reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

zjolu ale w między czasie oczywiście będziecie się przytulać ? więc może się uda wcześniej;-) zwykle jst tak, że gdy się nie ma ciśnienia to lepiej jest zafasolkować

Ja chyba odkryłam dlaczego nie udawało się wcześniej, zawcze starałam się trafić w dzień przed owulką (marzył mi się synuś), i 2 cykle z rzędu było tak przytulanki w nocy ok 23 a rano przy porannej toalecie obserwowałam owulkę. Wnioskuję, że żołnierzyki były za wolne i nie wyrabiały się czasowo:)
A teraz poniosła nas fantazja 2 dni wcześniej, kolejnego dnia też , a dzień przed owulką zero i udało się :)
Pewnie będzie dziewczynka, ale to nic nie szkodzi , najważniejsze jest zdrowie, a jak zatęskni mi się jeszcze kiedyś za synusiem to spróbujemy jeszcze raz :)
 
reklama
Lina, sporo pozytywnych zmian widze. Genialnie ze zdecydowalas sie na terapie - pewnie sama juz dostrzegasz rozne "drobiazgi" wynikajace z doswiadczen dziecinstwa. Super! Powinny sie jeszcze bardziej poprawic Twoje relacje z otoczeniem, a przede wszystkim Twoje samopoczucie i poczucie wlasnej wartosci. Tak trzymaj! Biedactwo - kregoslup juz Ci daje popalic, a tu jeszcze kawalek ciazy przed Toba... Pociesze Cie, ze moj tez zaczal bunt, ze szczegolnym uwzglednieniem pory nocnej - w ciagu dnia bydle siedzi cicho, a w nocy sobie przypomina ze mam tylko dwa boki i na obu juz spapam.
laugh.gif

Ilona, bardzo Ci ladnie. I dobrze ze pozbylas sie czerni bo postarza. Masz cholernie sympatyczny usmiech - bezpretensjonalny, otwarty, taki mily...
V_jolka - normalne!
 
witajcie dziewczynki czytałam o tej tarczycy i okazuje się ,że trzeba na czas ciąży zwiększyć dawkę leku ,który podaje się przy niedoczynności tarczycy więc w czasie przed starankowym czeka mnie konsultacja z psychiatrą , ginkiem i endokrynologiem ehh.

Ilonko- pięknie wyglądasz
shezadi - dzięki za odpowiedz
Czarna - ja wcześniej nie badałam tej tarczycy więc nie wiadomo od kiedy to mam.
Vjolka - moje gratulacje dopiero się dopatrzyłam trzymam mocno kciuki:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobietka i na pewno się uda zobaczysz! Ja tez choruje na niedoczynność tarczycy i z tego powodu prawdopodobnie straciłam pierwsze maleństwo a tym razem proszę Tomek zraz będzie miał 5 miesięcy:szok: Przed ciążą unormujesz sobie hormony i bedzie ok. powinne być w w okolicach TSH 1,5 do 2,5 chociaż ja zaszłam z wyższym TSH i w ciąży trzeba kontrolować co 3 tygodnie no0 i zwiększona dawka musi być, wiec trzymam kciuki!!!!!I jak coś To pisz, jak będę mogla to mogę!!!!!
 
Witam kobitki;-)

Ja juz po pracy u nas standardowo goraco.
Poradzcie kobitki co robic z tym moim endometrium zanikowym.Czy to normalne po zabiegu i teraz musi sie odbudowac bo juz sama nie wiem co myslec.Jedyne co wyczytalam madrego to to ze zanik endo wystepuje w poczatkach menopauzy ale u mnie to chyba troche za wczesnie.
 
EwelinaK26 miło ,że o mnie pamiętasz.. A więc u mnie do d.. Mój guzek w piersi idzie do wycięcia.. Po biopsji okazało się, że to nie wiadomo co do końca i potrzebne jest baanie histopat. A że biopsja gruboigłowa też problemu nie rozwiąże to zdecydwałam się na usunięcie całej zmiany..po co się rozdrabniać.. Chciałam to zrobić odrazu ale muszę się wsytrzymać, bo moje siostry wyjechały do pracy i muszę z mamą w 3 interesach pracować.. Ciężko jest, bo nawet w domu nie ma kto posprzątać ani ugotować ...a z nami jescze są siostry dzieci.. Także od rana do nocy jestem w pracy.. Mama ma bar , gdzie teraz ja urzęduję, a w innej miejscowości ma kafejkę (tam ona stoi) a mój sklep najczęsciej jest zamknięty.

W zeszłym tygodniu odwiedziłam innego gina. Wizyta 150 zł... ale mam nadzieję, że dobry wybór. Plan jest taki : We wrzesniu pozbywam się guzka, potem zaczynam brac acard, a jak się uda to odrazu clexane. On twierdzi, że poprostu 3 razy miałąm pecha. I ze najwazniejsze dla niego jest to ze w ogóle zachodzę w ciążę.

Przepraszam dziewczynki , że tak tylko o sobie, ale same mnie chyba rozumiecie..Od dwoch tygodni nie zagląałąm w kompa.. Niech te moje siostry szybko wracają.. Mój ojciec nam nie pomaga.. A jeszcze jak się ochla to uprzyksza nam zycie..
Kilka nowo zafasolkowanych widzę... Gratuluję oczywiście :) A Kłaczek byłaś już może na tym scanie?
I co tam jesczze nowego?
 
Anulka, kuruj sie - takie chorowanie w lecie? Faux pas!;-)
Aniunnia, masz kieracik... Niefajnie, ze wlasny sklep zamykasz bo klientow stracisz - naucza sie ze przewaznie zamkniete. Kurcze, podejscie do guzka masz zajerzyste - wypad z baru, miejsce zrobic. W ten sam spoosb pozbywalam sie mojego nowotworka i dalo rade, tyle ze mi kazali samej to na hist.pat. wyslac (wreczyli obiekt w fiolce:-D), a ja sobie polozylam dziada na polce i co wieczor uprzedzalam pozostale dwa guzki, ze jak zaczna rosnac tak jak kolega, to tez zalicza eksmisje. Posluchaly.
Na scanie nie bylam jeszcze - mam na 08.07. Dalam sobie spokoj z uzeraniem sie bo juz w zasadzie mija sie to z celem.
 
Violka moje gratulacje :-)
U nas oki w srode mamy usg synus sie tak wierci przekecil sie nozkami w dol i az na samym dole kopie sa takie dni ze mniej kopie to ja juz sie martwie a moj M mowi ze ja to bym chciala zeby ciagle kopal wiecie jak to jest jak juz sie nie czuje kopniakow to chore fazy sa:tak:.Pozdrawiam wszystkie babeczki:-)
 
reklama
Witam!

Patka - pewnie, że będziemy się przytulać ale bez wspomagaczy nie liczę na efekty. Dwa razy zaszłam w ciążę ale za każdym razem M brał leki. Zobaczymy, co mądrego nam powiedzą w klinice.

Aga - jak dla mnie, to endometrium jest w zaniku po zabiegu. Przecież zostało dokładnie wyłyżeczkowane. Czyszczę bardzo dokładnie, bo w przypadku zaśniadu groniastego dobrze jest nie pozostawić żadnych komórek zarodka, ani endometrium. W trakcie zabiegu nikt nie wie, czy nie było zaśniadu. Wykazuje to dopiero wynik histo. W moim przypadku tak było. Czyszczą więc maksymalnie. Potem endometrium musi na nowo się odbudować a może to trwać 3 miesiące albo nawet 6 zanim dojdzie do prawidłowej grubości. Moja pierwsza @ po zabiegu trwała 1 dzień, bo endometrium nie było porządnie odbudowane. Teraz po pół roku wszystko wróciło do normy. Myślę, że u Ciebie też tak jest. Czy te wyniki widział już lekarz? On na pewno rozwieje twoje wątpliwości.

Aniunnia - trzymam za Ciebie kciuki &&&

Anulka - kuruj się kobitko!

Pozdrowionka dla wszystkich
 
Do góry