reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Antykoagulant nie jest pełny tak jak moi hematolodzy zlecają. Masz zbadany LA1, ale jeszcze bada się LA2 i ilorazy. Ja akurat mam zły LA2 i on przesądza o diagnozie dodatniego antykoagulantu tocznia.
Taki był opis badania... Nie ma innego wariantu a tu jest tylko LA 🤷🏻‍♀️ to może jeszcze dojdzie jakiś wynik, bo niby mają 10 dni roboczych a dzisiaj jest 5... Bo serio to nie wiem jak miałabym wytłumaczyć co maja zrobić 😩
 

Załączniki

  • IMG_20220331_141425.jpg
    IMG_20220331_141425.jpg
    308,5 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Dziewczyny, w sobotę robiłam krzywą cukrową i insulinową. Niby na czczo mam w porządku i glukozę i insulina, ale w internetach pisali, że insulina po 2h powinna wrócić do wyniku pierwotnego i nie wiem czy wierzyć internetom. Do lekarza idę pod koniec przyszłego tygodnia
Screenshot_20220331-141534_Office.jpg
 
Ostatnia edycja:
Taki był opis badania... Nie ma innego wariantu a tu jest tylko LA 🤷🏻‍♀️ to może jeszcze dojdzie jakiś wynik, bo niby mają 10 dni roboczych a dzisiaj jest 5... Bo serio to nie wiem jak miałabym wytłumaczyć co maja zrobić 😩
w Alabie na 100% maja test z la2, bo dziewczyny tu wklejaly. Jak będę miała chwilę to poszperam i Ci napisze jeszcze co znalazlam
 
Dziewczyny, w sobotę robiłam krzywą cukrową i insulinową. Niby na czczo mam w porządku i glukozę i insulina, ale w internetach pisali, że insulina po 2h powinna wrócić do wyniku pierwotnego i nie wiem czy wierzyć internetom. Do lekarza idę pod koniec przyszłego tygodniaZobacz załącznik 1385051

Jak się odezwie ktoś kto może zna się bardziej to przede wszystkim napisze Ci,że krzywa glukozowa jest zła- jest zbyt płaska ...
Nie mam za dużej wiedzy ale to widać od razu, po 1h powinien być skok w cukrowej.

Insulinowa nie jest taka zła, z tego co mówią to po 2h powinna spadać i tak np u mnie przy spadku z 36 na 29 dietetyk stwierdził, że niezbyt dobrze, powinno być bliżej stanu na czczo.
 
Ostatnia edycja:
Cudownie ! 😊 Nie puszczam za Was kciuków ❤️

Najlepsze, że ja też trenowałam intensywnie i chciałam do czerwca zrealizować plan a tu niespodzianka. I się martwiłam.. jak to nie zrealizowałam jeszcze celu.
To się po prostu przesunie w czasie 😊
Ja też właśnie ostro trenowałam i już mnie aż teleport jak pomyślę sobie że nie będę mogła tak ostro trenować. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Będę dluzsze spacery robić jak będzie pogoda
 
reklama
@sadness35 , dziękuję za odpowiedź. Zobaczę, co powie lekarz, bo zastanawiam się też czy to może mieć wpływ na moje samopoczucie, bo jestem ciągle zmęczona i mam zjazdy po posiłkach.
 
Do góry