reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
czesc dziewczynki,

Agatko specjalnie dla Ciebie ... ;-) Myszkot, żeby nie było wątpliwości ;-) .

Witam nową aniołkową mamusię, to przykre że kolejne osoby dołączają do naszego grona :-( . Zapalam [*] dla Twojego maleństwa. Zostań na forum, a zobaczysz że niedługo uśmiech pojawi się na Twojej buźce ;-) . Jak to mówi mój ginek - po każdej burzy wychodzi słoneczko, więc musimy głęboko wierzyć że będzie dobrze.

buziaki dla wszstkich ;-)
 
Witam dziewczynki po tak dłuuugiej przerwie. Urlopik udany, mała odskocznia pozwoliła mi nabrać dystansu do tego wszystkiego...Jednak z urlopu wróciłam z ogromnym bólem w podbrzuszu...nie wiem czy to przyczyna zbliżającej się miesiączki, czy....nawet nie chcę myśleć...nigdy wcześniej nie miałam takich bóli. Ech, my kobity!
I znów "siedzenie na szpilkach" do 3 sierpnia - wizyta u gin. Pozdrawiam WAS strasznie mocno i trzymam za "Staraczki" kciuczki! Buziaki
 
Zaczyna mnie pobolewać brzuszek na @....aż sie boję, pierwszą @ po zabiegu dwa pierwsze dni to przewyłam z bólu....tak mnie tam wszystko bolało, całą noc przesiedziałam na łózku bo tylko tak mogłam wytrzymać, żadne leki nie pomagały....mam nadzieje, że to ta pierwsza tylko taka była bo może coś się tam jeszcze złuszczało....
 
Kasiu za bardzo z negatywnego testu nie jestem rozczarowana. Chciałabym móc pląsać na moim weselu, a pewnie jakbym zafasolkowała to byłny zakaz szaleństw od gina. Więc... Nie ma tego złego, itd :-)

Kobietka22 hihihih... A nie mówiłam, że autosugestia to niesamowita sprawa? Mnie też tak bajerowałyście, że test zrobiłam. A miałam nie robić :-)

Ilonka26 mi na pewno @ przyjdzie. Pytanie kiedy? :-)

Wiolka oj sukieneczka będzie, ale jak dalej będę miała taki apetyt jak teraz, to w październiku znów wyląduje u krawcowej, tym razem na rozszerzenie :-(

Świstak zrób betę. Zobaczymy co będzie. Nie masz może właśnie czasu na @?

Olu no skusiłam się, skusiłam. Choć z góry tak jak i Ty ostatnio znałam jego wynik. Ale przynajmniej widzicie, że miałam rację :-)

Zostawiam Was, ale to mój ostatni tydzień wolności tylko z M. Potem wrócą weekendy co 2 tyg... Musimy to wykorzystać. Odetchnąć. Dobrze nam to zrobi.

A Ty jakie masz plany na weekend?

As76 życz zdrowia teściowej od nas!

Karolcia81 trzymam ###, żeby teraz @ była spokojniejsza i bezbolesna.
 
She nie chcę cię nakręcać, bo przecież ty najlepiej znasz swój organizm, ale mi 3@ przylazł teraz już w 25dc, czyli co raz wcześniej, ale do czego zmierzam, mierzyłam wczoraj i przedwczoraj tempkę i faktycznie było tak jak dziewczyny pisały, przedwczoraj jeszcze wyższa, a wczoraj spadła o 0,5 stopnia a dziś @, więc albo przesunął ci się cykl albo jeszcze dzidzia się nie ujawniła :)

Karolka na reszcie zmieniasz tego gina!!
ja teraz tak mialam pierwszy test wyszedl negatywnie, dwa dni pozniej takze, nastepny juz z lekkim zabarwieniem drugiej kreseczki a kolejny tez az w koncu zrobilam beta i sie dowiedzialam o fasolce :tak::tak::tak::tak:
dziewczynki u mnie z jazdami to jest prawdziwa jazda bo ostatni raz jeździłam w marcu i miała po wielkiej nocy zapisać sie na egzamin ale niestety po stracie dzidziusia nie miałąm na to sily
dokupie godziny i dam rade moze nie za pierwszym ale za 5, 6 mysle sie uda
co ma byc to bedzie
oj juz tam 5, 6 a moze akurat pierwszy :confused::confused::confused::confused:
nie wazne ktory wane zeby zdac :tak::tak::tak::tak::tak:
Witam...
No chyba za szybko chciałam...dostałam dziś plamienia jakiegoś..więc pewnie nic z tego nie wyniknie i będzie to poprostu spóźnionym okresem moim.....zakładam, że nie utrzymało się. Dla pewności hcg jeszcze dziś powtórze...

To tyle. Wyjeżdżam na weekend...bo niby się nie nastawiałam, niby ostrożnie z radością....a jednak ruszyło mnie to....
trzymam kciuki ;-);-);-);-)
Witam dziewczynki po tak dłuuugiej przerwie. Urlopik udany, mała odskocznia pozwoliła mi nabrać dystansu do tego wszystkiego...Jednak z urlopu wróciłam z ogromnym bólem w podbrzuszu...nie wiem czy to przyczyna zbliżającej się miesiączki, czy....nawet nie chcę myśleć...nigdy wcześniej nie miałam takich bóli. Ech, my kobity!
I znów "siedzenie na szpilkach" do 3 sierpnia - wizyta u gin. Pozdrawiam WAS strasznie mocno i trzymam za "Staraczki" kciuczki! Buziaki
takie nasze nieszcesne zycie :no::no::no::no::no:
Zaczyna mnie pobolewać brzuszek na @....aż sie boję, pierwszą @ po zabiegu dwa pierwsze dni to przewyłam z bólu....tak mnie tam wszystko bolało, całą noc przesiedziałam na łózku bo tylko tak mogłam wytrzymać, żadne leki nie pomagały....mam nadzieje, że to ta pierwsza tylko taka była bo może coś się tam jeszcze złuszczało....
ja mam taka kazda @ niestety, za kazdym razem musze lezec i wyc, nic mi nie pomaga, teraz sie wycfanilam bo jak wiedzialam ze zbliza sie termin @ i zaczynalo mnie cmic to od razu bralam dwa ibupromy i jakos lagodniej to przechodzilam :tak::tak::tak::tak:
a tak pierwszy dzien to masakra, jak do porodu normalnie :-D:-D:-D:-D
 
reklama
No witam dziewczynki
Ja dopiero po śniadanku...Dziękuję wam za ciepłe przywitanie
Z moim nastrojem jest różnie... czasem myślę,że już ok to zaraz wpadam w mega deprechę.
Któraś z was pisała( nie pamiętam jeszcze waszych nicków),że będzie potrzebowała cioci do ewentualnej przyszłej zabawy -to ja się zglaszam.
Czasem jak moje instynkty macierzyńskie wariują to mówię mężowi,że pójdę pod szpital na Karowej w Wa-wie, bo tam jest takie okienko życia i może ktoś zostawi w nim dzidziusia to ja sobie wezmę...
 
Do góry