reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ni mom casu ale musiałam zajrzeć!
Kłaczku gratki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Jestem Dziewczyny, nawet nie czytam co zdazylyscie w miedzyczasie naklikac, tylko melduje. A wiec:
Jajko JEST!!
Wierci sie malizna tak, ze zmierzyc bylo ciezko (Rajmund caly dumny stwierdzil ze ma to po tatusiu), widzielismy buzie (powiedzial ze do niego podobne, stwierdzilam ze to nic, wazne zeby zdrowy bylo) i na koniec badania pomachalo do nas lapka.
Natomiast co do wieku/terminu porodu, to wychodzi na moje. To nie jest 13 tydzien, tylko pierwszy dzien 14 i termin wychodzi na 12.01, czyli liczac po mojemu machnelam sie o 1 dzien. Malo sie nie poryczalam, Rajmund mial takiego banana na pyszczu ze glowa mala. Kupilismy dwa zdjecia, wyszlismy ze szpitala i Rajmund pognal z powrotem do pracy, ale po drodze spotakl jeszcze kolegow i widzialam jak im sie fotka chwali.:-D Wariat. Nasze malenstwo wyglada na zywiutkie, co do reszty nic nie wiadomo na razie. Badania pod katem trisomii pozniej, scan kolejny 02.09., wtedy beda ogladac szczegoly. Dzis wiemy tylko ze Jajko jest i jest zywe.
Fotka obiecana prosze bardzo, tylko to jest blyszczace i zdjecie mi nie wychodzi ni cholery, wiec jest podlej jakosci.
Tylko na sekundę wpadłam Kłaczka wieści podejrzeć.:tak::-D:-D
Kinka mega ,mega gratulacje !!!!!!:-D:-D:-D
Jak się cieszę z Wami.
Uściskaj dzielnego tatusia i zdrówka dla Ciebie i zimorodka :tak::tak::-):-):-):-)
 
klaczek - ogromne gratki!!! Wiedziałam że wszystko będzie dobrze :tak::tak:
Emy - jak Ty się trzymasz? czasami podczytuje co u Ciebie, dbaj o siebie
karollcia33 - a Ty to już bliżej niż dalej :-):-):-)co u Ciebie słonko?
aniunia - szkoda że tak Ci się przesunęły starania , ale lepiej być zdrowym i urodzić zdrowego bobaska, bo wierzę że na jesień pochwalisz się II kreseczkami a w 2012 zdjęciami maluszka :tak::tak: ( jestem niekonsekwentna w diecie którą mi przesłałaś :zawstydzona/y: no bo co mam zrobić jak min. raz w tygodniu ktoś na grilla zaprasza :-D)
Dziewczyny z Krakowa, albo się ukrywają albo nie wchodzą już na BB:-(
zjola - kiedy do Krakowa motorem zawitasz? bo ja codziennie rowerem jeżdżę i Ciebie wypatruję :-)
Pozdrowienia dla wszystkich i gorące uściski
 
Kłaczek- supcio, dzidziolek superniasty!!!!! Wiedziełam że bedzie ok-czułam to.

ja też byłam na usg, smerfik okazał sie o 5 dni starszy i wszystko jest ok.
teraz walcze z suwakiem (bo to aż 5 dni do przodu), ale nie idzie mi to:wściekła/y:

pozdrawiam dziewczyny, miłego dzionka!!!
 
Dzieki raz jeszcze. Anka", musisz zrobic suwak jeszcze raz, wpisujac date ostatniej @ o 5 dni wczesniejsza niz rzeczywista i wtedy wyjdzie Ci wiek rozwojowy dzidziola. Moze jest prostsza maetoda, ale ja do niej nie dotarlam - zrobilam tak jak pisze i wyszlo. O, poradzilas sobie!
Jedziemy za chwile do Brigg. Z Alma i Markiem po kociaka, a ja chce pokazac Rajmundowi Charliego. No, mama dzika ochote namowic Rajmunda zebysmy Charliego wzieli do domu.
 
No pewnie ze tak. Kurcze, Charlie juz jest w nowym domu, ale oni tam maja miot od dzikiej kotki. Mieszane z dlugowlosym, wygladaja na spokrewnione z maine coonami. 9 tygodni, duuuze kocieta. Malo sie nie posikalam na widok dlugowlosej tricolorki o cudnie wybarwionym pyszczku. Rajmund oczywiscie jest na nie, a przeciez 5 a 6 to roznica zadna.
 
reklama
Do góry