reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@natala95 rozumiem że może to być dla ciebie wstydliwa sytuacja, ale spokojnie, lekarz sobie poradzi, bo dla niego to nie będzie nic nowego. Tak jak dziewczyny pisały, są tu takie które musiały mieć usg przy mocnym krwawieniu i lekarzom to nie przeszkadzało. Także dzwoń śmiało i umawiaj się na wizyty :*
@martakratka myślę że wynik jest ładny :) a tak jak pisze destino dupek nie wychodzi w badaniach a jest w organizmie i pomaga, także jest git :)
A co słychać u naszych mamusiek?? @Funia90 @Calineczka24 @Katarina91 ?? Pochwalcie się swoimi maluszkami :)
@Funia90 pochłonie Asia, bo ona bardzo wymagająca, a teraz jeszcze hej siostra zza granicy przyleciał i średnio z czasem a forum :-*
@agatush fibrynogen dokładnie 4,42 górna granica normy 4,39. Razem z tymi badaniami mam czas protrombinowy PT 11, wskaźnik PT 100%, INR 1%, czas kaolinowo-kefalinowy APTT-SP 32,4. To wszystko jest w normach. Będę te badania powtarzać. Dr cały czas myślała że mam za dużo tej heparyny a tu jednak coś nadal wysoko. Myślę że nie jest jakoś strasznie źle??

@Totois30 ja to współczuje całym sercem tym osobom które na usg dowiadują się że brak akcji serca i z tą wiedzą muszę trwać i czekać. U mnie po prostu nastąpiło krwawienie tak znienacka. Ale sio czarne myśli bo to się jednorazowo zdarzyło i ponownie nie będzie mieć miejsca. Będzie wszystko dobrze.

@roki_1991 Ty wytrwala jesteś to wytrzymasz a po drugie Tobie testy późno wychodzą tak jak i mi także nie ma co za wcześnie się denerwować.

@natala95 ja usg mialam w drugi dzień mocnego krwawienia ale to lało się ze mnie dwa razy bardziej niż w trakcie @. Podkład pod pupę lekarz dał i tyle. Na koniec posprzątalam po sobie. Trzeba to trzeba i bez stresu :-)

@martakratka będzie dobrze. Naturalne że chcesz zrobić wszystko co w Twojej mocy aby teraz się udało. Wydasz wszystkie.pieniądze na badania które dają Ci spokój ducha i jeśli Ci to pomaga to tak rób. Ale ten progesteron masz naprawdę dobry. Zrób za te pieniądze co innego :-)
Masz w normie więc bez stresu :-) poza tym może u Ciebie to rzeczywiście kwestia przeziębienia :-*
 
reklama
@agatush no cała reszta w normie tylko ten fibrynogen lekko przekroczony. Zobaczymy po powtórzeniu jaki będzie.

Kurczę wzięłam się za sprzątanie ale tak gorąco że czuje się jakbym jakąś walke toczyła
 
@AgaB33 nom..tym bardziej ze przyszlam pod koniec 7 tyg na pewniaku:/ bylam pewna ze cacy..niestety wisi to nade mna i chyba zejde na zawal 26go, dobrze chociaz ze rano. Tak bardzo teraz chce zobaczyc ludzika <3 Zdrowka Wam:*
 
@agatush kocham Cie [emoji16]
Asia przy cycu to cos naskrobie
@roki_1991 kochana dziekuje za pamiec [emoji5]
Asiula to jest ksiezniczka i czasto gesto kaze sie nosic calymi dniami haha
Mamusia po tylku nie ma jak sie podrapac bo jestesmy same ,M wraca ok 20 do domu a rano wychodzi.
Jak tylko uda mi sie ja odlozyc to probuje cos sprzatnac lub ugotowac.
Od tyg ssie smoka wiec jest troszke lepiej.
Wczesniej nawet autem nie moglysmy nigdzie pojechac bo bidula wrzeszczala az bordowa byla
Na szczescie po calej walce polubila smoczka
Bo dajcie spokoj nawet w gondoli lezec nie chciala i trzeba bylo niesc a z moim kregoslupem kiepsko.
Teraz jest moja siostra tak jak @agatush powiedziala takze znow nie ma czasu i tak ciagle cos[emoji23]

Dziewczyny po stracie uwierzcie ,ze sie da .
Ja mam za soba dwie i swoj cudowny wymagajacy cud [emoji5]

A to ksiezniczka z wczoraj
45a710640764f3852ceb46f1e60765dc.jpg
 
@agatush kocham Cie [emoji16]
Asia przy cycu to cos naskrobie
@roki_1991 kochana dziekuje za pamiec [emoji5]
Asiula to jest ksiezniczka i czasto gesto kaze sie nosic calymi dniami haha
Mamusia po tylku nie ma jak sie podrapac bo jestesmy same ,M wraca ok 20 do domu a rano wychodzi.
Jak tylko uda mi sie ja odlozyc to probuje cos sprzatnac lub ugotowac.
Od tyg ssie smoka wiec jest troszke lepiej.
Wczesniej nawet autem nie moglysmy nigdzie pojechac bo bidula wrzeszczala az bordowa byla
Na szczescie po calej walce polubila smoczka
Bo dajcie spokoj nawet w gondoli lezec nie chciala i trzeba bylo niesc a z moim kregoslupem kiepsko.
Teraz jest moja siostra tak jak @agatush powiedziala takze znow nie ma czasu i tak ciagle cos[emoji23]

Dziewczyny po stracie uwierzcie ,ze sie da .
Ja mam za soba dwie i swoj cudowny wymagajacy cud [emoji5]

A to ksiezniczka z wczoraj
45a710640764f3852ceb46f1e60765dc.jpg
Slicznotka [emoji173] ile ma miesięcy ??
 
reklama
Do góry