reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

przynajmniej u mnie po zabiegu piersi jeszcze bolały i napięcie z nich schodziło z dobre 1,5 miesiąca, ale przynajmniej u mnie tak wszystko długo schodzi. Teraz przed 3 @ tylko troszkę były napięte, ale już nie tak jak przed ciążą.
 
reklama
karola no niestety moja kuzynka, o której pewnie juz pisalam w ciazy po poronieniu uległa pokusie i zaczeła plamić, ale nic sie nie stało dopiero pod koniec 9 miesiaca dostała pozwolenie na bara bara, lepiej sie powstrzymac dla dobra dzidzi a tak na marginesie to sa na szczescie inne metody zeby nasi mezowie nie czuli sie zaniedbywani;-).
kobietka tez tak mysle:-):-):-)
 
Dzięki dziewczynki za odpowiedź, chyba już wariuję...Czy u was też taka cudna pogoda?Bo w Wa-wie miodzio...
Bardzo miło do was dołączyć. Uciekam do kosmetyczki, może jakieś solarium, bo od zabiegu strasznie zaniedbana jestem
Zazdroszczę tym wszystkim, które dziś wyjeżdżają gdziekolwiek...
PA
 
Moniag mnie przestaly boleć jak tylko maleństwo odeszło obudziłam sie i zraz pomyślałam coś jest nie tak bo mnie już nie bolą piersi.Zaraz po poronieniu tez mnie nie bolały dopiero potem sie ockneły, to chyba ma związek z hormonem, a wiadomo, że po poronieniu hormony wariują musi ci sie wszystko unormować nie martw sie, myśle że nie masz powodu do obaw
 
A ja ostatnia- Karolu gratuluję Ci z całego serduszka...teraz musisz nas brzuszkiem zarazic :)
Jejku ale tutaj tych stron przybywa...mam ich do nadrobienia troche bo chce być w temacie :o he
 
Już się pożegnałam...
Wiecie nie chodzi mi o poronienie bo u mnie jego pierwszym objawem było brak bólu piersi, tylko przed ciążą bolały mnie zawsze przed @ a teraz nic , mniemam ,że jeszcze nie jest wszystko ok a ja chcę się starać po drugiej@
 
reklama
Po 1 poronieniu odczekaliśmy 6 miesięcy, natomiast po drugim 3 miesiące - do tej pory działamy i coś wydziałać nie możemy. Jakie to wszystko skomplikowane. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, bo poddać się nie mamy zamiaru! pozdrawiam :)))
 
Do góry