reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Trzymaj się mocno 😘 U mnie tez ponuro się jesień zaczęła, dziś idę na druga betę, ale od wczoraj mocno krwawię i już wiem, ze będzie lipa. ;( Prawdopodobnie 3 strata i to w ciągu jednego roku.. Czy ktoś może polecić klinikę niepłodności na Śląsku? Ewentualnie mega dobrego lekarza?
Na Śląsku dr. JANOSZ, już tu wielokrotnie polecana

Cześć dziewczyny, chciałam się w końcu pochwalić. Dziś byłam na badaniach prenatalnych i nasze maleństwo ma już 6,5 cm ❤. Wg dzisiejszego USG wychodzi 12tc5d. Teraz już musi być wszystko dobrze ❤.
W załączeniu foto ☺.Zobacz załącznik 1180039
Gratulacje!! :) trzymam kciuki żeby było dobrze wszstko
 
reklama
czesc kochane, okres sam dostać jutro, wczoraj zrobiłam test ciążowy, bo dziwnie sie czułam, wyszła blada kreska, ale po dłuższym niż zalecany czasie. dziś test powtórzyłam i kreska pojawiła się normalnie, dalej bardzo blada, ale w krótkim czasie i mimo wszystko widoczna gołym okiem, nie trzeba jej się domyślać. ból brzucha jak na okres, ale to chyba normalne, w dwóch poprzednich też tak miałam, uczucie gniecenia w podbrzuszu - to chyba nie jest negatywny objaw. jako że moim problemem jest niski progesteron, to po telekonsultacji biorę id dziś duphaston 2 x dziennie. Teraz tylko trzymam kciuki za to, żeby @ się nie pojawiła, bo w tym roku 2 straty za mną:(
 
Nam pomagało ciasne owijanie, wożenie/bujanie w wózku oraz noszenie w chuscie. Polecam wieczorem oddać córkę tacie a samej iść na rundkę wokół domu albo pod prysznic (jak masz ochotę poplakac, to sobie popłacz). Nie wiem, o jakiej kolce jest mowa (dla mnie kolka to regularny wrzask bez przyczyny tzw. niedojrzałość ukl nerwowego), ale jeśli chodzi o brzuszek, to może ciepłe okłady? Są termofory z pestek owoców, podobno fajnie działają. Próbowałaś włączać szum?
Wszystkiego już próbowałam, jedyne co działa doraźnie to suszarka ale też nie jest tak że włączymy i jak magiczną różdżka kolka mija. Ale dzięki dziewczyny za dobre słowo przynajmniej wiem że nie tylko ja mam takie jazdy po ciąży :)
 
czesc kochane, okres sam dostać jutro, wczoraj zrobiłam test ciążowy, bo dziwnie sie czułam, wyszła blada kreska, ale po dłuższym niż zalecany czasie. dziś test powtórzyłam i kreska pojawiła się normalnie, dalej bardzo blada, ale w krótkim czasie i mimo wszystko widoczna gołym okiem, nie trzeba jej się domyślać. ból brzucha jak na okres, ale to chyba normalne, w dwóch poprzednich też tak miałam, uczucie gniecenia w podbrzuszu - to chyba nie jest negatywny objaw. jako że moim problemem jest niski progesteron, to po telekonsultacji biorę id dziś duphaston 2 x dziennie. Teraz tylko trzymam kciuki za to, żeby @ się nie pojawiła, bo w tym roku 2 straty za mną:(
Trzymam kciuki ✊ będzie dobrze ❤️
 
Na Śląsku dr. JANOSZ, już tu wielokrotnie polecana


Gratulacje!! :) trzymam kciuki żeby było dobrze wszstko
Dr Janosz lub maz dr Bodzek. Przyjmują u siebie w Rudzie Slaskiej. Med-silesia. W Angeliusie w Katowicach. No i pracuja razem z dr Staniczkiem w Bytomiu w szpitalu. 🥰 polecam z całego serca. Kobieta psycholog i lekarz w jednym.
 
czesc kochane, okres sam dostać jutro, wczoraj zrobiłam test ciążowy, bo dziwnie sie czułam, wyszła blada kreska, ale po dłuższym niż zalecany czasie. dziś test powtórzyłam i kreska pojawiła się normalnie, dalej bardzo blada, ale w krótkim czasie i mimo wszystko widoczna gołym okiem, nie trzeba jej się domyślać. ból brzucha jak na okres, ale to chyba normalne, w dwóch poprzednich też tak miałam, uczucie gniecenia w podbrzuszu - to chyba nie jest negatywny objaw. jako że moim problemem jest niski progesteron, to po telekonsultacji biorę id dziś duphaston 2 x dziennie. Teraz tylko trzymam kciuki za to, żeby @ się nie pojawiła, bo w tym roku 2 straty za mną:(
[/QUOTE]
Trzymam kciuki✊ będzie dobrze. Bądź dobrej myśli. Ja jestem po @ i rozpoczęliśmy starania mam nadzieję, że się uda i niedługo jak Ty zobaczę upragnione 2 kreski😉
 
reklama
Ja chcialam corke oddac 🙈🤣

@gigi_
Przypomnij ile ma tygodni ?
Ale jak dziecztny pisza. Raczej na pewno skok. Albo zaczyna miec takie nagle wybudzenie z krzykiem. U nas sie mowi ze cos zlego sie dziecku przypomnialo. Mielismy tak. Miłka budzila sie z przerazliwym krzykiem. Az człowieka poty oblewały. 🙈 przeszlo. Dużo czuloscu, mniej bodzcow kolorowych. Nie wiem czy masz, ale jak tak, to niech nie chodzi w tle radio czy tv. Dziecko jest spokojniejsze.
Moze tez byc tak zr w jelitkach cos boli. Dajecie jakies lrople? Sa probkemy z kupa ?
U nas Malutks sie denerwowała, bo np vhciala cos zrobic, ponieść reke do ,abawki a jeszcze ciało nie nadazalo i byl wielki placz frustracji. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ tak to wyglądało przynajmniej. Wtedy trezba nosic, calowac itp. Ale oj. Te skoki są okropne i wspaniale jednocześnie. Jak sobie wspomne jak się irytowałam i bylam na skraju załamania....looooo. trezba przeczekac. Koniecznie idz do wanjy, prysznic, kawa herbata vzy tv czy film vzy serial lub sen. Odpocznij chociaz miedzy karmieniami. Milka isypia tylko na rekach kub przy piersi. Jak uspie w beciku daje na rece tacie. On sobie z nia siedzi. A ja idę do wanny 🤣 błogosławieństwo. 👍😁spa. Odpocznij bedziesz mkala więcej sily i cierpliwowsc.
Mloda skonczy w niedziele 4 miesiace. Wcześniej nie było problemu ladnie usypiamy na rękach i mogłam na spokojnie obejrzeć co kolwiek. Kupę robi normalnie z tym nie mamy problemu. Jedynie co jej daje do witaminę d3. Telewizje obecnie nie oglądam bo zaczęła ladnie jesc i zjada wszystko. Więc jej nie chce rozpraszać. Radio to juz w ogóle nie chodzi. Pobawi się trochę na macie to pokrzyczy bo na brzuch chce znudzi sie i z powrotem ryk niesamowity. Musze juz wytrzymać do 2 października wtedy juz maz soe nia zajmie.
 
Do góry