reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nazarlam sie kapusniaku... Zycie jest piekne!:-D Z pelnym samouwielbieniem przyznac musze, ze albo kapusniak wyszedl mniamniusny, albo mnie sie go tak bardzo chcialo ze sracilam obiektywizm.
 
reklama
dziewczyny chyba to kontrolne sprawdzanie gaciochów zostanie nam do porodu. ja tez za luteine placiłam 3,20 a za dupek na 10 dni 45 zł:szok: teraz byłam na wc i na papierze taki morelowy śluz :wściekła/y:co on moze ozanaczac?? dzisiaj caly dzien w łóżku tylko na obiad wstałam.
ja tez jutro mam wizyte u ginki i juz sie boje jak cholercia.
klaczek mam laptopa ale nie mam neta bezprzewodowego :wściekła/y::-(dlatego do kompa czasem wstaje do drugiego pokoju.
pozdrawiam
 
Czarna wypad nie planowany, ale nastepnym razem jak będę to napisze i sie na kawke umówimy, ja mieszkałam kiedyś niedaleko Częstochowy :-p nasze miasta bardzo sie nie lubią:-D ale tak na prawde to ja nie wiem dlaczego:baffled:
Hehe transparent hihi super pomysł,.

Tymira Twoja kuzynka piekny sen miała....a jeżeli chodzi o mnie to smiało możesz pisać, nie zaboli;-) Mi sie dzisiaj sniło, że Ty mi napisałaś wiadomość, że śniło Ci się, że mam być cierpliwa i będę miała dzieci ale jeszcze nie teraz, że to nie jest czas dla mnie:baffled:
Tymira o Tobie pamiętam i nie zapomnę, poznałam Twoja historie i Kasi2011 jeszcze jak Filipek żył, myślałam o was każdego dnia....zachowałyście się w mojej pamięci....
A ja dostałam wczoraj @ :confused2: miałam dostać niby tydzień póżniej bo owulke miałam jak u gina byłam i dupa przylazła 2 dni wcześniej niż zawsze:angry: więc dzidzi nie będzie i teoria że jak mam 2 razy owulke w jednym cyklu to @ sie spóźnia-obalona.....

Ilona24 dla Twojego aniołka (*)
Ja nie lubie niczego na słodko, ja to mięsożerca jestem :laugh2:

Kłaczku ale mi smaka narobiłaś tym kapusniakiem, pychotka. uwielbiam taki kwaśny, ale znow seba woli łagodniejszy:eek: tak samo zurek....

Linea(lina) fajny film na podstawie książki Paulo Coelho "weronika postanawia umrzeć", fajny też był "chłopiec w pasiastej piżamie" "bez mojej zgody"-to jest film o dziewczynie która zostala poczeta w sztuczny sposób aby mogła oddawać krew swojej siostrze chorej na raka....bardzo fajny film. najlepiej wejdź sobie na stronkę http://www.ekino.tv/ tam mozna ogladać za darmo tylko, że limit jest, ale jak masz neostrade to wystarczy na chwile wyłączyć internet i znów go włączyć, wtedy się robi nowe IP ale czasami tego limitu nie ma i mozna zobaczyć cały film bez przerwy, no a czasem jak się odświeży stronkę to parę minut trzeba odczekać i znów ogladać
 
Ostatnia edycja:
jakiś ten dzień dziś w dupe pokopany... raz mi duszno, raz zimno... a pogoda dupna, pada:(

jutro może już moje aniołki będą mieć piekną książeczkę na grobie:)

jutro mam urodzinki:) goście się zapowiadają... a ja ani ciasta, ani nic.... łeeeee:angry:
chyba jutro z rana cusik tam pokupuję:rofl2:

zjadłabym coś dobrego, ale nie ma nic...hehe

zapisałam się na wtorek do gina z łodzi. dr hincz, ponoć dobry lekarz!!
a te tabsy odstawiłam....boo się za bardzo drapę!!

poza tym dziewczyny jak to z tą antykoncepcją??
czytałam ze tabletki działają po 7 dniach... a inni mówią że już od 1 tabletki....
ja brałam tylko 3 dni... i to o różnych godzinach.... boję się że mogłam zaciążyć??
 
Aha Kłaczku, to Ty taka spryciara jesteś.... A myślałam, że sama ulepiłaś. Mi na początku ciąży to się tak pichcić chciało, że poezja. Teraz trochę gorzej :-( Te mrożone pierogi niestetyż nie są tak dobre...
Ja najedzona pod żebra ziemniakami gotowanymi w mundurkach z pyszniutkim sosikiem z kurczakiem iii.... buraczkami!!!!:tak: Pyszota!

Bibiana, dzięki za podpowiedź. "Bez mojej zgody" czytałam, mam większość książek Jodi Picoult, jeśli nie wszystkie, bo są niesamowite. I też mam taką zasadę, że jak coś czytam to raczej nie oglądam... Już parę razy się zawiodłam...:tak: Ale zajżę na tą stronkę...
 
Witajcie dziewuszki:)
ilona24 witaj kochana u nas zapalam światełko dla twojego aniołka(*) dobrze że do nas zawitałaś są tu bardzo ciepłe i zyczliwe osoby które swoimi doświadczeniami napewno nakierują cię na własciwy tor myślenia:D Mam nadzieje że zostaniesz z nami niestety w przykrych okolicznościach się poznajemy ale cóż taki nasz los...
poroniona, vjolka &&&& za jutrzejszą wizytę wiecie co ja dopiero mam 20 wizytę ale chyba jutro też pójdę boli mnie dzisiaj brzuch jak wstaje o krzyżu nie wspominając i siedzę własnie w pracy i nie wiem co mam robić ale chociaż po zwolnienie pójdę. może uda mi się go namówić niech zobaczy chociaż czy ten krwiak sie wchłonoł pomniejszył, dzisiaj mam jakieś fazy przypomina mi się poronienie płakac mi się chce, i mówię do mojego okruszka że ma tam siedzieć i nie robić żadnych jaj. ta luteina nieraz wyłazi ble a ja oczywiście do wc bo coś poczułam o mój Boże i jak tu człowiek ma sięnie stresować.
Co do imienia Czesio to nie myślę dac mojemu dziecku tak na imię Kacper jak to usłyszał oczy wybałuszył hehehe i powiedział w żadnym wypadku dodam że mój tata ma tak na imię a mojego alberta mama miała czesia:) i narazie tak mówimy na nasza fasolinkę:)
Ciekawe czemu mnie tak w krzyżu łupie:( i w podbrzuszu też kłuje myślicie żeby dzwonić do gin??
czarna dobry pomysł z tym transparentem już to widzę :D Miłego urlopu:)

Ewelinko, nie chcę cię martwić, ale u mnie ból w krzyżu + w dole brzucha oznacza skurcze. Myslę, że nie zaszkodzi przedzwonić do gina, powiedziec co i jak. I może wez wolne i odpocznij
 
ja większość filmów na podstawie książki widziałam po tym jak czytałam, fakt człowiek się rozczaruje, bo książka jest taka "dokładniejsza" nasza wyobraźnia działa i potem jak oglądamy film to przychodzi rozczarowanie, bo nie tak to sobie wyobrażaliśmy, ale i tak lubię oglądac filmy na podstawie ksiazki

Kłaczku no to ja nie wiedziałam, ze Ci meża podpierniczyłam :-D

a ja sie zmobilizowałam i gotuje obiad, polędwiczki, chyba zrobie w sosie pomidorowo-śmietankowym, młode ziemniory i cukinia smazona z cebulą, tylko to znalazłam w lodówce :-)
 
Lina, albo bede sie w kuchni pierdzielic, albo bede pracowac. Nie ma i to i to.
Bibiana, z tego co pamietam dyskusje na ten temat, to my tu chyba w kilka tego samego chlopa mamy.:-D
 
reklama
Witam kochane no nadrobiłam zaległości, wczoraj brak neta itp z M mamy ta sama zmianę i jest walka o kompa :D (teraz spi więc skorzystałam)

ilona24 [*] [*] witaj tulam cię mocno, doczytałam o grypie ... u mnie jelitówka prawdopodobnie była powodem wielowadzia w ostatniej ciąży, tak przypuszczam tak genetyk sugerowała ale dowodów nie ma. Ja jednak jak słysze ze ktos to przechodzi nie wazne czy w ciąży czy nie to az mi sie wyc chce i tak mi juz zostanie, co do innych rodzajów grypy nie mylić z przeziebieniem tez są badzo niebezpieczne dla dzieciaczka w pierwszym trymestrze ciaży. Ale wiele kobitek nawet z najblizszego otoczenia przechodziło roztomaite czasem nawet bardzo groźne choroby i maja zdrowe dzieciaczki. Ja sobie tłumacze ... pech bo cóz innego można sobie wmówić?

u mnie w pracy jestem jak nowa "nowy program" itp nowe zasady moje obowiązki poprzejmowali inni i jakos nie wygląda mi na to bym je spowrotem dostała. Na poczatku byłam zdziwiona tym obrotem sprawy, ale pewnie licza sie z tym że jak najszybciej bedziemy sie starać o dziecko i znów naruszyłabym równowagę firmy. Teraz mam monotonne zadanie robienia porzadków dostosowywania cen do nowych stawek VAT w sklepie internetowym itp nudziarstwa. No zobaczymy jak to bedzie dalej.
W pracy wszycy "unikają" tematu da sie wyczuc jak cholera, obserwują mnie z boku no ale nic może tak i lepiej. Jedna z dziewczyn tylko zapytała i to nie pracownica ale córa szefa co tam itp jak sie czuję, zdawkowo jej powiedziałam nie o ciązy itp tylko o całym tym leczeniu ze kamień spadł mi z serca - dziwnie szybko sie zmyła - może uważała ze wypada zapytać i się zdziwiła że "mówię" więcej niż "juz ok dziękuję". Moze bała sie że wejde na temat dziecka - dziwne to było, ale nie zrobiło mi sie przykro itp a słowa "będzie dobrze" juz nie brzmiały "drażniąco" tak jak kiedyś. W myslach sie zasmiałam tylko "no tak oni innych słów nie znaja! ba! i nawet nie wiedza co one znaczą dla matek takich jak my... portaktowałam te wypociny jakby były to słowa wypowiedziane przez papugę która po prostu cos mówi ale nie wie co :D
Ale ogólnie wrażenia z pracy sa ok.
Cała ta atmosfera to takie jakby odizolowanie mnie od "spraw" firmy wprawiło mnie odziwo w dobre emotki bo skoro to ma być "poczekalnia" przed nastepną ciążą to niech tak będzie bo w sumie tak własnie jest :D hehe

Ps łóżko codziennie testowane (prócz soboty - IMPRA) :D czasem więcej niż raz, teścik owu dzis znów blady, a nawet bledszy niż wczorajszy tempka nie rośnie, wiec chyba tak jak gin powiedział bezowocny miesiąc. Nie wiem jaka tempke miałam w niedziele bo kaczor nie dał mi pomysleć o termometrze, ale nawet gdyby był skok i owu i udane piatkowe seksy ... to bym miała w nastepnych dniach wysoką. No ale nic troszke sie nakręciłam w ten poniedziałkowy poranek, ale traktuje to jako trening przed planowanym sierpniem :D

Nic kobitki trzymam && za jutrzejsze wizytki && i oczywiscie za wszytkie dzisiejdze bobo sexy. Pa
 
Ostatnia edycja:
Do góry