reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam od lekarza, wszystko jest OK. Poplakalam sie gdy zobaczylam na ekranie bijace serduszko. Jestem pelna wiary ze tym razem na pewno bedzie dobrze. Trzymam kciuki za wszystkie strajace.
 
reklama
Lena świetne wieści!!!

ja też po wizycie :) serducho bije:) słyszałam :) gin mówi,że zawsze mogę podjechac i położne mi serducha posłuchają jak mam wątpliwości co do ruchów.ze lepiej dwa razy za duzo niz raz za malo sprawdzic.(bo ostatnio panikuję,że go mało czuję) szyjka ok,wydzielina ok,cisnienie ok.badania ok. teraz co trzy tyg będziemy się widywać.na szkole rodzenia mogę ćwiczyć.zdziwiłam się,ale stwierdziła ,że już mogę:)wiec we wtorek zobaczymy co to takiego ta SR:) a w srode usg zobacyzmy ile wazy ten mój skarb:)
kocham go nad życie,łzy szczęscia jak zawsze:) oj dziewczyny warto warto!

karolcia u mnie strach przyszedl wlasnie później niz po 3miesiacu i nadal wraca czasem.ale myślę,że już musi być ok!
i wiem,ze tobie tez się uda,wszystkim nam musi
 
karolciu podziwiam Twoj optymizm :) i czerpie z niego calymi garsciami :) takie posty jak Twoj tylko umacniaja mnie(nas) w przekonaniu, ze trzeba walczyc i wierzyc, ze w koncu sie uda :) u mnie za pare dni plodne i chyba juz zaczniemy sie starac...
 
Witam was dziewczyny :-)
ewelinka 3maj sie kochana i duzo odpoczywaj....3mam mocno kciuki za Ciebie i Twoja fasolke....
karolcia super ze masz juz takie nastawienie sila i wiara jest bardzo wazna ;-) i bede 3mac mocno kciuki zeby i Tobie sie udalo doczekac sie swojego malego serduszka :tak:
a_gala no to przyjemnych i udanych staranek moja droga :-D bede 3mac kciuki za was ;-)
Lena superowe wiesci :-D trzymac tak dalej az do konca ;-)
A ja to juz na etapie wyczekiwania....jeszcze jakies 10 dni i testuje :tak::-D zobaczymy czy sie udalo.
 
karolcia Ty zaczynasz już staranka po pierwszej @? ja tak samo mogłabym już zachodzić znowu w ciążę, wszyscy mi mówili, że po poronieniu mogę się 'zablokować' na kilka miesięcy a ja chcę już następne maleństwo!!! Czuję jakbym była dużo silniejsza!Psychicznie oczywiście, bo nadal anemia jest.
 
Karolcia buzia mi się śmieje jak czytam twojego posta :) cieszę się, że jesteście już gotowi na ponowną próbę, bo szczerze myślę teraz, ze im wcześniej tym lepiej zacząć starania, im dłużej się czeka tym więcej wątpliwości człowiek miewa
trzymam kciuki za ciebie i wszystkie inne dziewczyny

lenka gratuluję i życzę spokojnej ciąży!!

ola ciesze się, że wszystko jest ok
 
Witam Babeczki!

Magnusik, bardzo mi przykro... Wiem co czujesz... Przytulam mocno...

As76, dzięki bardzo. Wiem, że organizm reaguje różnie na różne rzeczy, tak jak pisze Mysza, ale teraz perspektywa antykoncepcji nie jest tak bardzo przerażająca... UUFFFF:-):confused::happy2: Poza tym mój mąż też dopiero za 1,5 miesiąca może zrobić ponowne badanie nasienia i różnie może być... Może jeszcze trzeba będzie poczekać... Mam nadzieję, że może jednak nie. Na razie zjem jedno opakowanie,a potem pomyślę i podpytam jeszcze lekarza jak pójdziemy żołnierzyki badać:dry:. Tak bardzo bym chciała, żeby wyniki były lepsze. Czytałam na innym forum, że terapia którą ma mój małż czasem działa cuda i tego się trzymam!!!

Karolcia81, gratuluje podejścia! :tak: Ja jestem po jednym poronieniu, ale tez założyłam sobie, że dam upust wielkiej radości jak zobaczę 2 kreseczki na teście, ale jeszcze wiekszy, jak zobaczę bijące serduszko i przejdziemy przez 9 tc... Chociaż zakładać to sobie można...:sorry2:

Lena83, gratuluję najmocniej!!! To musi być cudowne uczucie! Przesyłaj nam ciążowe fluidki ile wlezie!!!

a_gala, zatem do dzieła!!!:-D:-);-):-p

Zjolu, Kłaczek, a co u Was???????
 
Cześć dziewczynki:-)
Ewelinko trzymamy mocno kciuki&&&&&&&&&będzie dobrze.

co do antykoncepcji to ja mówie NIE,ale to dlatego ,że mi nie służy każdy decyduje za siebie ja jakoś sie zraziłam po tych bólach jajnika i itd i głowy i 16 dniowej @ .

Magnusik- przytulam (*)bardzo mi przykro:(

Karolcia jaką ty masz siłe w sobie kurcze podziwiam Cie mów mi tak jeszcze ,a zaraz M do wyra zawloke już są dni jajkowe jak to mawiam:-).

Moja psiapsióła dziś znowu brudziła i znowu miała usg i fasolka jest i bije serduszko i mi pokazała zdjęcie usg i sie wzruszyłam ja swojego nie miałam dane zobaczyć nawet, ale kolejnego bąbla napewno już zobacze :tak:
Rozmawiałam z M i powiedział,że teraz jak przyjdzie termin starankowy to już żadne zmiany daty mi nie pomogą bo jak nie, siłą fasolke będzie ustrzelał jak tylko jajnik rozboli,powiedział ,że nie będzie czekał aż ja sie odważe tylko on sie odważy za nas dwoje:-)ciekawe tylko co zrobi jak mnie w pracy zaboli:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki nie wiem czy to dlatego ,że to jest dzidziuś mojej siostry ,ale jak go trzymałam na rękach (urodził się 10 września) to poprostu poczułam błogostan i pewność ,że ja zrobie wszystko żeby taki skarb tulić co dnia działa na mnie jak doping starankowy oglądam jego fotki i przypominam sobie jak mi w oczy patrzył w sobote, no poprostu stwierdzam ,że to było mi bardzo potrzebne zobaczyć go dzień po narodzinach i jak sobie siostra świetnie radzi w szpitalu dzień po cc i już sie nie obawiam, bo już wiem napewno będę dobrą matką i jestem gotowa trzymałam innych niemowlaczków ,ale teraz to jest całkiem inne uczucie to chyba już, czuje to uczucie jeszcze bardziej ,a myślałam ,że już bardziej sie nie da chcieć i czuć tego ;-).

No właśnie Kłaczku , Zjola gdzie jesteście????:dry:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Zrobiłam sobie przerwę od bb i wkręcania w objawy nieistniejącej ciąży. Mój cykl nie wrócil do normy , teraz @ wywołana Dupkiem. Cały czas próbujemy. Teraz jestem po @ a co parę dni brązowe plamienie, gin badał niczego nie widzi. Paranoja jakaś. Czekam na lepsze dni. Pozdrawiam wszytskie.
 
Do góry