reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

a_gala za 2 tyg idę na urlop i wiem, że jak poszłabym na l-4 od gin to się zorientują, a że jest sezon urlopowy to strasznie namieszam, ale nie o to chodzi.
Gdyby jednak coś poszło nie tak :( to niewyobrażam sobie powrotu. Mój pracodawca niechętnie podchodzi do tych spraw:(

Poprostu chciałam przeciągnąć te 2 tyg (8 dni bo pracuje pon-czw) a potem urlop i l-4)
gin powiedział, że jeżeli się nie męcze i nie dźwigam to może być ok.

Już sama nie wiem ?

adak gratuluję i życzę spokojnej ciąży
 
reklama
patka ja dwa tyg temu dowiedziałam się też o krwiaku miałam wypoczywać wczoraj byłam znowu u lekarza i krwiak sie powiększył i teraz mam LEŻEĆ!!!! chciałabym mieć receptę jak można się go pozbyć!!!! Boję się tego....
adak4 witaj kochana (*) dla twojego aniołka i ja rok temu poroniłam w styczniu i też długo nam nie wychodziło aż w końcu mam pod sercem mój cud:D Niech wszystko ułoży nam się wszystkim pomyślnie zostań z nami:):)
igusiad :) ja chciałam do mojego jechać po 20 i posiedzieć do września no ale mam zakaz:( i mam leżeć więc trzeba dla mojego skarba:) Oj to też będziecie ziemią trzęść po tak długiej przerwie jesteś silna babką :D
 
EwelinaK, wlacza mi sie duch kozacki, nierozlaczny przyjaciel od lat dziecinnych. Jak to? Mam sukinsynom zrobic te przyjemnosc i dac sie wygryzc?? Wiem ze tu nora i okolica dziwna, ale zaczynam czuc syndrom Kargula.
Adak, to my jakos w tych samych okolicach jestesmy!
Patka, dzieki.
Wlasnie zaliczylam w*****. Rajmund mial miec jutro wolne b tak wynikalo z grafika, w poniedzialek mial miec noc, ale poniewaz mamy lekarza, wiec zglosil urlop i kierownik mu podpisal. Dzis wrocil z pracy wkurzony na maksa. Jutro ma byc w pracy, w poniedzialek ma byc w pracy. Ze ma podpisany urlop? No to co - ludzie sa na urlopach, a jest przezbrojenie, jest potrzebny.
 
byłam wczoraj u lekarza i wszystko jest oki serduszko bije. tylko mam zrobic badanie na CZYSTOSC POCHWY czy któraś z Was robiła takie badanie??
adak4 ja jutro zaczynam 15 tydzień, termin na 31.12:-D
klaczek trzymam kciuki za jutrzejszy scan. nie denerwuj sie nieraz tak cos sie dzieje nie po naszej mysli. moja gin nie wpuszcZa mezów do gabinetu. jak mam dodac suwaczek zeby sie wyswietlal pod postami.
a zapomnialam moge juz wstawac z łóżka ale oszczednie i nie mam nic w domu robic. ;-):-)
 
witam sie i ja
odebralam dzisiaj wyniki crp i wyszly poza norme jutro z samego rana musze powtorzyc i wyniki mam miec okolo 15 godz jak bedzie wzrastac to wprowadza mi antybiotyk ja juz nie wiem od czego to sie bierze przeciez nic mnie nie boli zadnego kataru ani kaszlu nic a jednak wynik podwyzszony masakra jakas
klaczku ja trzymam bardzo ale to bardzo mocno kciukasy za skan
asiu czemu ty jutro zaczynasz 15tc skoro ja go juz dzisiaj zaczelam a @ mialam 30.03 a ty 25.03 z tego co pamietam
a co do suwaka to musisz sobie go najpierw stwozyc potem skopiowac caly ten kod w pierwszym okienku po czym przechodzisz tu na forum i na rozowym pasku na goze jest takie cos jak operacje rozwin to i na koncu jest edytuj swoj profil potem po lewej stronie jest edytuj sygnature wejdz w to i tam wklej ten kod i zatwierdz i suwak gotowy
dobranoc moje drogie postaram sie jutro wczesniej cos naklikac buzki
 
Ja tylko czekam na jutro!!!
Jutro uroczysty dzień, wszyscy podekscytowani... kłaczek dostępuje rytuału przejscia... tak przynajmniej się czuję...:-):-):-)
kłaczku kochana, moc życzeń, kciuki zacisnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& czekamy....
bardzo mi przykro, ze Rajmund musi isc do pracy w tak ważny dzień... W takim wypadku musisz oprócz fotek dokupić film, żeby mu wszystko pokazać

Dobranoc!
 
Kasiu mam nadzieję, że będzie dobrze, trzymam kciuki &&&
Kłaczku trzymam kciuki za scan, mam nadzieję, ze jak wstane to zdjęcie Zimorodka juz będzie.
 
reklama
Do góry