reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dopóki nie ma małpy jest nadzieja [emoji173]


Pani Żaneta specjalizuje się w MTHFR. Mi dobiera suplementację do wyników badań krwi. I faktycznie mam książkowe [emoji4]
Dajcie namiary na tą panią [emoji120]

Ja dziś termin @ niestety test negatywny
 
Dopóki nie ma małpy jest nadzieja [emoji173]


Pani Żaneta specjalizuje się w MTHFR. Mi dobiera suplementację do wyników badań krwi. I faktycznie mam książkowe [emoji4]
A skąd ta pani dietetyk ma wiedzę na temat mutacji?
 
Mi ją poleciła moja dietetyczka z Bydgoszczy do której mam ogromne zaufanie. Właśnie Pani Żaneta specjalizuje się w MTHFR. Ma wiedzę i doświadczenie. Skąd ma wiedzę ? To już musisz ją o konkretne kursy zapytać. Ja widzę że działają jej zalecenia [emoji4]
A skąd ta pani dietetyk ma wiedzę na temat mutacji?
 
reklama
Może występować miesiączka normalnie mimo cyklu bezowulacyjnego. A miałaś skok temperatury po owulacji, jakieś bóle owulacyjne? Ja teraz miałam bardzo dużo śluzu( testów owu jeszcze w tym cyklu nie zaczęłam robić ), ale boli jajników nie miałam i też według mnie już powinnam być dzień po owulacji a skoku temperatury nie mam więc zakładam że cykl mógł być bezowulacyjny ale zaś w tym cyklu co zaszłam to temperatura skoczyła mi dopiero 3 dni po domniemanej owulacji. Także te metody są pomocne ale pewność da ci badanie u ginekologa, ewentualnie zbadanie progesteronu.
Temperatury nie mierze, to nie wiem. Ale właśnie dzisiaj poszłam do ginekologa. Najpierw na usg powiedział coś o pęcherzu ok 3 cm (pomyślałam, że to ta torbiel) a potem dodał, że jest tam płyn owulacyjny. Poszłam na badanie progesteronu i mam 6,42 ng/ml. Więc owu jednak była 🙂 teraz pytanie kiedy była i kiedy przyjdzie @ 🤦‍♀️no chyba, że jakimś cudem jednak ciąża, a testy jej nie pokazują.
 
Do góry