reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Solgar ma niemetylowany kwas i cyjanokobalamine, wg mnie nie warto. A nie oznaczalas B12? W prenacaps jest mało B12, obstawiam że Twoja homocysteina (wg mnie i wg mojego hematologa za wysoka - na forum na pewno znajdą się dziewczyny, które uważaja że 8 jest OK) to efekt nierównowagi witamin. Aliness wygląda pod tym względem dużo lepiej, ale niektóre dziewczyny pisały, że im tmg nie służyło. Musisz się na coś zdecydować i przetestować - brać kilka tygodni i powtórzyć badanie homocysteiny
Dziękuję za info o Solgarze, chyba z nim nie będę testować.

Tak, biorę b12 metylowane z Aliness plus właśnie prenacaps, ale homocysteina nie jest idealna jednak. Chyba stestuje ten Aliness b complex tmg i zobaczymy. A któraś z Was go stosowała? Jak tak, to proszę o opinie. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, dwa miesiące po zabiegu mam betę trochę powyżej 2. Myślicie że jest ok? Cały czas spada, miesiąc po zabiegu miałam 12.
 
Dziewczyny, dwa miesiące po zabiegu mam betę trochę powyżej 2. Myślicie że jest ok? Cały czas spada, miesiąc po zabiegu miałam 12.
Ja nie pomogę bo sie nie znam ale czy dostałaś już okres?
Tez zamierzam zrobić betę ale właśnie po pierwszej @ której spodziewam się za tydzień wiec dam znać.
 
reklama
Hej :) Przed poronieniem przed każdym okresem bardzo bolały mnie piersi, teraz jestem po pierwszej inseminacji po poronieniu, 22 dzień cyklu, zwiększona temp, dużo śluzu, ładna skóra, mam odwagę pomyśleć, że się udało. Ale po poronieniu ani razu nie odczuwałam bólu piersi. Lekarz w sumie to zbagatelizował, macie jakieś doświadczenia?
 
Do góry