reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Lu_cy powinnam brać acard i heparyne ale na obecną chwilę biorę acard. Wizytę mam w czwartek ale po zwolnienie.
@Jivka tak właśnie się zastanawiam nad ta wizyta ale potrzebuje mieć wolnego. Wynajmniej da mi na tydzień i chyba mogę już po prosić o heparyne czy jeszcze nie ??
 
reklama
@Lu_cy powinnam brać acard i heparyne ale na obecną chwilę biorę acard. Wizytę mam w czwartek ale po zwolnienie.
@Jivka tak właśnie się zastanawiam nad ta wizyta ale potrzebuje mieć wolnego. Wynajmniej da mi na tydzień i chyba mogę już po prosić o heparyne czy jeszcze nie ??
Nie słyszałam jeszcze o lekarzu który da typowo ciążowe zwolnienie bez serduszka. Ale mogę się mylić oczywiście.
Lepiej chyba wybrać się do rodzinnego, zawsze możesz powiedzieć że rzygasz jak kot i nie jesteś w stanie funkcjonować [emoji4]
 
Typowo ciążowe z kodem B? Czy zwykłe L4? No widać niektórzy się zdarzają.
Sama nigdy nie prosiłam na takim etapie, ale wiem że dziewczyny kombinują z rodzinnym.
Tak ciążowe. zrobiłam bete i poszłam do niego A że pracuje na mięsnym to dostałam od razu.czasem dźwigać skrzynki po 20 parę kg
 
@Lu_cy powinnam brać acard i heparyne ale na obecną chwilę biorę acard. Wizytę mam w czwartek ale po zwolnienie.
@Jivka tak właśnie się zastanawiam nad ta wizyta ale potrzebuje mieć wolnego. Wynajmniej da mi na tydzień i chyba mogę już po prosić o heparyne czy jeszcze nie ??

Bardzo gratuluję ;) czułam że tak właśnie będzie :)
A zastrzyki jeśli masz brać w ciąży to jak najbardziej już, bo nie ma na co czekać
 
reklama
Dziewczyny melduję się u was szczęśliwa beta 165.39
Więc 3 tydzień się zaczął :-) teraz aby wszystko bylo dobrze.
Teraz doradzcie. Jak z wizytą będzie coś już widać czy jeszcze się wstrzymać. W tej ciąży nie mam zamiaru pracować. Wystarczy tamten rok.
Najlepiej koło 6 tc wtedy już powinno być coś widać , jeśli masz cykle powiedzmy 28d
 
Do góry