reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam.

Lina super ,że z dzieckiem jest oki. To najważniejsze.
No to dziewczyny u mnie też nie jest tak różowo :-(
Mam śmiertelnie chorego ojca ,którego wręcz ubóstwiam i jestem gotowa dla niego zrobić wszystko i matkę w zasadzie alkoholiczkę do której nie dociera ,że jest chora.:no:
Nie ma żadnego tłumaczenia,wszyscy wokół g..o wiedzą ,ona jest najmądrzejsza....
Oj długo by na ten temat...
Dobrze ,że chociaż teraz się opamiętała i wzięła nieco w ryzy i muszę powiedzieć ,że naprawdę nie pije.
Obawiam się jednak ,że jak tata zamknie już oczy i odejdzie do Pana to mama pójdzie za nim ,tyle ,że zapije się na śmierć .
Tak od jakiegoś czasu nam mówi,że ona tego nie przeżyje....
Znam ją ,wiem ,że go kocha i cięzko będzie po śmierci taty ją upilnować.....
Ech takie życie
Nie my pierwsze i nie ostatnie..
trzeba się pogodzić z faktami i przetrwać dla dobra naszych mężów,dzieci i dalszej przyszłości.


Pozdrawiam gorąco szykują się powoli do tatulka.:tak::tak:
 
reklama
Klaczek Oby wyrok był zaskakujący :-D
as Bardzo mi przykro z powodu Twojego taty. Badz teraz przy nim jak najwiecej.
lina Leż i sie nie ruszaj dla dobra dzidzi. Dbaj o siebie - wszystko bedzie dobrze czuje to:-)

Bardzo Wam współczuje złych Matek, ja nie mialam za dobrego kontaktu z mama, ale jak mialam 20 lat wyjechałam do pracy do UK tam dostałam taka szkołe życia i wtedy sie z mama bardzo zbliżyłyśmy do siebie, dzwonila codziennie do mnie do uk dopóki nie mialam neta i sama do niej nie dzwonilam, tata do dzisiaj nie wie jaki przyszedł rachunek. po powrocie z UK jest wszystko oki mozemy pogadac o wszystkim, nie powiem pokłócimy sie czasmi bo mamy inne zdanie ale jest zupełnie inaczej niz przed wyjazdem.
Dzisiaj nie czuje sie najlepiej, bola mnie jajniki i jeszcze jakos kotłuje sie sie w głowie jakby sie troche kreciło sama nie wiem co to jest. i jakas nerwowa jestem ale sama nie wiem dlaczego.
Pozdrawiam Was Niedzielnie Słonecznie:-);-)
 
CZEŚĆ WAM MOJE BABECZKI!!!!!! :D

LINA kochana wszystko bedzie ok jak przeczytałam co u ciebie w środku wszystko mi stanęło dzięki Bogu jest wszystko ok :) i Niech tak zostanie a córusia niech będzie grzeczna dla mamusi i do 40tyg sobie niech grzecznie posiedzi:):) &&&&& Kciuki :)

EWCIA popłakałam się :D Boże jak dobrze że trzymasz już Mikołaja przy serduchu:):) Mój Lucyferek też z maja z 29 :D

AS kochana nie wiem co ci powiedzieć bardzo trudny temat;( Jesteśmy wszystkie z Tobą wytrwałości życzę.....

Co do matek ja mam wspaniałą mamę ;D czasami oczywiście są zgrzyty między nami Ona albo ja bo nie powiem że jestem bez winy coś powie ukąśliwego też wiem co to jest alkoholizm jak byłam mała napatrzyłam się jak ojciec żuca moją matką po mieszkaniu pił a matka w toksycznym związku trwała i wytrwała teraz tata ma 65 lat i nie pije odkąd przeszedł na emeryturę zdarza mu się oczywiście z moim mężem popić ale to sporadyczne przypadki typu świeta. Boję się alkoholu robi z człowieka potwora moja mama gdy byłam mała musiała uciekać z domu aby ojciec jej nie zatłukł przychodziła po kilku godzinach jak ojcu przechodziło ja w tym czasie zamknieta w swoim pokoju płakałam ciężkie czasy przeważnie działo sie tak w wekendy trzymałam pamiętam obraz Matki Bożej i sie modliłam do niej dziewczynka kilkuletnia...... Mój mąż jak trzyma w ręku piwo ja w środku mam trzęsawkę.... Ciekawe jak to jest że mówią że córki wybierają sobie mężów bardzo podobnych do ojców czasami mnie to zastanawia...
A ja się odchudzam i dzisiaj zrobiłam karpatkę ;D nie mam silnej woli :( piosenka Golców zawsze do mnie przemawia Gdy widzę słodyce to kwice hehehehe

Miłego wekendu kochane żeby wszystko było po naszych myślach:):) &&&
Ps ostatnio widzę codziennie po kilka baćków i mam przeczucie że może coś przyniosa mi w końcu???? ;D
 
calogera- ja swojego taty nie pamiętam, zmarł jak mialam 2 lata, mam tylko z nim jedno zdjęcie


Ewcia Gratki!!!!!!!!! niech Mikołaj rośnie zdrowo! Faktycznie fajna data na udrodziny

milego dnia wszytkim!
 
Dziewczynki ja ze wspaniałymi dla siebie wieściami ..:-):-)
Mojemu tatulkowi się poprawiło !!!
Sam już chodzi to toalety,przestał wymiotować i zaczyna jeść.:tak::-):-):-)
Lekarka powiedziała,że kryzys minął ,ale żeby zbyt głośno się nie cieszyć ,bo to może być złudne .Trzeba poczekać aż odstawią zupełnie kroplówki czy organizm podejmie pracę .
Dla mnie jednak wróciła nadzieja i widzę po tatusiu ,że też jakby troszkę odżył,uwierzył ,że jeszcze może troszkę powalczyć.:tak::tak:
Jest dobrze już nawodniony więc ,nie ma już takiej zapadłej buzi i zaczął odzyskiwać swoje rysy twarzy i jest mniej żółty:tak:
Niestety o ostatnią kroplówkę trzeba się mocno było wykłócić ,ale ważne ,że jeszcze dziś ją dostał.:tak::tak:
I najważniejsza rzecz ,od kilku dni nie mógł już patrzeć na żadną wędlinę ,po wszystkim miał odruch wymiotny ,a dziś zjadł 2 małe kanapeczki i ładnie się przyjęły.Nie było żadnych sensacji żołądkowych.:tak:

Jestem bardzo szczesliwa :tak::tak::-):-)
Dziewczynki kochane dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i słowa otuchy:tak::tak::-):-)
 
reklama
WITAM,

Witam piątkowo!
just, she, agata (13x13), ewelinko, aniołki, anetha81, annas81, słodziutka, ola81, ola15, aisim, ilonka26, jankesowa, kaśka0201, katkaa, kobietka, queenie, karola322, V_jolka, agamati1, agniesia82 - ściskam Was mocno.....kochane moje....szykujcie się na wielkie kibicowanie....za miesiąc zaczynam!
miłego dnia...
buziaki...

Karolciu, inaczej być nie może, jak tylko dobrze! Ja wierzę, że Wam się uda!!! W siebie wierzyłam i w Was wierzę! Czerwiec już tuż...tuż...zatem...do dzieła, a potem to już tylko objawy ciążowe :-D


Za wszystkie babeczki trzymam mocno kciuki, by spełniły się Wam marzenia bobasowe!
 
Do góry