reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wrociłam z pracy. Niby mam płodne ale ich nie widać. Nic nie czuję.
Kłaczek ja tez bym nie mogła chyba tak na całe życie, chyba jak będe babcią to chcę patrzeć z okna na góry stołowe
As piekna córka
Kochana ja nigdy nic nie czuję jak mam dni płodne.;-):tak::-):-)


Hej dziewczynki ,ale dziś rano lało, spóźniłam sie do pracy bo jakiś idiota mi droge na skrzyżowaniu zastawił stając w poprzek bo chciał zmienić nagle pas i nie miał jak sie wcisnąć ,a mówią ,że baba za kółkiem to głópia jest , mój M tak mawia ,a kiedy na niego zerkam złowrogo:wściekła/y: to mówi "ale to nie ciebie miałem na myśli", bo wie ,że już by nie popił nigdzie jak by o mnie tak powiedział bo już bym mu dupki nie woziła o nie nie:-D:-D:-D:-D

Anka" nie mam pojęcia czy można czy nie:baffled:, co do terminu @ to po poronieniu wszystko jest pokręcone, więc przesunęła ci sie ,a to znaczy ,że dni płodne będą szybciej niż myśłałaś:tak:.

As- jaką masz piękną córe :tak:, jak wyrosła jaka laska :tak:.
No to ja po cichu trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Znalazłam na naszym forum wątek o ciąży przy endometriozie podaje link :
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/czy-mozna-zajsc-w-ciaze-majac-endometrioze-30671/
Takich kierowców to ja bym na ronmdach wieszała tak dla pokazu ogólnego...:tak::-D:-D:-Djak ja ich kocham...ech...:baffled::baffled::baffled::baffled:

hej kobietki!
Dawno mnie nie było...
Można prosić jakieś streszczenie????
Gdzie byłaś jak Cię nie było? ;-):-):-):-)
Ja wiem,bo widzę codziennie jak się lenisz przed kompem ,ale ci.....
Ja tego nie powiedziałam :no:;-):-):-)

Dziękuję za wychwalenie młodej.
Chodzi dumna i blada jak jej pokazałam co napisałyście.
Ona twierdzi,że jest niefotogeniczna i przestępstwem jest pokazywanie jej zdjęć publicznie.:szok::szok::-D:-D:-D:-D

Dziewczyny wróciłam z młodym z kina i ze Smyka.
Byłam małemu plecak zakupić.
Znalazłam oczywiście taki jaki chciałam ,oj jak mi się podobał.
Mały też zachwycona na maxa ,bo nie dość ,że jest śliczny to jeszcze ma pozytywną opinię IMD.
Przeszłam szok jak zobaczyłam cenę ....,ale po przemyśleniu i tak go kupiliśmy.
Plecak kosztował 399 zł :szok::szok::szok: ,a mówią ,że szkoła jest za darmo,a dziecko prawie nie kosztuje :crazy::baffled::baffled::baffled::baffled:

A @ miałam 1 dzień i teraz cisza...:szok::szok::szok:
Test wyszedł negatywny :no:,więc czekam.
Pytanie tylko na co?"
Bo sama nie wiem...:rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam nowe aniołkowe mamy, zapalam światełko dla waszych aniołeczków
[*] przykro mi, ze i was to spotkało

a u mnie nic nowego, brak weny
miłego wieczora
 
kobietka22 -wiem ze dni płodne będą szybciej ,ale jak się znowu pokręciło to czy wszystko jest ok. bo chodzi o to że po zabiegu 7 miesiecy miałam własnie @ pokręconą potem 3 miesiące było regularnie i teraz znowu pokręcone . może starac się teraz o dzidzię i w trakcie badania porobic? kurna , jak dziecko się Was wypytuję:no:. a, i jeszcze jedno. rano dostałam @ i do teraz echo. ja nie wiem, czy to z nerwów (bo wiem że będziemy się starali) czy co????
 
anka na długość okresu i jego przyjście mają wpływ różne sytuacje, stres, brak snu, zmęczenie itd. mogłabym tu wymienić jeszcze sporo dla przykładu dlatego się nie stresuj, tylko porób na spokojnie badania i zacznijcie starania
 
Witajcie,
Myślę że dobrze trafiłam. Chciałam się z Wami podzielić swoimi obawami. 5 lat temu poroniłam swoją pierwszą ciążę( puste jajo płodowe), w tym miesiącu okazało się że jestem w ciąży i znowu jest puste jajo płodowe (we wtorek miałam zabieg). Jestem w strasznym dołku ponieważ boje się że kolejna ciąża znowu okaże się porażką. Słyszałyście może o kimś kto urodził dziecko po kilku niepowodzeniach? Napiszcie mi proszę, jakie miałyście dolegliwości po zabiegu wyłyżeczkowania macicy? Pamiętam, że kilka lat temu miałam tylko krwawienie, a tym razem przez dwa dni praktycznie nie mogłam usiąść na tyłek, a przy oddawaniu moczu wszystko mnie piekło. Myślę, że zbyt agresywnie lekarz wszystko ze mnie wyszarpnął, ale pielęgniarka tłumaczyła mi że polali mnie jodyną i dlatego tak piecze. W poniedziałek idę na kontrolę, chcę mieć pewność że wszystko zrobili ok. Napiszcie mi proszę o swoich doświadczeniach. Z góry dzięki i życzę powodzenia w staraniach.
 
misiarw-bardzo mi przykro że przez to przeszłas. ja po zabiegu fizycznie czułam się jak dobrze. nie krwawiłam miałam tylko lekkie plamienie przez dzień czy dwa. jak wychodziłam ze szpitala to poszłam do lekarza bo myślałam że coś jest nie tak jak powinno, ale na szczęście było ok. ale każda pewnie przechodzi to inaczej.

ilonka26- to pewnie przez stres, o niczym nie myślę tylko jak to będzie i czy dam sobie rade psychicznie itd.....

pozdrawiam .
 
Witam wieczorowa pora
U mnie dzis deszczowo,pochmurnir i czasem wietrznie........Taki dzien wiec nic mi sie nie chciało a jutro czeka mnie mycie okien i pranie firanek ale to z pomoca tesciowej:-)
Zaraz mykam spac bo cosik zmeczona sie zaczynam robic
Meza nie ma bo jest w pracy wiec troszke mi smutno bo sama na noc nie lubie zostawac:-(
Ale nic nadrobilam zaleglsoci, troszke poodpisuje i znikam nyny bo juz buzia za czesto mi sie otwiera...

Agniesiar ten czas mi minal róznie od wielkiego bolu, poprzez pogodzeniu sie z tym.... Minał mi na odpoczynku ,wyluzowaniu sie psychicznie i fizycznie.
Na dojsciu do pelni sil !!!!
Jak tylko moglam sie juz starac o dzidzie nie wychodziło mi to gdyz za mocno tego pragnelam potem zawsze cos nam wyskakiwało, potem znów byl etap gdzie liczylam dni płodne i tak wkółko...
Ale nadszedł ten czas ze powiedzial sobie dosc:angry: - tak zyc sie nie da!
Zaczełam sie cieszyc ze zblizen z mezem nie myslac by zajsc w ciaz i tak po kilku miesiacach zobaczyła dwie kreseczki :-)


Zjola jeszcze pogoda do Nas przyjdzie to nie koniec lata..... A nad morzem jak bedziesz to nawdychasz sie duuuzo jodu, pozbierasz burszynów i mimo wszystko zrelaksujesz sie przy szumie fal ;-)
A potem do Włoch sie wybierasz,a w jaki rejon, jesli mozna wiedziec ?


As to zapewne było dla Ciebie duzym wyzwaniem zeby do zoo sie wybrac, ciesze sie ze udało Ci sie z tym jakos uporac! Jestes Silna!! miło czytac ze wezmiesz sie w garsc!!
Oby tak dalej !:rofl2:


Anka jak kiedys pojechałam na badania majac miesiaczke, mialam usg tylko robione ale to wszystko zalezy od lekarza

Klaczek ciesze sie ze Twoje plany na powrót w przyszłosci do Polski
wciaz sa otwarte ...Zgadzam sie ze to co sie dzieje w polityce to - istny
balagan...Nie dziwie sie ze łatwoej znalezc prace za garnica niz tutaj ale ja bym nie mogla wyniesc sie z kraju... Ale u Ciebie jest inna sytuacja bo Twój ma tam prace a to jest nawjazniejsze

A co do tej miesiaczki moze warto je skonsultowac z lekarzem??
No i ten tekst to z czego to jest????

Kobietko22 dobrze ze nie doszło do zadnej stłuczki ....

Znikam juz spac wiec mówie DOBRANOC I ZYCZE SPOKOJNYCHMILYCH SNÓW
PAPAP:-)
 
Witam sobotnio!!!
Zimno
pochmurno
i pada...
wrrrr
a ja lecę do pracy...
bosze...
jak ja nie lubię takich dni...
ale powoli trzeba się przestawiać na jesień
NIE LUBIE JESIENI!!!!!!!
 
Carri - tekst jest z tego: Wrzuta.pl - jaworze rodzinny - Marynia - 04.2004.wav
Proszę wybaczyć wokalistce chrypę i niedociągnięcia - miała wtedy 10 lat i była przeziębiona. Teraz ma 18. W oryginale śpiewał to M. Bajor.
Lekarza mam na 06. września i zdecydowanie zamierzam mu wspomnieć o problemie.
Zatrudnienie to podstawa - mój Rajmund bez pracy, bez możliwości zarabiania na utrzymanie, chyba by zwariował. To typ faceta który czuje się odpowiedzialny za dom, za byt rodziny i o ile nie ma problemu jak mu baba gacie pierze, o tyle być na babskim garnuszku... A, fuj!
V_jolka - też nie lubię jesieni. Potem przychodzi zima i wszystko jest szare... A dziś leje... Jest smutno.

Mam dziś zły dzień... Nie umiem się do niczego zabrać, siedzę i wyję. Jest mi źle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was dziewczyny w ten szarawy i mokry dzień :eek:
Mam pytanie dziewczyny minęło już 2 tygodnie od mojej tragedii a ja nadal mam jakieś plamienia,są ciemno brązowe nie jest tego dużo no ale jest czy jest to normalne a może powinnam się zgłosić gdzieś ?? nie wiem co mam o tym myśleć w szpitalu mówili o tygodniu no a to już jest 2 hmmm ale nie mam żadnych bóli brzucha ani temperatury,doradźcie coś dziewczyny :tak:
miłego weekendu dziewczyny :-)
 
Do góry