reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
CARRI kochana witaj
MALINA no takie już chyba nasze życie ale cóż trzeba się z tym pogodzić
jestem z siebie dumna bo myślałam że jak@ przyjdzie to będzie dla mnie tragedia ale ja chyba czułam że jednak się pojawi i jakoś się nie nastawiałam choć jak wariatka od połowy cyklu testy robiłam
a przed chwila zamówiłam sobie testy owu na allegro bo jak zacznę w listopadzie staranka to żeby wiedzieć co i jak chociaż najlepiej nie wiedziec nie wyliczać i wtedy samo przyjdzie
 
zmykam spać
kolorowych snów królewny
dobranoc równiez kolorowych snów zyczę:-)
kaska a moze te testy w listopadzie potrzebne nie beda ;-) i niespodzianka bedzie wczesniej taka piekna fasolinka sie pojawi "OBY" zycze z całego serca:-D
dobranoc, zajrze z rana zeby takich zaległości nie miec o ile praca pozwoli :sorry2:moze szefowa w teren pojedzie co pozwiedzac i sie uda dzien dobry powiedziec:-D
 
witam się z rana

Carri
cieszę się, ze wróciłaś, mam nadzieje ze możemy liczyć na kilka foteczek z wakacji :)

Kaska jak możesz poślij mi linka na testy owu :)

Malinka grunt to pozytywne myślenie, bo zadręczanie się nic nie da. Niczego nie wymarzemy z naszego życia i co najważniejsze nigdy nie zapomnimy o naszych małych kruszynkach, ale cały czas trzeba wierzyć że kiedyś przyjdzie i czas na 2 kreseczki u nas. Wierzę w to i będę wszystkim o tym przypominać :)

A tak w ogóle to cieszę się, ze u nas co raz więcej pojawia się suwaczków ciążowych, to mi daje siłę do walki o bobo!!
 
Dzien Dobry Kochane...
Agatko jeszcze raz gratuluje i trzymam dalej kciuki aby bylo wszystko dobrze.
Patrycjo witaj.Dla Twojego Aniolka(*)

Dziewczynki ja szlam spac po 1 bo mielismy gosci i tak mi sie dzis wstac nie chcialo...
Milego dnia-Buziaki
 
To tylko ja:-)
Trzeci dzień się @ spóźnia. Ale będę wytrwała i testu nie zrobię jeszcze. Byłam na usg tydzień temu na kontroli i ginka oglądała moje jajniki i było po jajeczkowaniu. Mi się wydaje, ze mi się cykl rozregulował trochę. Wolę się nie nastawiać na ciąże, bo lepiej się cieszyć bardziej niż rozczarować. A tak w ogóle to odczuwam napięcie przedmiesiączkowe o czym mój P. się dziś przekonał, a w pracy to miałam strasznego powera i bardzo dużo rzeczy dziś zrobiłam, no i potem okno umyłam. Ja przed @ tak mam. Cyba sobie muszę zrobić już znowu zapas testów ciążowych, tylko poczekam na promocję w SP po 5 zł.:-)
życze ci żebyś zobaczyła te dwie kreseczki na teście
dobry wieczór;))
poczytałam to teraz poskrobię
Patrycjaa witam cieplutko bardzo mi przykro ze łączą nas takie przykre sprawy ,dla Twojego Aniołka
[*] sama jestem tutaj niedługo ale cieszę się ze dołączyłam bo przynajmniej nie jestem z tym sama i świata dookoła niepotrzebnie nie zadreczam
Kasia na pocieszenie dodam ze ja w piątek myslałam ze umre dosłownie taka wredna @ miałam na dzien dobry:wściekła/y: i tez w cholere proszkow i po kilku godzinach uff na szczescie popusciło ale z łózka nie wychodziłam do południa dobrze ze miałam taka mozliwosc:tak:
13x13 śliczne zdjątko wpatruje ślepia w monitor moze co da;)) gratulacje
justka:)) ja w sumie podobnie bo w lipcu minął rok od zabiegu a dopiero niedawno uświadomiłam sobie ze tak łatwo nie odpuszcze i postaram sie znowu w piatek ide do gin i zobaczymy co powie, oby było ok:tak:
boimy sie ze sytuacja sie powtorzy i to jest najgorsze.........dlatego zajęło mi az rok zeby zmienic troszeczke podejscie bo jeszcze ze dwa czy trzy miesiące temu twierdziłam ze chyba mi juz nie dane drugie ale teraz wierze a przynajmniej sie staram ze będzie dobrze i dotrwam do samego 9 miesiąca, czego Wam i sobie życzę:-)
kochana trzeba sie pozytywnie nastawić każda z nas sie boi ale trzeba walczyć o to co najpiękniejsze i ja zrobie wszystko żeby przytulic swoją dzidzie, przedemną trudny okres bo w 24 tyg ciązy sie to stało a teraz jest 21 tydz wiec troche sie boje ale staram sie pozytywnie myśleć i codziennie modlić o zdrowie dla mojej córeczki i tobir też zycze dużo pozytywnego myślenia i powodzenia żebyś szybko zobaczyła 2 kreseczki na teście
 
Witam sie rankiem -
Jestem jestem po wizycie:-) rano pojechałam oddać krew -progesteron w normie a hcg odpowiednie dla 5-6 tc:tak:
no widzisz - i wszystko pieknie sie rozwija i oby tak dalej - kropek sliczny
hej dziewczynki:)
Patrycjaa- no nam się właśnie udało zafasolkować podczas podróży poślubnej, w ogóle nie myśleliśmy wtedy o dniach płodnych czy nie płodnych... i wielkie było moje zdziwienie gdy następny okres już sie nie pojawił.. szkoda tylko że nasza radość trwała tak krótko.. ale wierzymy że będziemy mieli jeszcze dzieciątka wcześniej czy później!
ja tez tak mysle i trzymam za nas wszystkie kciuki...
13x13 jak Ty to ogarniasz, żeby tak każdej coś odpisać???
ja tez zawsze jestem pod wrazeniem postow Agatki...jest niesamowita
witajcie...
od lekarza uslyszalam ze natura wie lepiej i ze tak mialo sie stac...3 miesiace odczekamy i beirzemy sie do dzieła tak to lekarz okreslil... niestety zajelo mi to troszke dluzej bo caly rok jakos nie moglam dopuscic do siebie mysli o nastepnej ciazy ... a teraz jestem w 18 tygodniu ciazy maluszek rosnie jak na drozdzach... wierze ze kazdej z nas po takim przezyciu zaswieci sloneczko i pozniej pojawi sie to oczko w glowie... trzymam za Was kciuki ...
to pieknie - wiecej takich informacji dajacych nadzieje nam staraczkom:-):-):-)
aha powiem Wam że Wercia ma na koncie w fundacji już połowę kwoty na nowy wózek jakiś pan zrobił taką darowiznę że oczy mi wyszły gdy to zobaczyłam
są jeszcze dobrzy ludzie
no to super wiadomosc:-):-)
ja na razie nie wiem co u mnie się dzieje....30.07.-miałam zabieg wyłyżeczkowania-nie wiem teraz czego się spodziewać...tzn.wiem powinnam mieć @ ale bóle mam takie jak podczas jajeczkowania przed zabiegiem......
nic nie kombinowaliśmy...bo nie moge-lekarz po zabiegu zakazał na miesiąc wszelkiego rodzaju igraszki..........:tak::-(
ja teraz nie mialam takich boli owulacyjnych - a ciagle czekam na pierwsza @...
boimy sie ze sytuacja sie powtorzy i to jest najgorsze.........dlatego zajęło mi az rok zeby zmienic troszeczke podejscie bo jeszcze ze dwa czy trzy miesiące temu twierdziłam ze chyba mi juz nie dane drugie ale teraz wierze a przynajmniej sie staram ze będzie dobrze i dotrwam do samego 9 miesiąca, czego Wam i sobie życzę:-)
kazdy ma swoj czas i powinien tyle odczekac ile czuje - ja z kolei moglabym byc w ciazy juz teraz...
 
no i przyszla pierwsza @ wiec zaczynamy odliczanie... caly czas mam watpliwosci czy zaczac juz teraz staranka czy poczekac jeszcze jeden cykl - tak mnie kusi ze hej...
 
reklama
:-):-)witajcie dziewczynki:-):-) ja jestem w pracy i na nic nie mam siły:-) gosia ty skarbie zrób tak jak ci serce podpowiada jeżeli czujesz się dobrze to zacznjicie staranka nasze organizmy wiedzą kiedy sa gotowe na to żeby był dzidziuś. jeżeli będzie gotowy to wtedy zajdziesz chwilę wcześniej jeśli nie bęxzie gotowy to nie zajdziesz tak szybko.ja jestem po zabiegu 4miesiące i narazie nam się nie udało ale mam nadzieję że szybciutko będą dwie kreseczki:-):-) miłego dnia kochane
 
Do góry