reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Rany dziewczyny, nie wytrzymałam i takiego popoludniowego sikanca zrobiłam rozcieńczonego kawą i ta kreska jest dużo bardziej widoczna niż wczoraj. Nie wiem czy na zdjęciu cokolwiek zobaczycie ale na żywo nie ma wątpliwości, mąż od razu wyłapał😍😍😍
 

Załączniki

  • 86f7abf2-d8f4-41c1-88a2-8344325fbc48.jpg
    86f7abf2-d8f4-41c1-88a2-8344325fbc48.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Właśnie odebrałam wyniki homocysteina + kwas foliowy + B12. Wszystko wyglada w normie choć … (diabeł tkwi w szczegółach) homocysteina jest na najniższej granicy.
Tak wiec:
Homocysteina - 4,54 (norma od 4,44 - 13,56)
Kwas foliowy - 14,41 (norma od 3,10 - 20,5)
B12 - 603,29 (norma 187 - 883).

Wszyscy się rozpisują nt podwyższonej homocysteina, a nigdzie nie jest napisane czy za niska tez sprzyja problemom z płodnością lub utrzymaniem ciąży?

Za bardzo rozkminiasz ;) Świetna homocysteina. A bierzesz jakis suplement z kwasem foliowym, czy odstawiłas po poronieniu? Ja miałam w ciąży homocysteine niższa niż 4 i lekarz był zadowolony (bo nie chciał mi dawać heparyny ze względu na krwiak)
 
reklama
Do góry