reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@nnat. @Takaja123 hej dziewczyny dzięki że pytacie.
Obecnie jeszcze mała siedzi w brzuszku. Termin mamy na 22 maja. Więc zostały już nie całe 2 tygodnie do porodu.
Narazie z nami wszystko dobrze. Czeka nas wizyta 12 maja jeszcze u lekarza.
Jedyna zła wiadomość to taka że mąż zagranica i nie ma jak zjechać bo przecież musiał by odbyć kwarantanne. Obecnie jedyny plus z tego że brat przyjechał do mnie z Lublina bo ma możliwość pracy zdalnej więc już mnie pilnuje do porodu.
No i tak to leci do przodu.
Załapaliśmy się z niunia jeszcze na sesję w plenerze czekamy tylko na zdjęcia.
A na imię będzie miała Blanka.
Ale to zleciało! 22 maja nie daleko. Może wczesniej Malutka bedzie chciała wyjść ;) ! 🙂
 
Ale to zleciało! 22 maja nie daleko. Może wczesniej Malutka bedzie chciała wyjść ;) ! 🙂
Jesteśmy już po sesji wszystko już mamy tak więc czekamy chociaż nastawiam się że mała może wyjść po terminie ponieważ data terminu u mnie liczona od @ a zanim ja zaszłam to minęło napewno 2 tygodnie od @ tutaj jestem pewna w 100% bo było wszystko na lekach i zastrzykach aby zaszła. Zobaczymy kiedy zachce się jej wyjść :-)
 
Trochę mnie tu nie było i tyle czytania :)
@młoda1994 troche dziwne podejście lekarza z tym żeby zatajać Twoje poronienia w klinice. Wydaje mi sie, że diagnostyka nawykowych poronień a problemu z zajściem w ciążę jest zupełnie inna. Ty nie masz problemu z zajściem w ciążę tylko z donoszeniem.
@kociara :) ja tez ze Śląska a w Siemianowicach się urodziłam i mieszkałam do połowy gimnazjum. Właśnie na bytkowie chodziłam do szkoły ;) świat jest mały.
@Charlotte21 ale ta Twoja Miłka uparta. Takie napięcie potrafi zrobić ;) ale jak poczeka do 13 to faktycznie będziesz mieć piękny prezent ;)

@nnat. Malutka prześliczna ♥️

Ja dziś jadę popołudniu na wizytę...bardzo się boję.
 
Jesteśmy już po sesji wszystko już mamy tak więc czekamy chociaż nastawiam się że mała może wyjść po terminie ponieważ data terminu u mnie liczona od @ a zanim ja zaszłam to minęło napewno 2 tygodnie od @ tutaj jestem pewna w 100% bo było wszystko na lekach i zastrzykach aby zaszła. Zobaczymy kiedy zachce się jej wyjść :-)

Wybacz że zburze twój światopogląd odnośnie licz3nia wieku ciąży :p zawsze ciążę się liczy od pierwszego dnia ostatniej @ A przy prawidłowych cyklach zachodzi się w ciążę właśnie dwa tygodnie później. Tak więc gadania że na pewno urodziła po terminie, bo zaszła w ciążę 2 tyg po @ jest bez sensu, bo każda tak zachodzi przecież 🤣🤣🤣 tym bardziej skoro mówisz że na lekach i wiesz że owu była wtedy, więc termin jet liczony prawidłowo 🤣🤣 A dziecko i tak się urodzi kiedy będzie chciało ;)
 
Cześć dziewczyny! kurcze kolejny cykl starań po pustym jaju i nic... owulacja jak w kalendarzu, miesiączka nawet godzinowo idealnie się zgadza co miesiąc.. I dalej nic... byliśmy dr. Przybycienia z Tarnowa i zlecił bardzo dużo badań, powiedział, że mój mąż może mieć przegrzane jajka i od tego mogło być puste jajo. Na moich jajnikach dużo pęcherzyków ale owulacja jest potwierdzona. Mówił też , że mam dziwny płyn w macicy, ogólnie mam tyłozgięcie. nigdy tego płynu nie miałam, on twierdzi , że możliwa endometrioza ale ja nie mam bolesnych miesiączek, nigdy nie narzekałam. Co do płynu moja ginekolog nigdy tego mi nie powiedziała - a jest bardzo dobra i zwraca uwagę. Co myślicie o moich wynikach? Wysyłam poniżej. Dodam, że tsh zawsze miałam w granicach 1.8 a tu nagle 2.4... DHEAS też pod górną granicą - mam 27 lat
@Karmar93 jestem tu nowa. Chciałam zapytać Cię o dr Przybycienia, czy warto się do niego wybrać. Jestem po 4 poronieniach, ostatnie tydzień temu w 7 tyg. Mam zdrową córkę. Może zechciałabys podzielić się tym jakie badania zleca i czy zna się na immunologii.
 
@młoda1994 no tu już kwestia organizacji czasu jeśli zdecydujesz się na badania prywatnie w pl. Na dzień dzisiejszy jest to bez sensu ze względu na koronowirusa. Zapisałaś się już do kliniki? Co się udało załatwić?
 
@młoda1994 no tu już kwestia organizacji czasu jeśli zdecydujesz się na badania prywatnie w pl. Na dzień dzisiejszy jest to bez sensu ze względu na koronowirusa. Zapisałaś się już do kliniki? Co się udało załatwić?
Pewnie ze tak. Ale jeśli bym miała robić badania w Pl jak klinika mnie tu oleje to i tak dopiero jak SKO cze kurs.

Do kliniki jeszcze się nie rejestrowałam. Zrobię to w tym tygodniu.
 
reklama
Tak ale ja nie mam samochodu a bus którym jeżdżę jeździ w nocy i wtedy bym musiała jeden dzień szkoły opóźnić a tu nawet na jeden dzień trzeba mieć usprawiedliwienie [emoji2368]
A lekarz nie wypisałby Ci zaświadczenia które mógłbyś przedstawić w szkole??

Pozwolę sobie odpowiedzieć ;) chodziło @kociara :) o Śląsk. ;) bo napisałam że mieszkam e Katowicach. ;) także do poznania mamy sporooo
Swoją drogą, jeździła.kiedys sporo na Śląsk do rodziny, właśnie do Katowic m.in 😁
@nnat. @Takaja123 hej dziewczyny dzięki że pytacie.
Obecnie jeszcze mała siedzi w brzuszku. Termin mamy na 22 maja. Więc zostały już nie całe 2 tygodnie do porodu.
Narazie z nami wszystko dobrze. Czeka nas wizyta 12 maja jeszcze u lekarza.
Jedyna zła wiadomość to taka że mąż zagranica i nie ma jak zjechać bo przecież musiał by odbyć kwarantanne. Obecnie jedyny plus z tego że brat przyjechał do mnie z Lublina bo ma możliwość pracy zdalnej więc już mnie pilnuje do porodu.
No i tak to leci do przodu.
Załapaliśmy się z niunia jeszcze na sesję w plenerze czekamy tylko na zdjęcia.
A na imię będzie miała Blanka.
Cudownie ❤️ imię przepiękne, najważniejsze że masz opiekę! A Mąż kiedy będzie mógł wrócić? Myślę że warto przejść kwarantannę zeby móc być z Wami ❤️❤️❤️

Kciuki za szybki i w miarę możliwości jak najmniej boelsny poród :*
A rodzisz SN czy cc?


@Humhum kciuki ✊✊
 
Do góry