reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czy biorąc acard w trakcie starań miałyście normalna miesiączkę? Czy może trwała krócej/dłużej albo była bardziej/mniej obfita?
 
reklama
Czy biorąc acard w trakcie starań miałyście normalna miesiączkę? Czy może trwała krócej/dłużej albo była bardziej/mniej obfita?
Moja była akurat taka sama, ale to zależy od organizmu. Jeśli masz obfita miesiączke, to odstaw na te kilka dni ;)
A czytałam tu też dziewczyny co miały przy acardzie słabsza i krótsza miesiączke ;)
 
Moja była akurat taka sama, ale to zależy od organizmu. Jeśli masz obfita miesiączke, to odstaw na te kilka dni ;)
A czytałam tu też dziewczyny co miały przy acardzie słabsza i krótsza miesiączke ;)
Ja już zgłupiałam. Tydzień plamię i się zastanawiam, czy to już okres się pojawił jakoś wcześniej, czy jakieś poacardowe wariacje. 😰
 
A który dc dziś? I który to cykl po poronieniu? Przepraszam ale totalnie nie kojarzę :(
W czerwcu poroniłam, od tego czasu wszystko było mniej więcej unormowane. To pierwszy miesiąc starań i brania acardu. W dwie poprzednie ciąże zaszłam od razu, a teraz się nie zapowiada. Od tygodnia lekkie plamienie z lekkimi skurczami/kłuciami, a okres powinnam dostać od dziś do środy, tak mniej więcej, dziś 24 dc.
 
W czerwcu poroniłam, od tego czasu wszystko było mniej więcej unormowane. To pierwszy miesiąc starań i brania acardu. W dwie poprzednie ciąże zaszłam od razu, a teraz się nie zapowiada. Od tygodnia lekkie plamienie z lekkimi skurczami/kłuciami, a okres powinnam dostać od dziś do środy, tak mniej więcej, dziś 24 dc.
To niestety nie pomogę :( ale może któraś dziewczyna coś podpowie ;)
 
reklama
Do góry