reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

bibiana no cudny własnie chciałam zapytać co to za kolorek :D
czarna juz wiem czemu jestes czarna tyz laseczka z ciebie
ilonka trzymam kciukasy && ps sliczny piesio
wy tu wszystkie o odchudzaniu juz od dawien dawna piszecie a same chudzioszki :D
ide czytać dalej jeszce tylko 2 strony zostały :D
i w miedzy czasie "doroślejsza fotka" znaczy z przed 2 tygodni obie ale ta bardziej hmm kobietkowata :D

no i dotarłam do końca aniunnia z avatarka myślałam że masz ciemne włosy bo focia była mini teraz widze że blondyneczka i rysy twarzy widać dokładnie śliczniutka
no i kłaczuś śliczny fajne ma te kłaczki pod szyjka jak jutro moja kicie uda mi sie dorwać to zrobie fote na kompie nie mam akurat, a że małpica całymi dniami teraz siedzi i loto po sąsiadach - bo maja na tyle wielkie ogrody ze w przeciwieństwie do naszego są w nich drzewa a co za tym idzie ptaki na które se kicia lubi patrzeć, a nasz mini ogródek olewa sikiem prostym

no nic to był kolejny fajny dzionek z wami - udało mi ise doczytac wszystko
no to && i dużo spokoju, zdrówka i samych dobrych wieści dla wszystkich zafasolkowanych i duzo dużo radości

dobranoc kobitki
 

Załączniki

  • DSC05074.jpg
    DSC05074.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
Hej ale dzisiaj piękny dzien!

Piękne dziewczyny jestescie, każda bez wyjątku i już nigdy nie uwierzę jak któras napisze ze gruba jest.
aniunnia przepięknie! tak trzymaj! Musi być pozytywnie!
a_gala, poroniona- ja wogóle myslalam, że wy brunetki jestescie! Jakie fajne zaskoczenie
czarna to wiem że czarna, już widziałam i IZW tez mi się kojazyla jako brunetka

LadyMK- O cholercia! Robi się pikantnie! trójkącik!
GRATULUJĘ MAMUŚKO!
Ja też byłam w trójkąciku z Ssabriną i andrzeliką, ale obie wylądowały na listopadówkach, więc najbliżej mnie jest chyba a_gala

IZW Co do grobów, decyzji czy chowac czy nie. Pamiętam, że nam w szpitalu do głowy nie przyszło co dalej, urodziłam, przytuliłam,wycałowałam. Wpadł mój mąż rozpłakał się i mówi, że kazali mu dzieci pochować. Tak naprawdę dopiero wtedy do niego wszystko dotarło. Wszystko zostało załatwione w ciągu następnej godziny, mąż dostał papiery ze szpitala, zadzwonił do grabarza i pochował chłopców, sam. Pamiętam, że jak ich zabierał ze szpitala nie dał nikomu ich dotknąć i powtarzał, że to jego dzieci...
Myslę, ze gdyby decyzja miala w jakikolwiek sposób należec do nas nie dalibyśmy rady jej podjąć

Ilona
- trzymam kciuki za wizytę

a_gala fajowy ten twój alien, niech rosne dalej!
Bibiana ale z ciebie drobinka! Jakos inaczej sobie ciebie wyobrażałam, może blond, ale chyba sugerowałam się zdjęciem Filipka
no i twoj aniołek przecudowny

własnie, gdzie sie zjola podziewa? miała gdzies wyjeżdżac? mam nadzieje, ze wszystko u niej ok
 
tak, tak EMY też myślę, że tu jesteśmy takie bratnie dusze...:-) może mało się udzielam, ale staram się coraz więcej pisać, na grudniówkach to tylko sporadycznie jestem.... dodtakowo piszę jeszcze bloga i jak już tam wywalę swoje wszystkie żale i radości, to już często nie wystarcza mi energii na pisanie gdzie indziej.

A tak wogóle, to miałam dzisiaj na wizycie pobieraną cytologię no i teraz pipka mnie trochę pobolewa, kurcze mam nadzieję, że przejdzie...

Acha...a ze mnie to trochę taka udawana blondyna, bo naturalnie to mam ciemne włoski. Jak bym wstawiła zdjęcie z dzisiaj to byście dokładnie widziały, bo odrosty mam już przeokropne, takie 3 miesieczne, ponad 4 cm ;-) powstrzymywałam się z farbowaniem do końca pierwszego trymestru...jutro już idę do fryzjera :-) znów będę wyglądać jak człowiek...
 
Ostatnia edycja:
witajcie laseczki:)

gratulacje dla przyszłych mam :)

u mnie w pracy kolejna ciężarna się ujawniła, normalnie wysyp:)
 
a_gala chętnie poczytam twojego bloga. nawet nie wiedziałam, bo pod twoim avatarem nic mi się nie wyswietla co do wpisów na blogu, chybaze masz go gdzie indziej to dawaj link;-)
Też sie muszę wybrac do fryzjera, narazie nie mam jak. Włosy mi urosły do upierdliwej długosci, nie wiem co z nimi robić, i farba by się przydała. Wogóle czuję ze w ciąży mi szybciej rosną, przynajmniej wszelkie zbędne owłosienie, mogłabym golic co drugi dzien najpózniej. Własnie przeczytałam, że kobieta w II trymestrze pięknieje, cera jej się poprawia, włosy i paznokcie lsnią..... akurat.
Wysypało mnie tak, że wyglądam conajmniej jak nalesnik

Burze! Uwielbiam burze, tęsknię za nimi i wogóle za deszczem też
kasia ty taki chojrak jak moja mama, przy każdej burzy chowała się do piwnicy, razem z moim psem Bobikiem, on też się bał grzmotów, chyba go kiedys mysliwi przestraszyli... i siedzieli tak oboje na schodkach przytuleni do siebie i drżący jak galareta.. ah niezapomniany widok. Bobika już nie ma długo, dostałam go jak był szczeniakiem kiedy miałam 2 lata i to był mój ukochany pies stróż

Dobra spadam bo pózno już
 
Emy, Mrówka, gdzie ja tam drobinka?? ha ha ha teraz to już ok 65 kg ale na tym zdjęciu z 76kg miałam....A u nas w rodzinie chłopcy zawsze byli blondynami, nie wiadomo po kim :-) A filip to miał aż białe te włosy :-)

IZW Tyś tez czorno :-) my tu same laski mamy :-)

dobra zmykam do pracy
 
Hej kochane...

ale wczoraj sie fotek posypało....piekne jesteście....naprawdę...

hmmmmm...jednak najbardziej mnie zauroczyła fotka Lady MK - kochana gratuluje...to mamy trzy fasolki....teraz ja, teraz ja....ale tak na powaznie, ktoś ma jeszcze testować w najbliższych dniach....?

a ja musze się Wam pochwalic, że wczoraj.....oficjalnie rozpoczęlismy staranka!!!!!!!
no i teraz sie zacznie.....mega nakrecanie....ale jak ja to kocham...jak ja tęskniłam za przytulankami bez mundurka, jak ja teskniłam za ta codzienną obserwacja swojego ciała......za odliczaniem dni do owulki, do @, która pewnie nie przyjdzie.....
Jestem szczęśliwa!
 
Karolcia81, ja testuję za tydzień...juz się denerwuję.
Kłaczku, Emy,chyba będę tu częściej zagladać:)
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny z fasoleczkami.
 
reklama
lady Mk- moje gratulacje:)Spokojnych 9 miesiecy
kasia8481- ja tez na 4 mieszkam.Mały dzis obudzil sie w nocy caly spocony.to nic ze spimy przy otwartych oknach
duszno jak cholera
no ale jeszcze dwa tygodnie i wyjezdzamy
No a u mnie gorąco.zjadłam śniadanko.i troche musze popracowac.
ale jestem caly czas z Wami.
A wszytskie jeseście laskami dziewczyny:)
 
Do góry