reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ja też ciągle sie obwiniam... że mogłam coś zrobić, że zbyt lekceważyłam to wszystko.... i co to daje?to, że jeszcze gorzej się dołuje...
jeszcze moja babcia jutro ma operację, bardzo ryzykowną, lekarze mówia, że może nie przeżyć.... a mi sie dzis sniła;/

 
Ostatnia edycja:
reklama
Mart, to jest UK - tu sie inaczej do ciazy podchodzi. Przede wszystkim do 12 tygodni ciaza w zasadzie nie istnieje. Jakikolwiek pierwszy kontakt z polozna (ona prowadzi ciaze, nie lekarz), ma sie w 8-9 tyg. i polega on na wypelnieniu karty ciazy (a jest co wypelniac, oj, jest), zrobieniu moczu paskiem i krwi na morfologie. Pierwszy scan po 12 tygodniu. Konsekwentnie - o podtrzymaniu mozesz zapomniec, bo tu sie uwaza ze "jak ma sie urodzic to sie urodzi" i ze "ciaza jest zjawiskiem naturalnym, a nie wydarzeniem medycznym". Poniewaz mam za soba 2 poronienia, z czego za drugim razem mialam puste jajo, poszlam na poczatku ciazy do GP zeby wydebic skierowanie na scan - chodzi o stwierdzenie obecnosci plodu. Poprzednim razem ta dzieckoiluzja wytrzymala nas 12 tygodni - pozbycie sie z siebie tak wyrosnietego lozyska nie nalezy do przezyc ekstatycznych, w dodatku skonczylo sie krwotokiem i hospitalizacja. Miedzy innymi. Stad wydaje sie ze zrobienie wczesniej scanu pozwolilo by ew. pozbyc sie pustego pecherza zanim sobie urosnie i zminimalizowalo by ryzyko wystapienia krwotoku. To takze z punktu widzenia NHS wydaje sie korzystne - scan na pewno jest tanszy od hospitalizacji, kroplowek i lekow jakie musiano mi podac. GP zgodzila sie ze mna, powiedziala ze kieruje sprawe do szpitala. Procedura jest taka, ze szpital powinien przyslac mi list z terminem badania. W poniedzialek minelo 2 tygodnie od mojej rozmowy z GP, szpital sie nie odezwal. Kombinowalam sprytnie, ze z tydzien zanim sie szpital odezwie, pewnie z tygodniowym wyprzedzeniem jeszcze, wiec prawie w osmym bylby scan - serce itd. Chyba za sprytnie - tu jest Anglia, tu maja czas.
Shehzadi, jutro sprobuje sie do GP dopchac i przypomniec. Wnerwia mnie to czekanie.
Ilona, to najglupsza rzecz jaka mozna sobie zrobic - znalezc przyczyne problemu w sobie. NIE!! Zrobilas wszytko co moglas i co wiedzialas ze trzeba zrobic. Kazda z nas robi co moze, ale nie wszystko zalezy od nas. JASNE?
 
Ostatnia edycja:
te suwaczki jakies dziwne:)

teraz problem nr 2..... a więc jak zrobic żeby pod każdym postem był suwaczek, a żebym nie musiała zawsze wklejać kodu......?

 
Karolcia,Kobietka ja za was kciukaski bardzo mocno trzymam!!! głównie po to wchodzę na cpp żeby podejrzeć choć czasem co u was.bo produkcja taka tu jest,że nie nadążam:(

Ilonko my się jeszcze nie znamy.tulam mocno! dla Ciebie zaświeci jeszcze słoneczko zobaczysz!

Kłaczek kto jak kto,ale Ty schizujesz sie głupim suwaczkiem? suwak nie ma znaczenia,jest ibędzie ok.zimorodek nei da się wygonić rzed czasem
 
Ostatnia edycja:
jasne kłaczek.....jasne..... niby to się wie... ale jednak czasem nachodzą takie głupie mysli......
jak narazie walczyć muszę o to, żeby poznać przyczynę.... przynajmniej zrobic podstawowe badania.... ;/

 
IZW te babki są naprawdę czasem nie do wytrzymania.... gadają jak najęte....;/

E tam, taka robota ;-) ja pracowalam kiedys na infolinii, czasami tez musialam dzwonic do klienta i sprzedawac produkty, a wszystko oceniane przez monitoring.

Jeju, w koncu doczekalam sie owulki i mam ochote zrobic sobie bobasa, ale rozsadek nie pozwala...
Dzwonili ze szpitala i przelozyli jutrzejsza wizyte w szpitalu na piatek. Zapytalam co bedzie na tym spotkaniu, to babeczka powiedziala, ze badanie krwi i ogolnie badania po i przed ciaza. O sekcje sama zapytalam, nie widziala wynikow, ale sa.



Dziewczyny, czy znacie jakas kobiete,ktora zaszla szybko w ciaze po cc?

Klaczek, a Ty sie dzis do GP wybieralas? Nic nie wskoralas ze scanem?

Ilona, wklej kod w sygnature w Twoim profilu w ustawieniach zaawansowanych
 
Ostatnia edycja:
Ilonko, musisz wejsc w ustawienia, dalej w edytuj sygnaturę, otworzy ci się ramka i w tą ramkę musisz wkleic kod i zapisać zmiany, wtedy już będzie się sam zawsze pojawiał
 
IZW kochana....nie wiem co powiedzieć...wiem, że to boli....nie wiem co czujesz...ja nie wiem co bym zrobiła w Twojej sytuacji...pewnie pod presja to samo co Ty...chociaż...jak byłam w ciąży i miałam jechać na badania penetralne, to nie pojechalam bo balam sie że wykryja jakąś wadę i będą kazali usunąć ciążę...ale od mojej mamy koleżanka ma koleżankę której dziecko było bardzo chore, nie wiem jakie to były wady rozwojowe, ale dziecko tylko leżało, wszystko miało zniekształcone...i p. Renata po śmierci filipka mówiła mi, że oni każdego dnia patrząc jak ich dziecko cierpi modlili się aby umarło...no i umarło....wiadomo, że był straszny ból, ale te dziecko już nie cierpiało....Zrobiłaś to co uważałaś za słuszne, a Twojemu aniołkowi jest dobrze tam na górze, Filipek sie nim opiekuje, uczy go wszystkiego i pewnie razem szaleją na chmurkach...no i jest im smutno, że ich mamusie się smucą....przytulam mocno...pamietaj, że Twój Aniołek usmiecha się do ciebie każdego dnia i dziękuje, za taką wspaniałą mamusie:tak:
IZW ja też się często obwiniam...to juz w nas pozostanie...

shehzadi ja wierzę, że dzieciaczki widzą to czego my nie dostrzegamy, my sie poprostu przed tym bronimy, bo się boimy...ale piękna historia Twojej koleżanki.

Ilona &&&&&kciuki za jutrzejszą operację babci.
 
reklama
EMY..... zrobiłam tak, a jego jak nie było tak nie ma;/

o terazz jest już:)
powiem Wam, że śmiać mi się chce.... zajęłam się suwaczkiem i przypaliłam kapuchę, bo odsmażałam M.....hehe:)
dzięki EMY - sama bym tego nie uczyniła:D
 
Do góry