reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć wariaty!!!!

Vjolka- a czy twój suwaczek starnkowy jest aktualny tzn tylko pół roku do staranek?????To fajnie ,że wróciłaś do pracy.


Jak mi się uda zgwałcić małża, to zaczynamy od 1 stycznia :-D

Pocałuj, przytul i... wywal jeszcze raz do sklepu z dokładną
instrukcją co do zakupów. Moje kochanie swego czasu dzwoniło do mnie ze sklepu bo miał kupić po prostu szynkę - stanął przed ladą chłodniczą i lekko zgłupiał wobec różnorodności. Oni są od innej małpy.


:-D:-D:-D:-D:-D

V_jolka - narobiłaś mi apetytu!

Takie jedzonko najlepsze....:-D

śmiej się smiej...ciekawe co ja teraz zrobię z tą BIG paką paluszków solonych + paczka gratis - usiadł na sofie trzyma te paluszki w ręku i mówi "wiesz....przynajmniej druga paczka jest z sezamem" - normalnie zabił mnie tym :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Pshemco jest niesamowity :-D:-D:-D

Czemu od innej małpy?:szok: Poziom hormonów wskazuje że ja jednak samica. Mam 5 ogonów. Lekko zmiksowaną tri zgarniętą spod bloku, jej synalka ciut norweskiego, zwanego KsięciunioBoŁadnemuWolno (drań, łachudra i w ogóle), adoptowanego po śmierci jego właścicielki młodego buraska i dwie @@ z Kielec rodem, długowłose zołzy rudą i białą.

Krejzolka....;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w piątkowy ranek:-)
Humor mi się trochę poprawił.

Lilijanna - jak zwykle panikowałam na zapas. Ale to oczekiwanie na wyniki było, jak wieczność. Dzwoniąc do poradni trzęsłam się w środku,jak osika. Na szczęście okazało się, że wsio ok z naszymi kariotypami.

Lina - trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie!!!

Zjola - kciuki zaciśnięte. Wszystko będzie ok. i z pewnością dostaniesz zielone światło!!!
 
Witam sie z rana!

Jednak zmieniłam zdanie po waszych wypowiedziach i postanowiłam złapać byka za rogi, no i w poniedziałek wracam do pracy. Wytłumaczyłam sobie, ze jeśli nie dam rady to wówczas moge iść dalej na zwolnienie. Postaram sie żyć i myśleć o tym co będzie dalej!!!

Piję grzecznie ziółka na zrosty i drożne jajowody i zamierzam po pierwszej @ spróbować, bez ciśnienia, ale spróbować. Wiem, ze nie uda mi sie za szybko, bo na to maleństwo czekaliśmy 2 lata, więc nie bede marnowała czasu. Tylko te badania porobię i do roboty.

Zjola - będzie dobrze zobaczysz, ja juz widzę to zielone światełko!
 
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy oraz ściska m te które straciły swoje maleństwa.I mam pytanie mój gin kazał mi brac luteine 50 tylko nie pamiętam kiedy mam iść na usg kontrolne po braniu tych tabletek.Przepisał mi je na wyregulowanie @ i powiedział mi że przez te tabletki można zajść szybko mw ciąże czy to prawda czy tylko mnie pociesza? Gupio mi było pytać czy mówi poważnie bo pomysli ze nie wieże w jego umiejętności :)
 
motyl - luteinę bierze się po owulacji na podtrzymanie wydolności ciałka żółtego, a dokładniej, gdy zakłócone jest jego działanie, gdy za mało sama produkujesz progesteronu, lub gdy trzeba sztucznie zakończyć cykl. bierze sie też po to by wyregulować cykl. Faktycznie czasem luteina na tyle reguluje cykl, ze kobiety zaskakują.

A Ty sie nie bój pytać lekarza, po to ona jest by Ci wszystko wytłumaczyć!!!
 
agniesiar@ powinnam zapytać ale wiesz jak poroniłam i pytała dlaczego itd to mi powiedział że strasznie się dopytuje i że żadna kobieta mu tylu pytan nie zadawała.Więc teraz jakoś nie potrafie pytać.
 
Agnieszka – no żeby to ode mnie zależało to spałabym dalej :confused2:
Kłaczek – fajna gromadka ;-)

Zjola – nie panikujemy, bo wszystko będzie ok., a żołnierzyki na pewno ruszą do boju w odpowiednim czasie :tak:

V_jolka80 – a Ty się pokusiłaś na to ciasto lemonkowe? Polecam. :tak:
Agamati1 – super, że humorek lepiej, mi też od razu lepiej ;-)

Agniesiar – trzymam kciuki za poniedziałek, za staranka, za Was po prostu :tak:

Motyl13 – kochana gina należy pytać, pytać i jeszcze raz pytać i nie powinno być Ci głupio, my nie jesteśmy specjalistami, nam należy wszystko tłumaczyć jak krowie na rowie, luteina pomaga w zajściu w ciążę, pomaga ją podtrzymać, ja jak stosowałam luteinę to dawała mi pewność i nadzieję, stosowałam na początku ciąży, bo miałam strasznie niski progesteron

Gosiaczek12344 - pozdrawiam :laugh2:


A ja dzisiaj piorę, bo zapowiadają deszcze, a lubię suszyć w ogrodzie, bo pranie pachnie wiatrem i słońcem wtedy ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy oraz ściska m te które straciły swoje maleństwa.I mam pytanie mój gin kazał mi brac luteine 50 tylko nie pamiętam kiedy mam iść na usg kontrolne po braniu tych tabletek.Przepisał mi je na wyregulowanie @ i powiedział mi że przez te tabletki można zajść szybko mw ciąże czy to prawda czy tylko mnie pociesza? Gupio mi było pytać czy mówi poważnie bo pomysli ze nie wieże w jego umiejętności :)

Motyl13 ja dostałam luteinę na uregulowanie cykli oraz żeby mi ułatwić zajście w ciążę i się udało za pierwszym razem w pierwszym cyklu jej stosowania a staraliśmy się z M od grudnia

a ja czuję się nie najlepiej czyli przebywam w objęciach z Panem Sedesowym ale takie uroki ciąży i panikuje przed wizytą , którą mam 28.06
Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Do góry