reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam
nie było mnie dawno u was
Karolcia wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń:cool:

Pozdrawiam was wszystkie i życze miłego dnia

 
reklama
Witajcie ,
O Anetha , co u ciebie ? pisz nam tu szybciutko!
Karolcia , Najlepsze życzenia , ędzie w pierwszym cyklu - nie ma bata! Nic się nie martw , będzie tym razem z rozwiązaniem! Buziaki!
AS , nie obstawiam niżej niż 5 ! powodzenia!
Kłaczek , ja kiedys robiłam szalik na drutach ... i robilam , robiłam , robiłam - długi był , bo nie umiałam zakończyć :)
Igusia , nie mówimy sobie żegnaj - tylko na razie...
Aga2323 , matko i córko ?! już 20 tydz? kiedy to zlecialo, i co tam chodujesz ? wiesz już?
Anulka , masz się trzymac i nie palić!!!!
IZW , IZW , IZW - hooop , hooop - gdzieś ty???? Bibiana ?
Kobietka , to współczuje @powych bóli :(
Patka , kłaczek ma racje poczekaj ze 2 dni i sikaj, oby były II
Lilijanna , dziewczyny mnie do pionu doprowadziły , Blanka codzień jak ją odbieram ze szkoły , patrzy na mnie i mówi : mama , uśmiechnij się! A i z T w tym tygodniu się widze ok 30min dziennie bo ma 2 zmianę . Jak wraca to juz śpię. Więc odpoczywamy trochę od siebie. Zero sexu. Nadrobimy w sobote:) Wpadka nie wchodzi w grę , nie mogłabym tak zrobić.

Za miesiąc mam szkolenie nad morzem /3 dni/ - muszę schudnąć trochę , HELP!!!
 
czarna ja od dzis juz dieta a wlasciwie od wczoraj .....sniadanie jadlam wczoraj o 17 bo w pracy nie bylo czasu, wiec obiadu juz nie bylo i kolacji tez tylko herbata....dzis jogurt naturalny z otrebami, 2 kawy i jajko:-) zamowilam slim fast i agrafke do cwiczen nog, a i wczoraj 80 brzuszkow zrobilam:-p, kupilam jeszcze aqua slim co sie do wody dodaje, przydaloby sie jeszcze troche naturalnej gimnastyki;-)to by czlowiek szybciej kaloroie spalil.....no ale coz
 
Witam wszystkie bez wyjątku:)
karolcia wszystkiego najlepsiejszego, wymarzonego bobaska i czego tylko sobie zapragniesz!!
As trzymam kciukasy, bedzie 5!
anulka za Twoje dalsze niepalenie tez &&&&&&&&& mocno zaciśnięte
kłaczku podziwiam ludzi, którzy mogą tak dłubać na drutach czy na szydełku, dla mnie to teraz czarna magia...choć nie powiem, kiedyś skarpety na 5 drutach zrobiłam he
magnusik ależ Tobie uciekają te tygodnie...ale zawsze u kogoś to czas szybciej mija...
ilona (*)(*)(*) dla Twoich Aniołków...kurczę, że też los tak nas musi doświadczać...Rawa Mazowiecka to blisko mojego miasteczka, z którego pochodzę:)
zjola paluszek się goi mam nadzieję?

Dziewuszki, właśnie szykuję się do gina, poproszę o kciukasy, bo im bliżej godziny zero tym serducho bardziej walić zaczyna, choć staram się być spokojna, to jednak... mam nadzieję ujrzeć dziś machające łapki:)
pozdrawiam cieplutko tymczasem;)
 
Witam
Mam pytanie do Was dziewczyny nie wiem czy na dobry wątek napisze ale 3 kwietnia poroniłam lekarz kazał mi dwa miesiące odczekać teraz leci 2 miesiąc i moje pytanie w 27dc czyli 30 kwietnia dostałm @ teraz jestem w 21 dc i dostałam plamień, pamiętam ze przed pierwszą ciążą też miałam plamienie ale wtedy nie wiedziałm jeszcze że jestem w ciązy od 16 dc biore luteine wiec nie wiem co mam o tym mysleć nie nakrecam się ale chce wiedziec czy wyjdze mi test bhcg w tak wczesnym stadium:eek: bo nie chciałabym aby znowu tak się to skończyło... jeżeli moge zareagować wcześniej to chciałabym zrobić wszystko aby nie pluć sobie w brode że coś zaniedbałam:zawstydzona/y:
Dziękuje z góry za pomoc :-)
 
Hej laski!
Ale dziś produkcja

karolcia81- Wszystkiego czego zapragniesz, żeby ta trójeczka była dla ciebie szczęśliwa. Gromadki dzieci oczywiście! Coś czuję w kościach, ze już niedługo... Buziam i koniecznie musisz odpowiednio uczcić okrągłe urodziny!

kłaczek obowiązkowo fotki efektów koncowych się nam należą

Jujka trzymam kciuki
As za twoją prezentację też &&&&&&&&&&&&&&&

Lady MK- ja tez mam wielką ochotę zaszaleć u fryzjera tylko jakos się wybrac nie mogę.

Milego dnia!
 
Onaxxx, Czarna jakbyście chciały trochę rad w sprawie odchudzania to służę pomocą.. Od lutego zrzuciłam prawie 15 kg, a u dietetyka byłam zaledwie 2 razy... jak zaczynałam i jak straciłąm pierwsze 3,5 kg.. Wszyscy nie mogą się nadziwić jak mi się to udało.. Zero głodzenia ...regularne i odpowiednie posiłki...

Byłam dziś u mojej gin w szpitalu... Powiedziała, że wyniki mam idealne do zaciążenia i że mamy działać.. coż wiecej mozna.. Może taka moja natura.. A noż się uda.. Ale ja powiedziałam, że narazie czekamy... To ona na to, że i może samo się przytrafi i się uda.. No i co do mojej kuleczki w piersi to podejrzewa włókniaka czy coś w tym stylu, ale mam zrobić usg... umowiona jestem na wtorek... Boże/.. oby to nie było nic złego..

Karolcia wsyztskiego najlepszego... spełnienia tego najważniejszego marzenia:)
 
Ostatnia edycja:
Paputki dla Jajka:


Ide kombinowac sweterek. Kurcze, troche mi brakuje innych kolorkow, ale ta angorka jest calkiem fajna.
 
reklama
klaczek sliczne te paputki tez takie chce
anulka zrob usg i sie nie denerwuj, to napewno nic groznego....mialam tak kiedys, ale na szczescie to nie bylo nic takiego....zajmij sie lepiej sex cwiczeniami a nie mysl o chorobie....jesli mozesz podziel sie wiadomosciami odchudzajacymi....15 kg matko to ty chyba jak patyczek jestes....no ja to tak 5-6 kg, bo wiecej to juz jak szkieletor wygladam:szok:
 
Do góry