reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czekaj... 24 dni temu miałaś okres, tak? Czyli jeśli byłaby to ciąża to gdzieś w okolicach dwóch tygodni? To jest dla usg niewykrywalna. Za wcześnie. A cykl mógł się rozregulować. No i poronienie poronieniu nierówne - u mnie przynajmniej. Za pierwszym razem objawy mi zniknęły nim zaczęłam plamić, teraz do tej pory jeszcze piersi mi się odzywają, ale już słabo i tylko od czasu do czasu.

Aha! Będę w Polsce bez netu, tak że 2 tygodnie proszę nie znosić jajek, pisać oszczędnie i z umiarkowaniem i nie dopytywać się gdzie jestem. Po prostu stacjonarny net zdjęliśmy z chaty, a mój lapek nadal jest w rękach "fachowca" który się z nim pieprzy jak mały Jaś z dużym piwem. Znaczy się nie mam lapka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
poczekamy zobaczymy ale bede dowas zaglądać nie ma to tamto nawet jak bede na kochanej wsi to pewnie zerkne co u was. A w lutym robie badania na:
* p/ciała antykardiolipinowe (IgG i IgM)
* koagulant tocznia LA
*p/ciała p/beta2glikoproteinie pierwszej (IgG i IgM)
*przeciw ciała przeciwko toksoplazmozie IgG

czyli łączny koszt 700zeta :-(
najgorsze to ten toczeń :-(
 
czasami mam już dość i zastanawiam sie czy nie wziąć rozwodu aby mógł znależć sobie inna co da mu szczescie bo tyle co próbowaliśmy to ja już wysiadam psychicznie:-) ale się nie poddaję choć już nie mam sił ja zmykam i życzę miłej nocki wszystkim
 
czasami mam już dość i zastanawiam sie czy nie wziąć rozwodu aby mógł znależć sobie inna co da mu szczescie bo tyle co próbowaliśmy to ja już wysiadam psychicznie:-) ale się nie poddaję choć już nie mam sił ja zmykam i życzę miłej nocki wszystkim
Wiesz co kochana, ja też swojemu mówię, że mogę być wybrakowana i teraz jeszcze ma czas by znaleźć sobie inną, zdrowy "okaz". Ale on mi tylko mówi, żebym nie "*******iła głupot".
Więc jeśli Twój mąż Cię kocha, to będzie stać obok Ciebie bez względu na to co się będzie dziać. Nie myśl tak bo dobrze wiesz, że to nie prawda.
Czasem trzeba cierpliwości.
 
Marta, warto zrobić oba miana toksoplazmozy - wiesz wtedy czy w ogóle miałaś z nią kontakt, czy chorowałaś (bywa bezobjawowa) i czy masz przeciwciała.
 
Prosze o światełko dla mojego 2 aniołka, wczoraj miałam zabieg....
pusta macica, zarodej nawet nie zdążył się pokazać ...
czuje się paskudnie, miałam nadzieje że obejdzie się bez zabiegu,
3 dni w szpittalu na sali z dziewczynami oczekującymi na poród......
psychika mi siadła,..
 
monisiowata Kochana bardzo mi przykro. swiatełko dla Twojego Aniołka(*)

Moj brat miał dzisiaj sprawe rozwodową, 30 minut i było po wszystkim, szybciej trwa rozwód niż ślub!!! Juz nie bratowa podjela decyzje ze ma sie wyprowadzic bo ona go nie kocha i 12 grudnia go spakowała i wyrzucila z domu a dzisiaj juz nie sa małżeństwem. masakra w głowie mi sie to nie miesci:szok:
milego wieczorku
 
reklama
Witam Dziewczyny!! Nie cukrowac mi tu....powstalam, ale dopiero z kolan do pionu to jeszcze kawalek drogi:tak:....po tych warsztatach staram sobie poukladac to co przez ten prawie rok gdzies sie zawieruszylo w co zwatpilam, trwa to u mnie tak dlugo bo zaraz po utracie Marysi nie pozwolilam sobie tak naprawde na zalobe... samotnosc, zal, poczucie winy dobily mnie tak bardzo ze nie chcialam zyc (byl taki moment ze nie moglam sobie juz z tym wszystkim poradzic, przeroslo mnie to... trzymalam juz w reku tabletki... co mnie powstrzymalo? nie wiem...moze gdzies tam ktos nade mna czuwa moze Marysia). Bardziej poraniona niz bylam juz nie bede, skoro nie bedzie gorzej ...to moze byc troche lepiej.
 
Do góry