reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam:-)
Ja zawsze się zarzekałam że będę pracowała, bo ciąża to nie choroba, bo ja kobietą sukcesu jestem -moja droga -ciąża to najpiękniejszy okres w życiu!!! patrz jak rośnie twój brzuszek -masuj się, naciągaj skórę i rób milion innych zabiegów -tylko nie marnuj czasu na pracę -ja wiem że nikt Ci za to nie podziękuje Kochana!
Ja siedzę na zwolnieniu miesiąc a później na tydzień do pracy ;-)
Kinguś a czemu mamusia chodzi do pracy??Juz czas udać się na dluuuugie L4. Ja od 4 miesiąca siedziałam w domu:-):-):-).
W poniedziałek mam wizytę i pewnie znów pójdę na L-4:tak::tak:

Wiesz co, ja też w ciąży miałam więcej śluzu i bez wkładki wogóle nie mogłam chodzić, więc to może faktycznie jest normalne.... U mnie lekarze też nie widzieli pod tym względem żadnych nieprawidłowości.
Wiecie ja ciągle męczę się z upławami i nie mam już pomysłów.
Robiłam posiew i nic nie wyszło, dostaje różne probiotyki ostatnio nawet antybiotyk pomaga na 2 tygodnie a później znowu to samo.
Czasem przez 2 dni jest spokój a później 2 dni upławy i tak w kółko :eek::eek::eek:

Beatko praca.. praca.. praca. Hmmm ciekawe jak długo popracujecie z Kinią...
Najważniejsze że Ty jesteś zadowolona.
Kinia kopie bardzo w pracy tylko nie wiem czy z radości czy z rozpaczy ;-);-)

Witam się i ja. przed chwilą wróciłam do domu i zjadłam. A gapa ze mnie dziś bo zostawiłam portfel w pracy i się wracałam, ale to chyba ze szczęścia, bo przeszłam ten test co pisałam wcześniej i zostałam kierownikiem :-):-):-)
Gratuluje :-D:-D
witam dziewczynki zycze miłego dnia:)
Witaj:-)

dzien dobry
milego dnia zycze wszystkim:)
juz mnie nie ma:)
Buziak

Witajcie!!moze mnie pamietacie? jestem mama nastepnego aniolka:(( moja Wiktoria urodziła sie martwa 26maja:(( a miala przyjsc na swiat 31lipca:(((
Matko strasznie mi przykro, brak mi słów.

Tzn. Nie wiem czy mam. Ale wtamtym miesiącu miałam nie peknięty pęcherzyk.Teraz się zastanawiam czy to może znowu mi ten pęcherzyk nie pękł. .
Na pękanie to dają pregnyl.

A ginek -DAŁ MI ZIELONE ŚWIATŁO!!! ..
Super:-)

Słuchajcie dziewczyny a jak to jest z tymi pęcherzykami, czy co miesiąc tylko z jednego jajnika są wyrzucane. Czy na zmiane jednego miesiąca z lewgo a drugiego z prawego??? BO szukam w necie i nie moge znaleźć
Owulacja jest na przemian z jajników:tak::tak:

Weronika kopie i szczegulnie lubi jak tata głaszcze brzuszek to wtedy sie tak przyjaznie wierci.
Super:-D:-D:-D

No i znowu mam pytanie, CZy lekarz internista może dać skierowanie na prolaktynę??
Mi nie chciał mówił, że to są już specjalistyczne badania i to musi gin- twierdził, że takie przepisy im wprowadzili.

U mnie 3-tyg temu tez serduszko bilo i tez sie juz boje co bedzie...
Bije jak dzwon.:tak::tak:

u mnie nadal brak objawów ciążowych :/... no ale mnie pocieszyłyscie że tak może byc, wiec moze to i dobrze :-) kurcze chyba jestem jakiś dziwoląg że chce sobie rozmawiac z kibielkiem...
Jeszcze będziesz narzekać na mdłości :-D:-D

hej dziewczyny ja też straciłam swojego dzidziusia, nie wiem w którym tygodniu bo nawet lekarze nie potrafili tego określic...Serduszko w ogóle nie zabiło... 17.12.2007 miałam zabieg a już w marcu okazało się, że po 2 @ jestem w ciąży, ale się bałam... ale moja malutka Weronika ma już 6 miesięcy, wszystko dobrze i cieszę się, że nie straciłam nadzieii
Gratuluję :-)

wciąz sie boje ale i wciąż wierze ze sie uda! bo musi prawda?
Nie ma innej możliwości :tak::tak::tak::tak:

Nie mam już szyjki a rozwarcie na 2,5 Teraz na to wszystko dostałam rozwolnienia buuuuuuuuuuuu
Jade do szpitala i zostane tam co najmniej do końca nast tyg chyba, że się rozpakuję szybciej Trzymajcie kciuki za nas Buziaczki
Wracaj szybko. Trzymaj się
 
reklama
Witam wieczorem.
Chcialam zebyscie wiedzialy ze kibicuje Wam Wszystkim!!!
Niemoge sie doczekac zdjec dzidzi Pixeli i Wróbelka(ty sie kochana trzymaj-bedzie dobrze w tym szpitalu).
Aga ir.-wiesz ze jestes moja ulubienica-czekam z niecierpliwoscia na kazda wiadomosc od ciebie.
Pati.-to jasne ze bedzie dobrze-niekazdy ma mdlosci czy wymioty. Czekaj cierpliwie.
Nikki,ola 81, słodziutka- Edytko, selena,daaa, mamo adrianka,mamo i ignasia-Wszystkim wszystkiego dobrego. Szybkich zafasolkowań,40 tyg ciązy, latwego porodu i zdrowia dla dzieciaczkow.
Ja znikam na jakis czas. Strasznie ciezko teraz mamy w rodzinie ogólnie-zadnych staran nawet niema mowy-i tak jak kiedys pisalam-przez to ze stracilam dzidzie- aniołka teraz jakby kocham bardziej mojego pierworodnego syna. Tatus ma to samo-do tej pory czesto o tym rozmawiamy. Czytając tutaj i piszac z wami wiele zrozumialam,bardzo mi pomoglyscie swego czasu-docenilam to co mam i ciesze sie z tego-wiem jak kruche jest zycie maluszka i po prostu zajme sie swoim. Jak bedzie mi kiedys ciezko zle albo wrecz przeciwnie bede miala wielka radosc to sie odezwe.
Sciskam mocno wszystkie dziewczyny,
( Hanka!!!-trzymam kciuki.)
 
No więc byłam u lekarza i na szczęście z maluszkiem wszystko ok, ufffffffffffffff................... kamień z serca... spał sobie skulony w kąciku, a jak lekarka poruszała sondą, to prostował się i machał nóżkami... cudny widok... strasznie GO kocham, byleby juz teraz było z górki i żebym mogła go tulić w styczniu..
Olu kochana, dziękuję za pamięć... No ten Play jest beznadziejny....
 
reklama
Cudowny.. A jak tam Olu, byłaś po skierowanie i w aptece?

Kasiu 0204, przykro mi, że Wercia nadal choruje i jeszcze drogi moczowe...

13x13 Agatko, działacie z mężem w wiadomej sprawie?
 
Do góry