reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Po 1 poronieniu odczekaliśmy 6 miesięcy, natomiast po drugim 3 miesiące - do tej pory działamy i coś wydziałać nie możemy. Jakie to wszystko skomplikowane. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, bo poddać się nie mamy zamiaru! pozdrawiam :)))
Ewelina chyba żadna z nas nie ma zamiaru zrezygnować :no:...trzeba walczyć do skutku :) w kupie raźniej :) ja teraz te testy owulacyjne wypróbuje :):szok:
 
reklama
Kończę pracę i uciekam do domu. Na weekend jedziemy do Rodziców, może jakieś ognisko się uda zorganizować, bo po takim mieszany lecie to nie wiadomo, czy jesień polska złota przyjdzie, czy listopadowa, więc trzeba korzystać z pogody :-)
Trzymajcie się :tak:
 
Witam ja już po kosmetyczce, czy pomogła?...Nie wiem
Justa 79 to super,że jeszcze ktoś pali ogniska a nie tylko grill i grill, sama nie pamiętam kiedy ostatni paliłam ogień. Powiedzcie mi panienki ile staracie się już po poronieniu, ja w ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, więc mam cichą nadzieję,że i tym razem nie będzie mi dane długo czekać..
 
reklama
:wściekła/y: Racja!!!!
Ja ostatnio to zjadłam ogromną ilośc ketonalu...i tylko to mi troche pomogło.....
Kurcze, przed zabiegiem miałam zupełnie bezbolesne @, teraz troche się martwie....tyle się naczytałam o tych zrostach i cholera wie czym jeszcze, że głowa mała!
karolcia ty sie nie martw ze po zabiegu objawy przy@ sie zmienili to normalne. Ja mialad odwrotnie przed zabiegiem bolalo jak diabli pierwsze dwa dni a po zabiegu prawie nic i teraz jest w brzuszku dzidzia:-):-)
 
Do góry