reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jestem z Gdyni, także nie pomogę


Dziwne, bo mój gin w trakcie starań mi nie pozwalał odstawiać dostinexu, tylko od pozytywnego testu.
zapomnialam dodać w poprzednim wpisie, ze w trakcie starań brałam acard, chyba od 6-16dc


No właśnie nie 🙄 mega krótkie zawsze to usg jest. To już nawet w luxmed miałam dokładniejsze. Co do płci to akurat on szybko u nas dojrzał i jak zwykle nieomylnie. Ogólnie wizyty są raczej długie, ale on się skupia bardziej na rozmowie, wynikach badań, pytaniach. Samo usg to chwila moment i albo nie da żadnego zdjęcia albo jakieś 6 tyg temu dał mi zdjęcie siusiaka 🙄 za tydzień mu chyba powiem żeby zrobił ładne zdjęcie do ramki xD

i tez uważam, ze dzięki niemu jestem w tej ciąży i dzięki temu, ze tak z mężem drążyliśmy temat moich plamien
Hehe mam podobne spostrzeżenia i też chodziłam równolegle do luxmed bo mam pakiet z pracy i w sumie chciałam tylko żeby mieć darmowe wyniki krwi i tam usg dokładniejsze ;)
Dokładnie tak, wizyty długie ale samo usg bardzo szybko ;) ale mimo wszystko jest dla mnie nr 1wsrod lekarzy ginekologów w Trójmieście :) cieszę się że Tobie tez się udało bo ja ciągle wierzyłam że on Ci pomoże :)
 
A sluchajcie jak jest z tymi klinikami niepłodności. Mysle jak to zrobic bo to pewnie gruby hajs bedzie. Mam sporo juz badan ale pewnie i tak by mi kolejne zlecali. A pewnie badania platne oddzielnie oprocz wizyty. Moze znacie w warszawie dobre kliniki takie, lekarzy? No i jak ja przekonam mojego faceta zeby ze mna tam poszedl bo on pewnie tez powinien sie pojawic na wizycie ze mna.
Ja chodziłam do Invicty na złotej

A twój partner robił badanie nasienia ?
 
reklama
Hehe mam podobne spostrzeżenia i też chodziłam równolegle do luxmed bo mam pakiet z pracy i w sumie chciałam tylko żeby mieć darmowe wyniki krwi i tam usg dokładniejsze ;)
Dokładnie tak, wizyty długie ale samo usg bardzo szybko ;) ale mimo wszystko jest dla mnie nr 1wsrod lekarzy ginekologów w Trójmieście :) cieszę się że Tobie tez się udało bo ja ciągle wierzyłam że on Ci pomoże :)
No to tak jak ja. Tez mam luxmed z pracy i poszłam na początku żeby dostać wszystkie skierowania. A ile usg z luxmed miałaś? Bo mi tylko na tej pierwszej wizycie zrobił (chociaż nie chciał, bo nie miałam skierowania 🙄) i jakoś w 17 tc. Miałam tez skierowanie na 11-13tc, ale nie skorzystałam. No i na tym skierowania się kończą xD ale byłam zadowolona z obu usg tam.
Tez myśle, ze jest najlepszy, chociaż mnie on trochę wkurza :D mimo wszystko polecam go dalej jak ktoś pyta i tez mam z tylu głowy, ze pomógł tez Tobie i @babydust - choć ona chyba już tu nie bywa :)
 
Do góry