reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Już wróciłam z wczasów, cóż nie odzywałam się bo nie sądziłam, że ktoś jeszcze mnie pamięta, a jednak ...
dzięki za pamięć Ola81
u nas po staremu, niunia zdrowa, ja z nietolerancją glukozy, która może przerodzić się w cukrzycę, wszystko okaze się w czwartek, ide na konsultację diabetologiczną, moze położą mnie do szpitala, ale aby niunia była zdrowa, to zniosę ten okropny szpital,
nie wiem jeszcze co u was, nie nadrobiłam zaległości, ale na wszelki wypadek gratuluję nowych fasolek i dzieciaczków bb-mowych;-)
 
reklama
O losie -ależ mam do nadrobienia. :szok:
S ma wychodne wiec mam troszkę czasu może dam radę:eek:
Wczorajszy wieczór był okropny -nie będę tego opisywać żeby nie obrzydzać obiadu bo to ta pora:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: W nocy obudziłam się o 4 i jak zombie łaziłam po pracy. Jutro do lekarza -zobaczymy co powie i doradzi.

Pierwsze co KOTI gratuluję!!!!:-D:-D:-D:-D tak bardzo sie cieszę i jest mi zarazem przykro ze bałaś się mojej mordki ale ja już taka jestem -żadnego smutania sama radość a to tak piękny powód do radości:tak::tak::tak: ja już widzę ze będzie dziewczynka;-) a Ty jesteś marcówka sle do kwietniówek z sentymentu Cię zapraszam! a to Ty tą falę fasolinek zaczęłaś cichcem;-) a myszkot oryginalny:-)

Olu a ja widzę z perspektywy czasu że Ty nie piszesz co u Ciebie:wściekła/y::no::wściekła/y: każdemu odpowiadasz ale żeby się pochwalić co robisz to nic:eek:

Asiu nie da się szybciej tego ślubu zrobić? bo ja jestem tak tych sukienek ciekawa;-) a co do duphastonu to dobrze że już wiemy co i jak i mam nadzieję że w przyszłym cyklu zmienisz zdanie i powiesz że przez duphaston @ znika na 9 miesięcy:-) rewelacyjnu pomysł z szampanem:-D:-D:-D super pomysły a księgę pamiątkową masz? my mieliśmy dla rodziców kosze z żywymi kwiatami -do dziś pięknie kwitną a kosz jest np na owoce:tak:

Just samochód niewiele zmienia -podróż pociągiem 7,5h a samochodem 6-7h bo drogi są fatalne:eek: i wyrzuć termometr ok? albo robisz to dla zabawy albo wywal termometr. Mi też nie skoczyła i nawet cykl bezowulacyjny NIBY miałami co? suwaczek mknie

Karola ja stawiam na chłopca:-p choć patrząc na determinację działania malucha to wygląda na dziewczynkę -przecież tylko baby są takie uparte i wytrwałe:-D trzymam kciuki za wstrzemięźliwość -też się staram przez ten ból brzucha

Ilonka oj maluch daje o sobie znać... i to jak. A jak Twoje wyniki:eek: bo krew mam nadzieję już dawno pobrana:wściekła/y:

Natalineczka świetna piosenka

Kasiu jak nauka? Ty jutro masz egzaminek prawda? trzymam kciuki choć myślę że są zbędne kujonku:-) póki co nie pada ale kapanie jest chyba niedopuszczalne:eek:

Agniesia82 witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! to badanie tarczycy jest ogólne z tego co ja miałam to TSH się zwie

As jak się czuje teściowa? mnie też trzustka boli niemiłosiernie i wiem ze to może być przez leki ale z trzustką nie ma żartów:no:

Alutka popieram staraczki do pracy i to z zawzięciem i zamiłowaniem;-):-)

Kobietka22 bawić? nie ma problemu ale podejrzewam że nie oddałabyś tego szkraba nawet za milion dolców na 10 minut :-)

Wiolka1982 jak weekend?

Świstak bardzo mi przykro... tak mocno trzyma kciuki. Wierzę że w tym cyklu staranka będą owocne

Karolcia napiszę Ci to co kiedyś napisałam na innym wątku -jesteśmy egoistkami w swoim bólu -zachowujemy sie tak jakby strata dotyczyła nas dlatego ze my to przeżywamy fizycznie. Ale tak nie jest... Oni nie płaczą i nie mówią o tym ale też się boją, też cierpią i też mają żałobę... nie tylko Ty musisz być gotowa.

Ewelina28
jak się czujesz? nie poddawaj się -masz rację a ja trzymam kciuki i modlę sie za fasolinkę -oby się na 9 miesięcy zadomowiła w brzuszku:tak:

Moniaq zaczekaj na swoją dzidzię:tak: choć powiem Ci szczerze że jak powiedziałaś o tych opuszczonych dzieciaczkach to smutno mi się zrobiło i zła się stałam zarazem. Jak można takie kruszyny zostawiać.... Ja za każdym razem zaszłam w drugim cyklu staranek. Zawsze est szansa ze uda się tak samo szybko czego Ci życzę:tak: U mnie wszyscy wiedzieli o ciązy wiec i musiałam im powiedzieć o tragedii -choć niektórzy dzwonili i pytali jak się czujemy.... było im przykro. Tym którzy nie wiedzieli nic nie mówiłam.

Buziaczka -tak to jest z tymi zaległościami:eek: a co będzie jak tydzień wolnego będę miała? akąś blokadę strony założę:szok:

Kinguś
jaki Ty masz malutki ten brzuszek -zgrabny taki:-) jak to maleństwo się tam ułozyło że tak malutko miejsca zajmuje -ja to myślę że u mnie będzie szedł brzuch później brzuch i dalej brzuch a później będę ja:-);-):-D

Kasikz czas w pracy faktycznie szybciej leci:tak: i poczujesz większy luz i nim się obejrzysz będą dwie kreseczki:-) udanych wakacji :tak:

Ruda dziękuję za troskę -w pociągu okropnie dobrze ze chociaż korytarz był żeby sobie pochodzić bo masakra:eek: a wygląd hipopotama mnie czeka (no chyba że ta moja Kruszka tak dłużej będzie mnie męczyła) ale co tam!!! oby brzdąc był zdrowy:tak: Modlę się za siostrę -może nie mówi bo nie chce Tobie przykrości sprawiać? I nie przepraszaj -rozpisuj się ile wlezie:tak: hahaha -ja tak w kółko jak katarynka powtarzam "że organizm sam wie":-D masakra

GosiaLew życzę Ci radości za niedługo:tak: jest teraz wyż -wyż ma dzieci i tak co pokolenie będą problemy z przedszkolem i szkołą;-) bardzo dobrze tej idiotce powiedziałaś -niech najpierw myśli a potem mówi:wściekła/y:

Daaa co u Ciebie -prasujesz sprzątasz a w tygodniu też zajęta i masz -jakieś ploty?:-) no to czekam na teściora:-)

Agnieszka0240 przesyłam spóźnione życzenia -szczęścia, zdrowia i radości -mam nadzieję że przyjmiesz i takie po czasie:-)

Gloria w streszczeniu z mojej sytuacji -samopoczucie zatrutego kota -nawet teraz siedzę z puszką kukurydzy po lewej stronie i miską po prawej a komp przede mną:eek::eek::eek::eek:

Gosia:) udało udało -to akurat nie zależy od Twojego "wątpienia" ja trzymam kciuki ale na wszelki wypadek -przytulaj się dalej -tak w razie obsuwy owulki;-) macica po łyżeczkowaniu jest osłabiona ale jeśli malec się zagnieździ to znaczy że doszła do siebie i już

Motyl jak ja lubię jak Ty tu zaglądasz -bo takie samo zdanie mam jak Ty:-) a pisz lepiej co u Was!!! mała pewnie grzeczna po mamusi;-) a tatuś widzę córci z rąk nie wypuszcza -no przykro mi kochana ale chyba ma nową miłość -jak to mój S mówi -my ze smerfetką razem będziemy czytać bajki i spać -a mama w swoim pokoju:-):-):-)

Lenka29 i niech dba i mu w tym wogóle nie przeszkadzaj:-D:tak: a ty gdzie te więzadła naderwałaś :wściekła/y: uważaj na siebie mała uważaj -a robota nie **** dwa dni postoi i dwa miesiące nie zaszkodzi;-)

Ena święte słowa -uda sie i doczeka się każda z Nas:tak: życzę szczęścia i wiele radości. Sny są przepowiednią -ale jeśli ona nie chce bliźiaków to niech wybierze tego który ma umrzeć -może Bóg posłucha? a moze masz jej wytłumaczyć błąd w myśleniu i to jest ostrzeżenie? trzymam kciuki żeby zmądrzała:tak:

Ola15 witaj co u Ciebie? jak sie czujesz? jak sobie radzisz? martwię się o Ciebie ale przyjmuję że nie masz ochoty rozmawiać....

Mazia dlatego ja kopiuję wchodzę jeszcze raz na odpowiedź nie zamykając drugiego okna i loguje się jeszcze raz jak trzeba wklejam i dopiero daję zatwierdź a w desperacji kopiuję do Worda:-):-):-):-)

Gosiak84 więc po cichutku gratuluję:tak::tak::tak: i czekam z Tobą na wzrost betki i wizytę u ginka :-):-)

Iławianka dziękuję i życzę zadowolenia z pracy

Alicja1985 witaj a kciuki zawsze się przydadzą:tak:dziękujemy:-)

Nikki to masz dużego mężczyznę w domu:-) jak Ty się czujesz? dzidziuś już skacze zebyś się nie musiała denerwować?

Iza30 witaj!!!

Mówiłam że to krwiak u Karoli a ten konował jej nie widział!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dziewczynki ja uciekam bo się fatalnie czuję -u mnie poranne mdłości to mit:eek: jutro lekarz....
 
Gloria w streszczeniu z mojej sytuacji -samopoczucie zatrutego kota -nawet teraz siedzę z puszką kukurydzy po lewej stronie i miską po prawej a komp przede mną:eek::eek::eek::eek:
:-D:-D:-D Agatko, Twoje teksty są zabójcze :-D:-D:-D

A co do termometra i mojej temperatury, to jak jej się dokładniej przyjżeć to był skok, malutki bo o 0,1 ale stabilny, a ja się nastawiłam na przeskoczenie kilku kresek, aż ponad 37, no i tego nie zauważyłam ;-)
A jak się będę znów z tego powodu stresować to tak jak piszesz schowam termometr w najdalszy kąt :tak:
 
Kochane.Ja tylko na chwilke. Biorę się za pakowanie i tyle jeszcze rzeczy do zrobienia. Jak się uda to wieczorkiem jeszcze zajrzę.
jeśli nie to trzymajcie się cieplutko. tym które się starają - owocnych starań, tym które jeszcze nie - by czas szybko minął.No i szczególnie naszym masmusiom i ich dzieciaczkom w brzuszku i poza- zdrówka

I nie zapomnijcie o mnie na pewno sie odezwę
Buziaki:-)
 
Agatko ja z mdłościami miałam identycznie, średnio po 15 zaczynałam być zielona i tak do około 1.00-2.00 w nocy. Teraz już rzadziej, ale jak myśle o jedzeniu to :eek: . Moja dieta składa się głównie z chleba z ogórkiem zielonym świeżym - reszta w gardle mi staje. Mój gin powiedział, że jak moja zażyłość z kibelkiem będzie zbyt silna to mam łykać witaminę B - podobno pomaga na mdłości i ..... . Może podpytaj swojego gina, bo te mdłości mogą zamęczyć :sorry:
 
Słuchajcie u Karoli z dzidzia wszystko ok. ALe KArola ma krwiaka 18 mm i jedzie do szpitala.
dobrze z dzidzia ok :tak::tak::tak::tak:
Natalineczka daj znac później jak po wizycie
ponizej :tak::tak::tak:
a ty moglabys sie tez odezwac kochana co u ciebie???
nadal dol jak stad do warszawy???
Dziewczyny ja tego też nierozumiem ona ma nadzieję ze jedna ciąża obumrze to jest straszne tym bardziej że jedna pochowała, ja bałabym się tak mysleć że coś ściągne no nie wiem nie wiem dziewczyny ale czuję że będzie źle a mnie przeczucie rzadko myli.
Śliczna pierwszoklasistksi moja córka drugoklaśstka komunia
nie rozumiem :no::no::no::no:
O losie -ależ mam do nadrobienia. :szok:
S ma wychodne wiec mam troszkę czasu może dam radę:eek:
Wczorajszy wieczór był okropny -nie będę tego opisywać żeby nie obrzydzać obiadu bo to ta pora:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: W nocy obudziłam się o 4 i jak zombie łaziłam po pracy. Jutro do lekarza -zobaczymy co powie i doradzi.

Dziewczynki ja uciekam bo się fatalnie czuję -u mnie poranne mdłości to mit:eek: jutro lekarz....
trzymaj sie kochaniutka ;-);-);-);-)



a ja juz po lekarzu
nie spytalam sie o przytulanki ale po kolei:tak::tak::tak:
weszlam zbadal mnie mowi ze mialam jakis stan zapalny i to moglo byc przyczyna :-:)-:)-:)-:)-(
ja od 4-5 dni juz nie krwawie wiec wiedzialam z jest ok
mowi ze wszystko jest ladnie zagojone
(po tym wnioskuje ze przytulanki nie sa zakazane :eek::eek::eek::eek:)
nie ma zadnych zmian ani nic sie nie dzieje
w październiku mam sie zglosic na badanie kontrolne i cytologie
nie zlecil mi zadnych badań :no::no::no::no:
mowi ze od4-6 tyg powinnam dostac okres
oczywiscie zalezy od mojego organizmu :sorry::sorry::sorry:
spytal sie czy chcielismy dziecko
ja mu na to ze wlasnie mielismy zaczac sie starac ale kropek nas wyprzedzil i ze nastepne chce jak najszybciej
powiedzial ze dobrze by bylo poczekac jeszcze dwa mies az zrobie ta cytologie i po drugim cyklu mamy zielone swiatelko :tak::tak::tak::tak:
na odchodne mi powiedzial : no i w listopadzie moze pani zachodzić"
zadzwonilam odrazu do m jak sprawy stoja i tak przez tel wnioskuje ze mu chyba ulzylo :tak::tak::tak::tak:
a jak powiedzialam ze w listopadzie moge zachodzic to sie tylko zasmial :sorry::sorry::sorry:
czyzby zmienil zdanie:eek::eek::eek::eek::eek:
w kazdym badz razie wszystko jest w porzadku

tylko nie wiem czy doczekam tego trzeciego cyklu:sorry::sorry::sorry::sorry::confused::confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D
 
Natalineczka skoro lekarz na oko wypatrzył, że przyczyną był jakiś stan zapalny to zrób sobie wymazy. Gdyby się okazalo, że cos tam jeszcze siedzi, to wyleczysz i będziesz spokojna.

a czy wytrzymasz 3 cykle ... kochana czas tak szybko leci ;-)
 
reklama
Natalineczka skoro lekarz na oko wypatrzył, że przyczyną był jakiś stan zapalny to zrób sobie wymazy. Gdyby się okazalo, że cos tam jeszcze siedzi, to wyleczysz i będziesz spokojna.

a czy wytrzymasz 3 cykle ... kochana czas tak szybko leci ;-)
2 cykle bo na trzeci mam juz zielone :tak::tak::tak::tak:
dobrze ze mam prace to czas mi szybciej minie :tak::tak::tak::tak:

a gdzie moge zrobic takie wymazy i ile kosztują??
 
Do góry