reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak dokładnie, zdarzają się bezowulacyjne i to częściej niż nam się wydaje. Ja np. odkryłam dzięki monitoringowi że z niepeknietego pęcherzyka zrobila się torbiel krwotoczna. Nie wiem jak często mi się robily takie torbiele.
Trzymam kciuki żeby kolejny był owocny jeżeli w tym się nie udało 😘
Torbiele robią się stosunkowo często, ponoć. Po okresie nie ma już po nich śladu.
Ten spisuje jednak na straty bo owulacji musiałaby być szybko a tak krótkich cykli nigdy nie miałam.
Pewnie ze się zdarza ale oby nie i okazało się że jednak u ciebie ta owulacja była 😀
Od następnego cyklu mieliśmy zacząć starania ale jak mówię męża poniosło. Co by nie było będę się cieszyć, nie tym razem to następnym 😊
 
reklama
Hej ❤️❤️ A u mnie skupiam się na pracy. Lotnictwo ruszyło także mam całe dni i noce zajęte. Czasu brak na cokolwiek. Aż mi głupio bo widziałam że niektóre z dziewczyn odpisały na moje posty a ja nie miałam im kiedy odpisać 🙈 u mnie był 1 cykl na aromku. Właśnie czekam na okres. Ten cykl co przyjdzie ma być 1 podejście do inseminacji bo test po stosunku wyszedł do bani i okazało się że 100% plemników nieruchliwych. Także w czerwcu IUI a jak nic nie da to in vitro :)
 
Hej [emoji3590][emoji3590] A u mnie skupiam się na pracy. Lotnictwo ruszyło także mam całe dni i noce zajęte. Czasu brak na cokolwiek. Aż mi głupio bo widziałam że niektóre z dziewczyn odpisały na moje posty a ja nie miałam im kiedy odpisać [emoji85] u mnie był 1 cykl na aromku. Właśnie czekam na okres. Ten cykl co przyjdzie ma być 1 podejście do inseminacji bo test po stosunku wyszedł do bani i okazało się że 100% plemników nieruchliwych. Także w czerwcu IUI a jak nic nie da to in vitro :)
Trzymam za Was kciuki [emoji176]
Myślę że jesteś w dobrych rękach [emoji110]
 
U mnie co do szczepień to I tak chce ze 2 cykle odczekać teraz - to akurat się zaszczepię w międzyczasie. Muszę porobić badania a poza tym nie wiem jak po 2gim łyżeczkowaniu będzie wyglądał mój cykl :(. Do tego boję się trochę ciąży bo w 2ch donoszonych miałam skaracajacą się szyjkę a po lyzeczkowaniu jest ponoć jeszcze większy problem z jej skracanie i łudze się ze te kilka miesięcy coś zmienią. Dodatków po 1Wszym miałam problem z za cienkim endo i boję się że teraz może być jeszcze gorzej i wogole nie zajde :(. Chyba muszę sobie psychicznie trochę odpocząć bo już swiruje a latka lecą. Na 26.06 miałam termin porodu, już bym była na końcówce, nie wiem czy dam radę szybko się starać tym razem.
 
reklama
@Paula919191 jesteś tu jeszcze? :) co u Was?
Jestem jestem chociaż przyznam że bardzo rzadko i jak już chce coś napisać to zawsze "coś " Po czym zapominam co miałam napisać. Ostatnio szukałam czy @Takaja123 coś jeszcze pisze ale coś jej dawno tu nie widziałam, @Charlotte21 też chyba nie zagłada tyle co wcześniej a jestem ciekawa jak tam u niej :)
U nas noo to tak różnie, wzloty i upadki 🤣 mój pierwszy dzień matki mogę zaliczyć do jednych z najcięższych dni w moim macierzyństwie -cały dzień płacz i marudzenie i tylko jedna drzemka w ciągu dnia -mam nadzieję że to w końcu zęby bo prawie 9 miesiecy Marcela ma a zero zęba ;p tak to rozwija się w zawrotnym tempie, staje na nogi już bez podparcia, myślę że lada chwila będzie chodzić . Ogólnie wulkan energii z silną osobowością i charakterkiem z niej 😆
A jak u Ciebie? Kiedy się rozpakowujesz? :) :)
A to moje tornado :
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-05-26-19-29-15-791_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-26-19-29-15-791_com.miui.gallery.jpg
    316,5 KB · Wyświetleń: 60
  • Screenshot_2021-05-26-19-28-59-260_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-05-26-19-28-59-260_com.miui.gallery.jpg
    260,6 KB · Wyświetleń: 60
Do góry