reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miśkam , jasne że pamiętam . My tu niektóre wiekowe , ale raczej bez sklerozy:) Zaglądaj , pisz - jak zawsze . Bedziemy ci kibicować.

No ja już spadam , może dzisiaj wynagrodze staremu tydzień postu.... Bay Babki .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emy a dzisiaj o Tobie myślałam, co tam u Was nowego...już nawet miałam Cię szukać na listopadówkach, a tu proszę, zajrzałaś do nas :-) Mi też czas jakoś w mirę szybko leci, pomimo tego, że już ponad dwa miesiące siedzę w domu i praktycznie nic nie robię zawodowo...

Dzięki za pamięć, jakos ostatnio weny nie ma, no bo co tu pisac, kazdy dzien taki sam, nic się nie dzieje, odpoczywam:nerd: do bólu
nudzę się jak mops....
z drugiej strony wolę taką nudę niż wieczne bóle i problemy.
Pomalutku zaczęłam kupowac ciuchy dla małego, trochę z allegro (chociaz mąż nie chce uzywanych). znalazłam fajny sklep na allegro z nówkami, cenowo ok, no i ze strony marks&spencer ciut nabyłam, przy niskim funcie brytyjskim mozna sie skusic na kilka perełek, i nawet wysyłają do innych krajów.
Pomyslalam ze za te 400$, ktore mialabym wydac na bilet do Polski kupię małemu super rzeczy. Tutaj fajne są drogie. Tanim chinskim wyrobom nie ufam

Dzis uswiadomiłam męza ile jeszcze trzeba.... :szok:
zapytał tylko ile takie dziecko pampersów zużywa dziennie

miśkam jak mogłybysmy o tobie zapomnieć?!
dłuższe przerwy od tematu są jak najbardziej wskazane.
Cieszę się, że u ciebie coraz bliżej staranek. trzymam kciuki za badania
I oczywiscie wpadaj, nawet jakby to mialo byc raz na kilka m-cy, napisac co tam u was nowego

Pozdrawiam
 
MAM DOŚĆ!! DOSTAŁAM DZIŚ 3 MIESIĄCZKĘ W CIĄGU MIESIĄCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzadko tu zaglądam, więc może w ogóle nie powinnam sie odzywać.
Ale tak popatrzyłam na Twój suwaczek, poszukałam w którym tygodniu straciłaś synków...
Skoro to był 22 tydzień to krwawienie po i inne takie chyba liczy się jak normalnym porodzie a to by oznaczało, że do połowy czerwca byłaś w połogu i mogłaś krwawić bez ograniczeń, tzn. jakiekolwiek krwawienie w tym czasie uchodzi za normalne. Więc może teraz to jest właśnie dopiero pierwsza miesiączka. A poza tym nie wiem jakiego cyklu i uregulowania można się spodziewać tak szybko po porodzie.
U mnie po poronieniu w okolicach 22dc pojawiało się dość obfite jednodniowe krwawienie - ginka uznała, że tak może być.

Ja bym się chyba jeszcze przemęczyła do następnego okresu, czyli dała szansę organizmowi na samodzielne uregulowanie się. No ale to tylko moje zdanie

zapytał tylko ile takie dziecko pampersów zużywa dziennie
na początku to 10 dziennie bywa mało ;-)
a co do używanych to mój też był przeciwny - skoro siedziałam w domu to cichaczem: kupiłam na allegro - odebrałam z poczty - uprałam - wsadziłam do szafy ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja nie wiem co ci faceci mają :) mój też krzywo patrzy jak mówię o używanych :) jak wspomniałam że pochodzę po lumpach, że można naprawdę znaleść rzeczy prawie nówka to kazał mi się stuknąć w głowę. Dopiero jak mu wytłumaczyłam co ile kosztuje, jaka jest różnica między nowymi a lekko używanymi to wziął pod uwagę kupowanie używanych.

Emy a mogłabyś podać linka na allegro? i ciesz się kobieto że każdy dzień taki sam :) ja też mam chwilami doła, że nic nie robię, z tych nudów to nawet sprzątać mi się nie chce, czytać itd. Ale jeśli każdy dzień jest taki sam to znaczy że jest dobrze :) ja nam życzę takiej nudy do 40 tyg!!!
 
czyli nie tylko mój ma takie odchyły. a najlepiej zeby bylo nowe i tanie :-)
magnusik sprzedający to stylowedzieckopl

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

mam nadzieje ze link zadziala

na początku licytowalam jakies zestawy niby nowe, troche uzywane, ale jak sobie przeliczylam kwoty z tych skonczonych aukcji na jeden ciuch to mi wyszlo do 20zł za sztukę i więcej. Po jednej rzeczy używanej za 1 zl nie będę kupowac, kiedy za przesylkę dam 15zł.
Poszperalam i znalazlam ten sklepik, jakosciowo super, nówki i tez za sztukę wychodzi ok 15 zł. Zamówilam sobie u nich dosc duzo ciuszków, będzie jedna przesyłka

Ilona, just ma rację, mi do głowy nie przyszło spojżec kiedy straciłas chłopców. Ja swoich straciłam w 21tc i normalnie regularnie byłam w połogu tak do 6 tygodni co jakis czas krwawiłam. Poza tym pisalas cos o brudnych upławach, przeciez to calkiem normalne w połogu. moze tak naprawde teraz masz pierwszą @

Dobra, spadam na lotnisko turystów odebrac i zakwaterowac w hotelu
Buzka!
 
Ops, ciuszkowo jest! Rajmundowi uzywki nie przeszkadzaja zupelnie - on umie liczyc. Sam dumny i blady przytargal do domu fotelik samochodowy kupiony za 2 funty na licytacji z tekstem "to sie wypierze" bo cokolwiek obflogany byl. Sie wypralo i ok - byl po prostu spluty przez poprzedniego uzytkownika.:-D Za pierwszym razem zanabylam na Allegro cala pake uzywanych ubranek po jednym dzieciatku. Roznosci - od bodziakow, przez spodnie po fajne nosidelko i spiworki do fotelika i do spania w domu. Dresiki, *******ki, skarpetki, szaliczek, czapeczka zimowa... Przebrane, w sensie na pewno nie byla to cala garderoba dzieciecia, ale wszystko czysciutkie, bez plamek, nie "jak leci". Spora czesc pakietow ubrankowych jest oferowana przez handlarzy po prostu, a ja polowalam na wyprzedaze domowe - dziecie wyroslo, mamusia sprzedawala. Takie ubranka sa niedrogie. Poza tym czasem ktos wyprzedaje na kilku aukcjach po 1-2szt. Przejrzenie pozostalych przedmiotow sprzedajacego pozwala wyluskac takie aukcje - ceny nie powalaja zdecydowanie, chyba raczej juz w druga strone, jesli za koszulke niemowleca wypada dac w granicach 2zl. Laczac koszty przesylki z kilku aukcji, mozna niezle przyoszczedzic. Wszelkie aukcje typu "Sliczna ksiezniczka" omijam szerokim lukiem bo to po prostu netowe lumpeksy. Bedac w Polsce nie omijalam lumpeksow i tez kilka rzeczy pokupilam w nich - niemowlak blyskawicznie rosnie i nie niszczy, jesli nie zaplami sie sokiem czy innym jedzonkiem, to ciuszki z "recyclingu" sa jak nowe, wiec po co mam kupowac nowki, jak za te sama kwote moge miec 3 razy tyle uzywek? Tu na car bootach kupowalam juz uzywane ubranka - 20p do pol funta. No, za super cieply kombinezonik zimowy dalam 2 funty - piekny, jak nowy, zupelnie nie widac sladow uzywania. To co sie szczypac?
Ot, wlazlam na Alle - to chyba drogie nie jest, a aukcja sie konczy: FIRMOWA paka dla DZIEWCZYNKI 3-6m-c (1689003608) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki no ja chyba tak szybko sie nie rozpakuje :/
bylam wczoraj na ktg skurcze ustaly do 40:/ i dalej czekanie nawet olejek nie pomogl no moze w jednej sprawie hehe coz czekamy dalej :) napewno sie odezwe:)zobazymy co jutro pokaze...

Nie wiem czy pamietacie Wisienke jest w szpitalu zaczela sie akcja i o 24:00 pojechala do szpitala...miala skurcze co 5 min niestety dwie godziny temu wyciszyly sie i jak narazie cisza... zostaje w szpitalu ale trudno powiedziec kiedy urodzi...
 
Witam laseczki
As- gratuluje zdanej maturki:)
Emy- no proszę u Ciebie juz połówka.Super:)
miskam- pewnie ze ciebie pamietam:)no co ty.Pisz kiedy tylko masz na to ochote.
A ja ma rzeczy uzywane i jestem bardzo zadowolona.Tymkowi tez tak kupowalam.W lumpach czasmi mozna znalesc super ubranka.tym
bardziej ze co takie male dziecko ponosi?kilka razy i tyle i rzeczy sa prawie nowe.
A jak mam nowe to kupuje w niemczech bo te w polsce to albo chinskie a jak firmowe to drogie jak cholera a tam sa super ciuchy.Ciocia
mi kupuje juz nawet za 1-2 euro.ostatnio dzwonila i mowila ze kupila super kombinezon na zime na 3 euro.to grzech nie kupic za taka cene.
anulka- no to przyjdzie niedlugo:)doczekasz sie juz koncówka.Ja tymka urodzilam 8 dni po terminie.
a za wisienke trzymam kciuki.Moze juz urodzila co?
 
Witam sie w ten pochmurny dzień.
Za staraczki trzymam kciuki a Aniołkom zapalam
[*]
Wczoraj rano jak sie podtarłam to była krew na papierze czerwona wiec od razu telefon do ginki kazała przyjechac natychmiast. zbadala zrobila usg i serduszko puka dziecko oki, dała duphaston rano i wieczorem i luteine na noc dopochwowo. Musze lezec i wstawac tylko siku i na posiłki. Boje sie jak cholera. ale jestem dobrej mysli musi byc dobrze.
przepraszam ze tylko tak o sobie.
pozdrawiam
 
reklama
Nie przepraszaj, tylko lez uwazaj na siebie. Asia, trzymam kciuki za Twoje malenstwo. Poki serduszko puka, jest nadzieja. Dostalas leki, one sobie poradza. Musi byc ok. Odpoczywaj, moze zajmij czyms mysli zeby odpedzic strach bo on nie jest teraz dobry. Wiem, latwo sie mowi, sama zaliczylam teraz stresa, a co dopiero Ty. Asiu, myslami jestem z Wami.
 
Do góry