reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kb.karola90 takie wieści to ja lubię ❤️ cieszę się, że już masz kolejny punkt za soba jest jeszcze opcja, że będą Ci wywoływać po terminie poród :)

@roki_1991 @kb.karola90 @Lu_cy @Oczekujaca123 Dziewczyny wszystkie wybralyscie przepiękne imiona dla Waszych dzieciaczki ❤️
Ja raz.powiedziałam mojemu lekarzowi ze jeszcze będzie miał mnie dosyć i będzie mi poród wywoływał, a on na to ze życzy i mi i sobie żebym to sobie wykrakała wiec kto wie :D
 
Powiedzcie mi kochane te zastrzyki to można robić w ramię albo zewnętrzną stronę uda tak? Brzuch już mam dość napięty i robią mi się siniaki, myślę o zmianie miejsca wkłucia.

Jak bym miała zmieniać to robiłabym w uda. W rękę to po pierwsze samej nie wygodnie a po drugie wg mojego męża który skończył ratownictwo, to w rękę jednak bardziej domięśniowo niż w tluszczyk ;)

@Lu_cy gratuluję dobrych wieści :) mi też Twoja ciąża bardzo szybko mija :) imię dla Synka macie już wybrane? :)

@roki_1991 ale zazdroszczę wycieczki do sklepu z wózkami...poogladaj troszkę za mnie :) jak się czujesz? Śpisz w nocy? Ja mam już czasem takie noce ze czekam tylko żeby się skończyły...hahaha :)

A teraz będę się chwalić :D w piątek osiągnęłam kolejny punkt kontrolny i zobaczyłam magiczną 3 z przodu :D dotrwalismy do 30 tc :)

Dzisiejsza wycieczka była tylko po odbiór ;) ale szczerze? Jak byliśmy oglądać to jest tego mnóstwo ale wszystko praktycznie takie samo więc jakiejś super frajdy mi to nie sprawiało. Podeszlismy w końcu do faceta który tam pracował, pokazał nam ten wózek który podobał mi się już w necie i skończyło się na tym że go zamówiliśmy ;)

Mało profesjonalne, ale pokaże wam brykę małej księżniczki :) jeszcze w foliach :p
DSC_0412.JPG
DSC_0413.JPG
DSC_0414.JPG
 
Jak bym miała zmieniać to robiłabym w uda. W rękę to po pierwsze samej nie wygodnie a po drugie wg mojego męża który skończył ratownictwo, to w rękę jednak bardziej domięśniowo niż w tluszczyk ;)



Dzisiejsza wycieczka była tylko po odbiór ;) ale szczerze? Jak byliśmy oglądać to jest tego mnóstwo ale wszystko praktycznie takie samo więc jakiejś super frajdy mi to nie sprawiało. Podeszlismy w końcu do faceta który tam pracował, pokazał nam ten wózek który podobał mi się już w necie i skończyło się na tym że go zamówiliśmy ;)

Mało profesjonalne, ale pokaże wam brykę małej księżniczki :) jeszcze w foliach :p
Zobacz załącznik 941341Zobacz załącznik 941342Zobacz załącznik 941343
Cudna bryka :D czyli mówisz ze nie mam czego żałować? To mnie pocieszylaś :D do nas dzisiaj doszła kolejna paczka...karuzela do łóżeczka i książeczki z wierszykami i bajkami :) i w sumie zostało nam już niewiele do kupienia :)
 
Cudna bryka :D czyli mówisz ze nie mam czego żałować? To mnie pocieszylaś :D do nas dzisiaj doszła kolejna paczka...karuzela do łóżeczka i książeczki z wierszykami i bajkami :) i w sumie zostało nam już niewiele do kupienia :)

Nie masz czego żałować ;) widzisz, to już ostatnia prosta w przygotowaniach dla antosia :) u mnie jeszcze jest tego dużo... Ale byłam wczoraj w całkiem fajnym sklepie, mają dosłownie wszystko do wyprawki. Od rzeczy do szpitala dla mnie przez kosmetyki dla dziecka, przybory typu termometr, monitor odechu, aspiratory, butelki, do przewijaka pieluch itp, także coś czuję że pojadę tam raz a porządnie i będę chciała kupić wszystko :) tylko potrzebuje wielbłąda żeby to niósł a niestety mąż pracuje w tych godzinach więc może z mamą się kiedyś przejade ;)
 
Nie masz czego żałować ;) widzisz, to już ostatnia prosta w przygotowaniach dla antosia :) u mnie jeszcze jest tego dużo... Ale byłam wczoraj w całkiem fajnym sklepie, mają dosłownie wszystko do wyprawki. Od rzeczy do szpitala dla mnie przez kosmetyki dla dziecka, przybory typu termometr, monitor odechu, aspiratory, butelki, do przewijaka pieluch itp, także coś czuję że pojadę tam raz a porządnie i będę chciała kupić wszystko :) tylko potrzebuje wielbłąda żeby to niósł a niestety mąż pracuje w tych godzinach więc może z mamą się kiedyś przejade ;)
Prócz wielbłąda to jeszcze worek pieniędzy potrzebujesz :D meeeeega dużo to wszystko kosztuje, ale nigdy z taką przyjemnością nie wydawałam pieniędzy :) nam z takich spraw potrzebnych na zaraz po urodzeniu brakuje wózka i kosmetyków tzn czegoś do kąpieli i balsamu. A tak poza tym to tylko fotel, lampa i dywan. Aaa i czekam na jakąś okazję na olx niani z monitorem oddechu bo jak już coś jest to chcą kasę z góry a ja niestety przez olx niczego w ten sposób nie kupię.
 
@kb.karola90 ja znalazłam nowy monitor oddechu za 419 zł więc uważam że nie jest najgorzej. Ale termometr też 100, przewijak 45, aspirator 30, robi się kwota z tego. A najgorsze zawsze te drobiazgi, bo się tego zbiera
 
reklama
@kb.karola90 to taki czujnik - dwie płytki które układasz pod materacem, połączone z odbiornikiem. Płytki wyczuwaja ruchy oddechowe dziecka. Ja mam straszną schize o śmierci łóżeczkowej i nie wyobrażam sobie bez tego egzystować niestety.
 
Do góry