reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Patrycjaa - Ja na razie nic nie zazywam oprocz mbe i kwasu foliowego... ale w przyszlym cyklu zapodaje wiesiolek do owu...
k
Agnieszka - piekna dzidzia...
 
Just 79-
Ola 81- dzięki :tak:- miejmy nadzieję że wszystko ok.
Kinguś-
Patrycjaa-

Mazia24-właśnie się dowiedziałam że nie ma go bo się urlopuje :-(
ale mama zarejestrowała mnie na wszelki wypadek do ginka u niej w przychodni,jak mój nie wróci do do niej się wybiorę chciałabym żeby przed wyjazdem ktoś mnie zobaczył i zlukał moje wyniki.
to dobrzeidz i sie zbadaj i niech zobaczy twoje wyniki bedziesz mogła wtedy spokojnie jechać ale przyznaj sie gdzioe sie wybierasz
Cześć,
Ola81 mało pisze bo składam tą szafę, kurde mam takie krzywe ściany(jak to w bloku z wielkiej płyty) że pół dnia mi zeszło żeby wszystko wypoziomować, to jednak nie jest najgorsze;
Zrobiłam dziś test owu, no i wyszedł pozytywny, a jeśli test pozytywny to owulacja nastąpi od 24 do 36 godz, kurde jak zwykle nie po mojej myśli bo mój dziś będzie w domku ale krótko i wraca w sobotę więc przepadnie, jedyna nadzieja w tym że jego wojsko zdoła sobie tam posiedziec od dziś dłużej; niby piszą że plemniki moga przetrwac w macicy do 5 dni, zobaczymy
Motylku dzidzia przeurocza
Sonita w ciązy faktycznie odradza się sushi i tatara, ogólnie surowe mięso
kochana to do dzieła niech mąż szykuje armie do dzieła
Kochane wklejam Wam zdjeci mojej coreczki:)
jest śliczna ja takiego nie mam ale co to spać sie dzidzi chciało:-)
Wow, cudna :-) Albo coś Ci chciała powiedzieć, albo to usg już tak ją nudziło, że ziewać zaczęła ;-)
Jej, ale to nie samowite, że tak można dzidziusia podglądać :szok: Mam nadzieję, że kiedyś mi też będzie to dane, żeby swojego ludka tak oglądać
napewno wiecie przeciez że my tu wszystkie za was wszystkie kciuki trzymamy żeby was tak mążowie szybko zafasolkowali ;-)
 
Jestem jestem po wizycie:-) rano pojechałam oddać krew -progesteron w normie a hcg odpowiednie dla 5-6 tc:tak: Pani była tak uprzejma że zadzwoniła do mnie chwilę po tym jak dotarłam do pracy żeby powiedzieć że na 10 zwolnił się termin wizyty -widziałam swoją "plamkę" ma 0,46cm:-D lekarz powiedział ze wszystko jest ok, mam się oszczędzać itp a on teraz jedzie na urlop ale 2go września mam przyjść jako pierwsza i dzwonić w każdej chwili w razie niepokoju -jest cudowny.Dał mi duphaston bo tak uważa za słuszne i tyle:tak:

Wiolka1982
dziękuję -każde kciuki i każda modlitwa są mile widziane:tak: A za moim kochanym Aniołkiem tęsknie bardzo...

Karola nie pracuj tyle dziewczyno bo Cię tam wykończą łobuzy wyzyskiwacze!!!:wściekła/y::no:

Mazia więc jest nas dwie do modlitwy -ja tak bardzo trzymam kciuki za każdą z nas, tak bardzo wierzę ze każdej jest pisane szczęście ze musi nam się udać i się uda:tak:

Olu jestem z Ciebie dumna!!! a czy Twój czas to już kochana nie ty decydujesz -tam, gdzieś ktoś uważa że wie lepiej od nas i chyba musimy mu w to wierzyć choć jest tak ciężko z tą wiarą. Dziękuję za kciuki :-D

Kasiu dziękuję za wszystkie pary kciuków. Coś mi sie wydaje że jak odpuścisz to... hmmm mam nadzieję ze żadnych hormonów do stycznia nie zamierzasz brać tylko na kalendarzyku polegać?:-p

Agnieszka dziękuję za gg-wiadomość:tak: cudownie ze maluszek rośnie jak na drożdżach oby tak dalej i już połóweczka za Wami -pięknie!!!!:-D:-D córeczka cudowna!!!

Just niestety mężczyźni nie wiedzą jak mają rozmawiać dlatego nie rozmawiają... kiedy coś powiedzą albo się na nich drzemy, albo obrażamy albo zaczynamy płakać -to co oni prości mają zrobić?! ogłupiały chłopaki i trzeba im jasno i prosto powiedzieć -chcę rozmawiać nawet jeśli takie są moje reakcje, chcę się wypłakać, wykrzyczeć a Ty mnie słuchaj aż przestanę. Życzę szybkiego rozwiązania problemów:tak: jeśli chodzi o hormony są dwie szkoły -jeden lekarz daje leki drugi czeka jak mój - miał nosa...

OlaPM
-przyszła mamusia- tak!!! potwierdone naocznie:-D

Gabrysiaa dziękuję za kciukasy. Najczęstsze kłótnie są przez co? przez dialogi "co ci jest?" "nic" "no jak to nic -co ci jest" itp itd każdy wie jak kończy się ta bajka:confused:

Ilonka
dziękuję i Tobie gorąco z wsparcie. Trzymam kciuki za badanka i staranka :tak::tak::tak:

Nikki niech kopie ile wlezie -niech da mamie porządnie popalić a co!!!a co do porodu w kwietniu jestem za!!! nawet lekarz zapowiedział ze tym razem mnie nie opuści:-D:tak::-D

Kasiamaj
a który to dzień cyklu bo nie ma suwaczka? moze są dni płodne? a moze coś rozrabialiscie i to nie płodne i nie na @ hmmm:confused: przyznaj sie?

Kasiakz dziękuje i wcale nie będę narzekała jak sie więcej dzidziów okaże:tak: a co tam byleby zdrowe były!!!

No widzisz Motylku -pokazałaś dzidizę pokazałaś męża a wiesz jak bosko mężczyzna z dzidzią wyglada -taktycznie niedobra zagrywka:-D:-D:-D:-D córunia jest piękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Patrycjaa witaj i zostań z nami -dla Twojego Aniołka zapalam (*). Każda z nas na początku była zagubiona i to zagubienie trwa dłuzszy cza a tesknota i ból zostają na zawsze ale tutaj uczymy się zyć i cieszyć -zaprazam i mam nadzieję że dziewczyny pomogą Ci tak jak mi. Motylek ma rację - ja też myślałam już teraz dziecko -hormony padły i załamka. Kiedy wróciłam do pracy wszystko odeszło i po drugiej @ modlę się i czekam aż mój mały cud bedzie w moich ramionach.

Gosia Lew gratuluję usprzęcania. Działka w pomorskim -ja jestem z dolnego śląska -Kotlina Kłodzka więc z gór nad morze :tak:

Lenka witaj co u Ciebie?

Sonitka
Ty jesteś nad morzem tak? to prezerwatywy i testy ciążowe są wszędzie ;-) a dzis był artykól że psy potrafią liczyć do pięciu i rozumieją 150 słów -nie wiem ile wykrzyczałas ale część pewnie zakumał:-D

Gosia:)
dzień dobry

Kinguś gratuluję ukończenia szkoły -egzamin za 9 tygodni:-D:-D:-D:-D

Gloria no to nie zaszkodi spróbować:tak::tak::tak: 5 dni z nogami do góry będziesz leżała a nawet jak na chwilę wpadnie to jakże miłe wspomnienia z domku bedzie miał...:-D

Ja uciekam do garów bo głodna jestem i po jednym wyjeździe a przed drugim musimy z S trochę ogarnać. Jestem szczęśliwa dziewczyny i tego Wam też szybko zyczę:tak:
Do jutra
Papa
 
hej dziewczynki:)

u mnie dziś wesoło bo siostra z dzieciakami przyszła...(Adaś 4 latka i Asia 5 m-cy)
Umówiłam się dziś na wizytę u mojego lekarza. Jutro o 15:30, więc trzymajcie kciuki żeby wszystko tam dobrze było i żeby mi zwolnienie dał jeszcze!

Patrycjaa- no nam się właśnie udało zafasolkować podczas podróży poślubnej, w ogóle nie myśleliśmy wtedy o dniach płodnych czy nie płodnych... i wielkie było moje zdziwienie gdy następny okres już sie nie pojawił.. szkoda tylko że nasza radość trwała tak krótko.. ale wierzymy że będziemy mieli jeszcze dzieciątka wcześniej czy później!

Agnieszka - śliczny dzidziuś!!!

Pozdrawiam wszystkie!!!
 
Nikki to super, że w pierwszych cyklach Wam się udawało. Pewnie masz regularne cykle i sobie bez problemu obliczyłaś chyba, że używałaś testów albo coś? przepraszam, że się tak dopytuje:)

Kasiamaj ja też tak miałam po zabiegu pełno śluzu i to jest objaw zbliżającej się @.
Tak, używałam testów, bo cykle miałam nieregularne, a testy to wg mnie genialny wynalazek. Poza tym ja zawsze czuję owulację, także testy tylko potwierdziły. A wiesiołka polecam również, bo miałam po nim świetny śluz i to na pewno pomogło.

Aga0240
, śliczna córcia!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
13x13 super, że udało Wam się już po drugiej @ (chyba dobrze zrozumiałam). Gratuluje :* no to jest racja podobno, że jak się myśli wciąż o zajściu w ciąże to psychika działa na przekór i są problemy. Ale trudno się wyluzować i nie myśleć o tym.

Wiolka przykro mi, że Ciebie też to spotkało. No to te podróże poślubne mają chyba coś w sobie. Zobaczymy czy nam się uda.

Nikki a czy jak kupię teraz testy to od kiedy mam zacząć ich używać? @ już mi się kończy. I na jakiej zasadzie one działają i ile kosztują?? przepraszam za moją dociekliwość:)
 
Do góry