reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
U mnie dziś 22dc. Teoretycznie 🐵 powinna być przyszłą niedzielę. Byłoby cudnie gdyby się jednak nie pojawiła 😉
Trzymam kciuki żeby dziad się nie pojawił.
U mnie 12dc, zaraz po okresie pojawiło się mega dużo płodnego śluzu więc z ciekawości zrobiłam w 10dc test owu i pozytywny, wczoraj negatywny a dziś zaś pozytywny...trochę to za szybko bo cykle mam 28 dniowe no ale dzialamy, mając nadzieję że nie za późno 😋
 
Dzienndobry drogie Panie. Chyba czeka mnie wycieczka do lekarza.. w sobotę mialam trochę śluzu podbarwionego, myslalam, że lada moment będzie [emoji205] a tu nic.. test wyszedl negatywny.. nic nie pobolewa, jedynie jakby tak delikatnie pokłuwa.. I nie wiem o co chodzi :O
Może dziś mi się rozkręci, bo mialam już tak, że wcześniej lekko poplamialo, ale było tego zdecydowanie więcej jak teraz.. boję się że mi się coś po szczepieniu potentegowało i cykle będą rozregulowane..
Jak nie uroki...

A co tam u Was po weekendzie?
 
U mnie przy braku @ i pobolewaniu okazalo się, że mam torbiel :/ warto sprawdzić i lekarza :)
Dzienndobry drogie Panie. Chyba czeka mnie wycieczka do lekarza.. w sobotę mialam trochę śluzu podbarwionego, myslalam, że lada moment będzie [emoji205] a tu nic.. test wyszedl negatywny.. nic nie pobolewa, jedynie jakby tak delikatnie pokłuwa.. I nie wiem o co chodzi :O
Może dziś mi się rozkręci, bo mialam już tak, że wcześniej lekko poplamialo, ale było tego zdecydowanie więcej jak teraz.. boję się że mi się coś po szczepieniu potentegowało i cykle będą rozregulowane..
Jak nie uroki...

A co tam u Was po weekendzie?
 
U mnie przy braku @ i pobolewaniu okazalo się, że mam torbiel :/ warto sprawdzić i lekarza :)
Umówię wizytę i zobaczymy. Może to tylko nwm? Stres? Chociaż nie czuje sie jakaś zestresowana. Lepiej niech gin zajrzy, co się będę domyślać [emoji38] jeszcze wynajdę u siebie galaktykę czy cos [emoji6] wiecie jak to diagnozuje wujek google [emoji6]
 
Dzienndobry drogie Panie. Chyba czeka mnie wycieczka do lekarza.. w sobotę mialam trochę śluzu podbarwionego, myslalam, że lada moment będzie [emoji205] a tu nic.. test wyszedl negatywny.. nic nie pobolewa, jedynie jakby tak delikatnie pokłuwa.. I nie wiem o co chodzi :O
Może dziś mi się rozkręci, bo mialam już tak, że wcześniej lekko poplamialo, ale było tego zdecydowanie więcej jak teraz.. boję się że mi się coś po szczepieniu potentegowało i cykle będą rozregulowane..
Jak nie uroki...

A co tam u Was po weekendzie?
Tez tak miałam 🤦🏻‍♀️ W środę podbarwionym śluz i ból, czwartek i piątek do południa czysto, a przed wyjsciem z pracy jakby kran ktoś odkręcił 😕 jedyny plus ze dzisiaj już praktycznie po wszystkim i zaczynamy działać 😃
 
Tez tak miałam 🤦🏻‍♀️ W środę podbarwionym śluz i ból, czwartek i piątek do południa czysto, a przed wyjsciem z pracy jakby kran ktoś odkręcił 😕 jedyny plus ze dzisiaj już praktycznie po wszystkim i zaczynamy działać 😃
Ja też ten okres w tym miesiącu miałam dziwny. Tak samo jak ty najpierw śluz podbarwiony krwią potem czysto, potem brązowe plamienia, potem zaś czysto a potem jakby ktoś kran odkrecil 🤦
 
Ja też ten okres w tym miesiącu miałam dziwny. Tak samo jak ty najpierw śluz podbarwiony krwią potem czysto, potem brązowe plamienia, potem zaś czysto a potem jakby ktoś kran odkrecil [emoji1751]
No to ja tak mialam w zeszłym mcu śluz różowy, ociupinka i nic.. na drugi dzień już więcej, nadal różowy..I nic... a trzeciego dnia... jak z kranu plus Mega skrzepy.. a teraz... przezroczysty śluz z ociupinka krwi (takie mikro skrzepiki?), założyłam tampon, było po kilku h tylko trochę podbarwionego śluzu na czubku tamponu i cisza... nie wiem, może znowu skrzepy będą schodzić i coś się przytkalo?
 
reklama
Do góry