reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 cały czas tu zaglądam i czekam na wiadomość, że już akcja się rozpoczęła i jesteś na IP ;)

@hona bardzo mi przykro, że znalazłaś się w takiej sytuacji i faktycznie te 50 uderzeń to nie jest dobry znak...mam nadzieję, że szybko się sytuacja rozwiąże. Ta niepewność jest najgorsza.

Co do wiesiołka ja brałam jeden cykl ale u mnie wywołał odwrotny skutek. Śluzu było bardzo mało.

@młoda1994 a jak u Ciebie sytuacja? Coś się już ruszyło?
Dziękuję że pytasz. Dalej nic. Próbowałam naturalnymi sposobami wywołać krwawienie ale nic a nic co mnie bardzo niepokoi. Ale 4.05 dzwonię do gin na usg i może da mi jakieś leki mocne na wywołanie i mam nadzieję że się uda.
 
reklama
@hona Trzymaj się!

@Karmar93 Na moje oko masz zbyt wysoką prolaktynę po obciążeniu - ona może być max do 6x wyższa. SHBG poniżej normy może wskazywać na policystyczne jajniki lub hirsutyzm, ale też na problemy z tarczycą.
 
Dziewczyny dziś u nas na polu taka sytuacja ... ja nie chce poki co także dzielę się z wami chętnymi [emoji173]
IMG_0799.jpeg
 
Dziewczyny to wszystko to jakiś horror. Od piątku trwałam w jakimś przedziwnym zawieszeniu. Lekarz powiedział, żeby zjawić się w środę. Podczas badania nie widziałam już bicia serduszka. Diagnoza, ciąża obumarła. Świat zawalił mi się po raz kolejny. Dostałam skierowanie do szpitala. Nie byłam w stanie się spakować. Dziś ogarnęło mnie jakieś otępienie, rozkleiłam się dopiero jak żegnałam się z synem. Pytał co się dzieje, dlaczego muszę iść do szpitala, czy aby wrócę? Czy jestem chora? Na IP badał mnie lekarz, którego już wcześniej poznałam w tym szpitalu. Łzy płynęły mi po policzkach a on w skupieniu robił usg. Poprosił do siebie jeszcze jedną lekarkę i pyta, widzisz? Ona.. tak. I w tym momencie słyszę, proszę pani, serduszko bije, bardzo wolno, bo tylko 50 uderzeń na minutę, ale bije... Reszty nie słyszałam. Zobaczyłam tylko ciemność przed oczami. Po chwili dotarło do mnie, ze lekarz mówi, że mogę się ubrać. Zrobili b-hcg, powtórka w sobotę... Jezu, przyjechałam z takim nastawieniem, że dostanę jeszcze dziś tabletki i jeszcze dziś to wszystko się zacznie i skończy...
Lekarz bardzo delikatnie powiedział, że niestety to nie jest prawidłowy objaw i mam luczyć się z najgorszym. A ja jak ta głupia uczepiłam się nadziei, że jeszcze wszystko będzie dobrze...
Dlaczego takie rzeczy się dzieją?
Czuję się jakby ktoś raz za razem wyrywał mi serce. Nie wiem, ile jeszcze zniosę...
Jak przeczytałam wczoraj, że masz dzidziusia w brzuchu prosiłam o cud. A może serduszko się rozkręca? U mnie tak było w ciąży z Helenka. Wiem, że to wszystko jest koszmarne, jednak wciąż proszę o cud dla ciebie. To dobry czas byś miała koronkowe dziecko. Polecam ci też koronkę.
Jak byłam w 4tc i leciała że mnie krew, zgięta w pół tak silne skurcze miałam szłam na koronkę prosić o błogosławieństwo dla mojego małżeństwa. O zdrowie i życie dla mojego maluszka. Oskarek jest koronkowym dzieciaczkiem. Może twój też bedzie koronkowy... Koronkowe dzieci są CUDowne. Tego CUDU ci życzę całym sercem duchem i modlitwa. Codziennie sprawdzam co u was słychać... Powodzenia Kochana. Ja nie tracę nadziei. Niejeden cud już widziałam [emoji177]
 
@młoda1994 moja ginka mówiła, że u mnie przy ewentualnej kolejnej ciąży obowiązkowo będzie podawana heparyna że względu na nadwagę.

@hona przytulam! Maleństwo walczy, trzeba do końca mieć nadzieję, chociaż sytuacja jest faktycznie nieciekawa.

@Takaja123 Skarbie u Was dalej taka kiepska sytuacja? Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem. Mimo wszystko powodzenia, może jednak dziś się uda 😉
 
reklama
@młoda1994 moja ginka mówiła, że u mnie przy ewentualnej kolejnej ciąży obowiązkowo będzie podawana heparyna że względu na nadwagę.

@hona przytulam! Maleństwo walczy, trzeba do końca mieć nadzieję, chociaż sytuacja jest faktycznie nieciekawa.

@Takaja123 Skarbie u Was dalej taka kiepska sytuacja? Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem. Mimo wszystko powodzenia, może jednak dziś się uda [emoji6]
Kurde mi żaden lekarz nie wspomniał o czymś takim. Dopiero o wszystkim się dowiaduje od was.
 
Do góry