reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No, to w czym problem? Kapustke ciachasz, gotujesz (krotko bo mloda sie szybko rozlazi) w malej ilosci wody, z przyprawami (ja lubie kminek dodac), potem na tluszczu zeszklisz pociachana cebule, wciepniesz ja do kapusty, na reszcie tluszczu zrobisz zasmazke, dodasz do kapusty, delikatnie przykwasisz (ocet winny, sok z cytryny ew. kwasek cytrynowy i voila!
 
reklama
no mi też ta zasmażana skomplikowanie wygląda bo nigdy nie jadłam więc nie wiem nawet jak to ma wyglądać i smakować :) ale ja uwielbiam młodą poszatkowaną, posoloną, odtsawioną na godz żeby zmiękła i do tego koperek albo rzodkieweczka przepuszczona przez maszynkę i śmietanka albo jogurt :)
 
Nie jest skomplikowana, spokojnie sie robi. Ide do Tesco. Musze d... troche ruszyc z fotela a tam jest ponad poltorej mili w jedna strone to tak bedzie idealnie. Skonczyly mi sie kostki maggi.
 
a ja właśnie pierwszy raz w życiu botwinkę gotuję :) nigdy nie lubiłam, w ogóle większej ilości "trawy" w jedzeniu znieść nie mogłam, ale jakaś ochota mnie naszła. Zobaczmy czy będzie zjadliwa i czy w ogóle mi posmakuje. Obiecałam sobie odkąd jesteśmy na swoim że od czasu do czasu będę próbować gotować jakieś tradycyjne dania, których nigdy jeszcze nie robiłam. Dam znać czy się udało :)
 
Cześć dziewczynki. Mało piszę,bo korzystam z obecności męża. Ale poszedł na piffko z kolegami, to mogę nadrobić.
a_gala cieszę się, że wszystko ok. A zdjęcia super.
As dobry ten Twój komunista. :-) I jaki gentelman :-)
Kłaczek mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok i jakoś uda Ci się załatwić ten scan. Ciekawe co ten doktor wymyśli. Tymczasem trzymam kciuki za Twoje biznesy. Widzę przed Tobą wielką karierę. :-) I fajnie, że S. się wyniósł. Może i potrzebowali trochę od siebie odpocząć, ale czemu Waszym kosztem? :confused2:
Trzymam kciuki za wszystkie mamuśki i staraczki. A dla reszty buziaki.
 
Shehzadi, wielkich biznesow to ja ie wietrze, ale jakby cokolwiek zadzialalo, to juz by bylo fajnie. Co do S. - nie naszym kosztem przeciez, raczej powiedziala bym ze S. w tym wszystkim najbardziej w d... dostal. Zona go odstawila, u nas nie bardzo mial co robic, tyle ze mial gdzie mieszkac, w dodatku on nie lubi kotow, a co chcial posiedziec w salonie to ktorys ogon parkowal mu na kolanach. Facet czul sie u nas zupelnie nie u siebie, poza tym on tego nie traktowal jak odzyskanej wolnosci - chcial byc z rodzina w domu. Co do lekarza, to sie zobaczy - tez jestem ciekawa, ale to duzo czasu.
 
Witam nie mialam dostepu do kompa zeby wam napisac jak moje badania zatrucia ciazowego wiec tak wyniki ok kwas moczowy ok bialka w moczu nie ma nogi opuchniete od upalow mam lezec z nogami uniesionymi i mniej chodzic.A najwazniejsze synus zaczal kopac leze w sroda na wznak i kopna i przewaznie jak leze na wlasnie na wznak i nieraz w dole brzucha tez czuje cudowne uczucie:-)
 
reklama
ale sie z M zastanawiamy nad normalnym dużym oknem, bo nie wiem czy do włazów jest mozliwosc zamontowania rolety.
Pytanie z mojej branży ;-) Da się zamontować, o ile okno nie jest okrągłe, jakby było okrągłe też by się dało, tylko roleta byłaby kwadratowa/prostokątna :tak:

Coz... self employment. Po prostu mam dosc siedzenia na d... i nic nierobienia, sprobuje wejsc na ebay z roznymi *******ami dla dzieci i bizuteria. Paputki, poncha, sweterki, czapeczki itp. Z tego co widze to ma racje bytu, a moge to spokojnie robic w ciazy i z malenkim dzieckiem. Z reszta jak by cos to nalezy mi sie urlop macierzynski i pierwszy okres po urodzeniu dziecka moge sie zajac tylko nim. Zasady samozatrudnienia sa tu bardzo fajne i mam 2 lata na rozeznanie sie czy temat ruszy czy nie, w tym czasie place skladki ubezpieczeniowe cos niespelna 10 funtow miesiecznie. I mam ubezpieczenie, staz pracy itd. Po dwoch latach zaczynam sie normalnie rozliczac, z podatkami itd.
Kłaczek gratuluję. W końcu się zdecydowałaś :p W sumie jak dla mnie była to kwestia czasu :p

dzisiaj odszedl moj futrzaczek....
Onaxxx - ....
[*] braki mi słów ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry