reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bo tez akcja prima sort jest! Drugi, trzeci tydzien... No... I tylko se nie urojone, a domniemane! To byla zawsze moja metoda na policjanta czepiajacego sie o niezapiete pasy (w Polsce - tu nie przejdzie). Mowilam ze w ciazy jestem, a jak pytal o dokument potwierdzajacy ow stan, to zalicza, trzepot rzes i zawsztydzone: "Nie mam, panie wladzo, ja to przeczuwam po ostatniej nocy." Zwykle chwila konsternacji, usmiech i pouczenie.;-)
 
reklama
Dzięki, dzięki, ja muszę się zamknąć z boboseksami do końca lipca, potem będzie odpoczynek do października i cieszenie się tylko seksem :) Od października ponownie boboseksy :)
LUDY, to Ty naprawdę musisz mieć na pieńku z tymi Bliźniakami ;-)
To byla zawsze moja metoda na policjanta czepiajacego sie o niezapiete pasy (w Polsce - tu nie przejdzie). Mowilam ze w ciazy jestem, a jak pytal o dokument potwierdzajacy ow stan, to zalicza, trzepot rzes i zawsztydzone: "Nie mam, panie wladzo, ja to przeczuwam po ostatniej nocy." Zwykle chwila konsternacji, usmiech i pouczenie.;-)
Dobre :-)
 
No ja mam w każdym razie ubaw. W końcu jak można trochę michę pocieszyć, to czemu nie? Nie wiem jak Karolcia ale ja nie mam ciśnienia, bo i tak wyżej d ... nie podskoczę. Ja nawet mam tylko jeden test w szafce i tylko wtedy go użyję, kiedy stwierdzę, że coś się naprawdę kroi :)
 
Zjola - "Karolcia to testów ma duzo, ale też na luzie"....ubaw mam niezły jak sobie już tygodnie wyliczyłysmy...tego tu jeszcze nie było...ale spoko...ja to sie nawet nie nastawiam....bo raczej mało przytulanek bo temperatury takie, że się człowiek rozpuszcza...i chyba byśmy sie z siebie ześlizgiwali....
zresztą fajnie tak sobie byc w 2 tygodniu....:-)
 
Karolciu - mam dokładnie to samo uczucie. Jak się nakręcałam, to raczej nie było mi do śmiechu a teraz raczej nie spodziewam się fasolki, więc jakoś żarty się mnie trzymają. Coś mi się wydaje, że ta Provita tak na mnie wpływa. Wcześniej żyłam w stresie - dzwonić, nie dzwonić? Będzie kasa, nie będzie? A teraz niech się dzieje co chce :)
 
witajcie
widze ze humorki dopisuja karolcia zjola wy tak sie cieszcie z tych wyliczanek ja sie posmieje jak nie przyjda wam @ czego ogromnie zycze :tak:
lili no na to wychodzi ze to juz 16 tc tak jakos leci nawet w miare szybko
klaczku no to wizyte mialas niezlom :-p
a ja ustalilam sobie juz termin badania prenatalnego i mam je 17.08 i juz nie moge sie doczekac
a co do tego paskudnego crp to staram sie zluzowac mam je zrobic jeszcze raz w czwartek i sie okaze czy trzeba antybiotyk czy nie
a gdzie sie podziewa nasza anulka czy ktoras wie moze
 
Witam cieplutko:)

zjola,karolcia-a ja mam nadzieje ze te wasze wyliczanki nie pojda na marne i bezcennym bedzie zobaczyc wasze miny jak faktycznie rosna sobie w brzusiach fasolinki.

A my to nie wiem kiedy zaczniemy staranka,dalismy sobie czas na 3 pelne cyle ale jak narazie to po zabiegu jest juz 5tyg a na pierwsza @ sie nie zapowiada takze nie wiem kiedy ona przylezie.
 
Było by wesoło :) Czas pokarze.

Aga - ja dostawałam @ 5 tygodni po zabiegach ale wiem, że niektóre dostają jeszcze później. Zależy jak szybko endometrium się odrodzi. Trudno żeby była @ jak nie ma się co złuszczać. Trzymam kciuki i chętnie oddam Ci moją.
 
reklama
Czarna76 – jak tam urlopowanie się? W tym roku wyjeżdżacie?
Miśkam – tutaj się nie zapomina, trzymam kciuki by sierpień był dla Was
Asia1987 – leż sobie i odpoczywaj, dzieć jest silny na pewno
Ilona24 – witaj, a dla Twoich Aniołków zapalam
[*] Co do badań wiele na ten temat jest w wątku https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/badania-po-poronieniu-17666/
Lina82 – a co lekarz na temat tych polipów, bo mi się też jeden wytworzył i może, ale nie musi utrudniać mi zajście w ciążę. Odpoczywaj ile się da
aha, wyczytałam ze ta dopochwowa kosztuje ok 30zł a doustna cos kolo 3zł, nie wiedziałam ze refundowana jest , ale dobrze wiedziec ;*
Na receptę jest taniutka.
Ilona1990 – przykro mi z powodu Babci, dla Niej światełko
[*]
Aleksandra_88 – witaj i dla Aniołka światełko
[*], a kryzysy w związku po stracie Maleństwa to normalne, wielu z nas nie potrafi rozmawiać, wielu z nas czuje się zranionych i osamotnionych, wielu z nas nowa sytuacja przerasta
As76 – powodzenia w nowej fundacji
Adak4 – powodzenia u nudności w ciąży
Zjola, Karolcia81 – tez mam test jeden, myślę, że wykorzystam go raz a dobrze :p



pewnie jak otrzymam porządnego kopniaka, to dopiero uwierzę, bo póki co czuję bardzo sporadycznie tylko delikatne "smyranie"...;-)
Gratuluję smyrania :)
 
Do góry