reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej dziewczynki

Karolcia 100 lat!!! wymarzonego bobaska Ci życzę i czego tylko sobie zapragniesz ;-)

A moja koleżanka z pracy w ciąży, ale się nie cieszy...powiedziała, że to niesprawiedliwe, że mi Bóg zabrał dziecko a jej daje gdy ona nie chce....ale pewnie jej to minie jak tylko zobaczy Fasolke.

A mi sie codziennie śnią mali chłopcy, dzisiaj był Kaziu który się zgubił babci, a ja go znalazlam i chciałam go wychować, ale babcia się znalazła...
 
reklama
Witam
Mam pytanie do Was dziewczyny nie wiem czy na dobry wątek napisze ale 3 kwietnia poroniłam lekarz kazał mi dwa miesiące odczekać teraz leci 2 miesiąc i moje pytanie w 27dc czyli 30 kwietnia dostałm @ teraz jestem w 21 dc i dostałam plamień, pamiętam ze przed pierwszą ciążą też miałam plamienie ale wtedy nie wiedziałm jeszcze że jestem w ciązy od 16 dc biore luteine wiec nie wiem co mam o tym mysleć nie nakrecam się ale chce wiedziec czy wyjdze mi test bhcg w tak wczesnym stadium:eek: bo nie chciałabym aby znowu tak się to skończyło... jeżeli moge zareagować wcześniej to chciałabym zrobić wszystko aby nie pluć sobie w brode że coś zaniedbałam:zawstydzona/y:
Dziękuje z góry za pomoc :-)
witaj i swiatelko dla aniolka(*) ja bete hcg robilam tydzien przed spodziewana @ i wyszla piekna beciunia takze mozesz sprobowac nie zaszkodzi
klaczku sliczne te ciapciuszki
 
kłaczku cudne te paputki!!! cudne!!! zakochałam się!!! ty lepiej rób sweterek i całą resztę hurtowo, wyceniaj bo coś czuję że zainteresowanie będzie duże :)
 
Dzieki, Dziewczyny! Mam tylko jedna welenke i nie mam takich wynalazkow jak druty, wiec nie poszaleje za bardzo, chociaz mam dziki plan wypolowac wiecej wloczek. Kurcze druty w Polsce zostaly a mialam bogaty wybor - trudno sie mowi, szydelkiem tez damy rade. Rajmund wpadl przed chwila na obiad (rychlo w czas, psiakosc) i zobaczyl paputki - chyba mi sie chlop zrobil podatny na rozczulenie. Mowi ze fajne.
 
klaczek zamawiam jedna pare dla mojego malenstwa!cudowne, ja nie mam zdolnosci, chociaz prawda jest taka ze nigdy nie probowalam.
czarnajezeli chodzi o plec to na razie nie jestesmy pewni w 100%, ale duzo przemaiwa na chlopaka. W srode mam polowkowe to mozliwe ze sie ujawni. Wiem ze dziecko jest duze i wedlug usg jest starsze.
 
Dziękujemy za kciukasy:) Zadziałały! Skarb mój cały i zdrowy i uciekał przed doktorem, aż ciężko mu było za nim gonić hehe:) ale wszystko jest w porządalu, już ma całe 6,5cm, olbrzym...
alem szczęśliwa, jak nigdy w życiu jeszcze!! Mój K był ze mną i cieszył się ogromniście również, filmik na tel nagrał jak Maluszek pływał (póki jeszcze ma miejsce to może;)
kłaczku te bamboszki dla Jajka są śliczniutkie, też takie chce!
 
Jak najbardziej wykonalne, aga. Poki co zaczynam sie bawic - musze dokombinowac inne kolorki, inne wloczki i mam pare pomyslow na kapecki, czapeczki, sweterki, pledzik... Takie *******ki dla maluszka. Nie wiem czy Jajko bedzie chlopcem czy dziewczynka, wiec robie tak bezplciowo. Majac te wiedze i bardziej roznorodny material, mozna niezle zaszalec.
Jujka, no problem. Uprzedzam jedynie, ze poki co dysponuje wylacznie bardzo zolta angora. Fajne bo cieple i naturalne, ale kolorek raczej wsciekniety.:-D
 
Ostatnia edycja:
karolcia81 - spełnienia marzeń!!!!!!

ja właśnie się dowiedziałam, że mój były... chodzi i rozpowiada jaki jest szczęśliwy, że moje dzieci umarły:wściekła/y: powiedzcie skąd w ludziach tyle zła....jest mi bardzo przykro!!!
 
kolorek w porównaniu z ślicznością zajmuje niskie miejsce w rankingu...jak będziesz miała już dużo wydzierganych to chętnie zanabędę parę, bo na zimę się przydadzą;)
 
reklama
ilona moj pewnie tez by sie cieszyl gdyby wiedzial ze Marysi nie ma....ale nigdy sie nie dowie...mam nadzieje ze kiedys zaplaci za to....twoj tez d.....
 
Do góry