reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Och, w grudniu w takim razie liczymy na wysyp pozytywnych testów [emoji3590]Trzymam kciuki żebyście już dzisiaj były w domku [emoji3590]



A ja wczoraj zapisałam nas do szkoły rodzenia i zakupiłam nam książkę, pamiętnik ciąży [emoji2956] chyba dziś wieczorem siadziemy i będziemy nadrabiać. Będzie z niej cudowna pamiątka! Zobacz załącznik 1048410Zobacz załącznik 1048411

Cudowna ta książka, ale strasznie się boje takie rzeczy kupować, chyba dopóki nie urodzę to nie będę spokojna :/
 
reklama
Cudowna ta książka, ale strasznie się boje takie rzeczy kupować, chyba dopóki nie urodzę to nie będę spokojna :/
Ja też się martwię, cały czas.
Ale to już 19 tc, więc żeby nie ulecialy wszystkie terminy, daty, myśli z początków ciąży, chce mieć to na papierze [emoji3590]
Co by się nie wydarzyło :) wierzę mimo wszystko, że musi być dobrze. A codziennie modlę się o zdrowie i siłę dla małej :)

Z tamtej, straconej, ciąży pamiętam tylko pierwszy test pozytywny i kiedy dowiedzieliśmy się że nasze maleństwo się nie rozwija. Nic więcej. Teraz nie chce niczego przegapić :)
 
Ja też się martwię, cały czas.
Ale to już 19 tc, więc żeby nie ulecialy wszystkie terminy, daty, myśli z początków ciąży, chce mieć to na papierze [emoji3590]
Co by się nie wydarzyło :) wierzę mimo wszystko, że musi być dobrze. A codziennie modlę się o zdrowie i siłę dla małej :)

Z tamtej, straconej, ciąży pamiętam tylko pierwszy test pozytywny i kiedy dowiedzieliśmy się że nasze maleństwo się nie rozwija. Nic więcej. Teraz nie chce niczego przegapić :)

Masz racje, u mnie to dopiero 9tc wiec w sumie wszystko jeszcze może się wydarzyć, chociaż staram się myśleć pozytywnie to z tylu głowy ciagle siedzi.
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanie jaka jest różnica między badaniem z krwi progesteronu a 17-OH progesteron.

Polecacie zrobić zwykły progesteron czy oby dwa?
 
@witch84 ale Kształcenie Specjalne nie zmusza do posłania dziecka do klasy integracyjnej! Postaniwienia z kształcenia specjalnego musi realizować każda szkoła. Mój młody chodzi do szkoły masowej. Klasę integracyjną utworzyli tylko dlatego, że w roczniku syna jest więcej osób z orzeczeniem o kształceniu specjalnym. Bez KS szkoła nie musi zapewnić dziecku niezbędnych terapii (psycholog, pedagog itp.)
 
Niestety nie wiem za ile dni mogłaby być @, bo po poronieniu jeszcze mi się nie zdarzył cykl uregulować,a cykle miałam 40 dniowy i 35 dniowy. Dzisiaj jest 29 dzień.
Witam, jestem tu nowa.. Nurtuja mnie pytaniaaa :) w sierpniu 2019 poronilam samoistnie w 8 Tc. Pierwsza @ małpa przyszła po 38 dniach.(zwykle regularne cykle 28-29) Teraz jest 34 dc, dostałam zielone światło od gin. Ze możemy się starać... Tylko że w 30 i 32 dc testy wyszły negatywne. Ciekawe czy jest jeszcze szansa. Czy po prostu moja @musi się jeszcze wyregulowac??pozdrawiam
 
Witam, jestem tu nowa.. Nurtuja mnie pytaniaaa :) w sierpniu 2019 poronilam samoistnie w 8 Tc. Pierwsza @ małpa przyszła po 38 dniach.(zwykle regularne cykle 28-29) Teraz jest 34 dc, dostałam zielone światło od gin. Ze możemy się starać... Tylko że w 30 i 32 dc testy wyszły negatywne. Ciekawe czy jest jeszcze szansa. Czy po prostu moja @musi się jeszcze wyregulowac??pozdrawiam
Okres nie musi być regularny żeby zajść w ciążę. Ja też zawsze miałam raczej cykl regularny, a po poronieniu jeszcze nie zdarzył wrócić do normy, a mój test pokazał dwie kreski. Jeśli masz zielone światło to teraz tylko probować i czekać na efekty ;)
Ja w sumie nie wiem jak nazywać to ci się stało bo ja straciłam dzieci w 21/22tc. Dla mnie to był przedwczesny poród. Dla części lekarzy jest to poronienie, a dla innych poród przedwczesny...
 
reklama
Okres nie musi być regularny żeby zajść w ciążę. Ja też zawsze miałam raczej cykl regularny, a po poronieniu jeszcze nie zdarzył wrócić do normy, a mój test pokazał dwie kreski. Jeśli masz zielone światło to teraz tylko probować i czekać na efekty ;)
Właśnie kolejny cykl płata mi figle. 34 dc test negatywny a ja czekammm dalej ☺
Może pójdź na betę jeśli masz możliwość?
 
Do góry