reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam wyniki z dzisiaj z bety.
23.03 - 584.5
25.03 - 2112
27.03 - 4890

Czy to jest ok jak przyrost teraz znacząco zwolnił czy mam się martwić?
Bardzo ładny przyrost i weź już tej bety nie rób bo tylko się stresujesz. To normalne że nie rósnie tak samo. Poza tym, jeśli dalej byłoby 250% to niby ciąża miałaby "być dojrzała" Już w 5 miesiącu? :p nie swiruj :p wszystko jest okej :)

Wiem, że już nie powinnam robić tego badania ale bardzo się martwię, że te RTG tydzień temu miało jakiś wpływ. Tyle się na internecie naczytałam, że aż mnie głowa boli.
Nie wydaje mi się żeby zaszkodziło. Jeśli nie wiesz jeszcze o ciazy to jest zasada "wszystko albo nic". Jakby miało się coś stać to na mój gust już by się stało. Nie zadreczaj się, bo i tak nic Ci to już nie da, tylko niepotrzebne nerwy
 
reklama
Ja brałam przed ciaza bromelaine (w dobrych ilosciach) pilam sok z pokrzywy na czczo (dobrej jakosci)
Wyciągam teraz ten post, bo pamietam o nim. Gdzie można znaleźć rozpiskę kuracji bromelainą i pokrzywą? Czy w czasie kuracji nie powinno się starać o ciążę? Coś wiadomo Wam o kwercytynie?
 
Dziewczyny zapomniałam w sumie ze przecież mój mąż przed owulacja akurat w tym tyg co miała być miał operacje na przegrodę nosowa - był usypiany a później przez 10 dni miał zażywać antybiotyk. Był osłabiony. Wiec w jakims 4 dniu właśnie po zabiegu właśnie była owulacja. No i tak sobie myśle ze to tez może być przyczyna ze np plemniki były słabsze - gdzieś czytałam ze jak facet bierze antybiotyk to czasami plemniki w ogóle się nie nadają bo są wolniejsze słabsze itd. To tez może wpłynęło na to ze nam się nie udało. Tak sobie głośno myśle. Tez tak myślicie ?
 
@coco07 kazali mi poprostu nie budzić go w nocy na karmienie. Zdaję sobię sprawę z tego, że nie każde dziecko jest tak łatwo ustawić. On na szczęście spał nocami jak suseł.
Myślę, że łatwiej będzie zacząć w momencie kiedy widzisz, że trzeba zwiększyć porcję mleka. Dziecko początkowo będzie bardziej się najadać i może dzięki temu spokojniej i dłużej prześpi noc.

Aaa rozumiem. Także u mnie nie przejdzie, bo Oliwia od urodzenia sama budzi się na jedzenie [emoji28]
 
Mam wyniki z dzisiaj z bety.
23.03 - 584.5
25.03 - 2112
27.03 - 4890

Czy to jest ok jak przyrost teraz znacząco zwolnił czy mam się martwić?

Znacząco zwolnił? Absolutnie nie, przyrost prawidłowy, już nic nie czytaj i ciesz się ;)
Pamiętaj, że beta wydziela się skokowo! ;)
Podwoiło się? Tak. Jest ok.

Dziewczyny a bralyscie olej z wiesiołka ? Ja brałam jeden miesiąc do owulacji i w tym miesiącu wtedy zaszłam w ciąże ale nieszczęśliwa. Teraz zażywam od 2 miesięcy czy któraś zażywała i faktycznie daje coś? Albo jakieś zioła ?faktycznie one pomagają czy to jakiś wymysł ?
Nie zdążyłam, miałam od kolejnego cyklu brać, a tu test pozytywny wyszedł ;)
Możesz próbować się wspomagać, ale to też z głową ;)
 
Znacząco zwolnił? Absolutnie nie, przyrost prawidłowy, już nic nie czytaj i ciesz się ;)
Pamiętaj, że beta wydziela się skokowo! ;)
Podwoiło się? Tak. Jest ok.


Nie zdążyłam, miałam od kolejnego cyklu brać, a tu test pozytywny wyszedł ;)
Możesz próbować się wspomagać, ale to też z głową ;)
Ja stosuje już od 2 miesięcy po 3 tabletki dziennie do dnia owulacji. Później odstawiam
 
Znacząco zwolnił? Absolutnie nie, przyrost prawidłowy, już nic nie czytaj i ciesz się ;)
Pamiętaj, że beta wydziela się skokowo! ;)
Podwoiło się? Tak. Jest ok.


Nie zdążyłam, miałam od kolejnego cyklu brać, a tu test pozytywny wyszedł ;)
Możesz próbować się wspomagać, ale to też z głową ;)
Ja stosuje już od 2 miesięcy po 3 tabletki dziennie do dnia owulacji. Później odstawiam tak jest dobrze?
 
Hej dziewczyny. Zrobiłam dzisiaj 2 testy o czułości 10 ten co zawsze pokazał cień cienia kreski a drugi z apteki też o czułości 10 nie ma żadnej kreski. Więc albo to wczesna ciąża bardzo i beta spada albo testy robią mi psikusa że pokazują Blade kreski raz a drugi raz już nie i są felerne.
 
Hej dziewczyny. Zrobiłam dzisiaj 2 testy o czułości 10 ten co zawsze pokazał cień cienia kreski a drugi z apteki też o czułości 10 nie ma żadnej kreski. Więc albo to wczesna ciąża bardzo i beta spada albo testy robią mi psikusa że pokazują Blade kreski raz a drugi raz już nie i są felerne.
Patrzylam na te twoje testy i tam gdzie byla kreska jest zalany. A jezeli nie i byla a dzis nie ma to biochemiczna. Ale raczej wygladal na zalanu ten wtedy z niedzieli czy srody.
 
reklama
Patrzylam na te twoje testy i tam gdzie byla kreska jest zalany. A jezeli nie i byla a dzis nie ma to biochemiczna. Ale raczej wygladal na zalanu ten wtedy z niedzieli czy srody.
Nie był zalany. Był zrobiony jak był mokry. Zerknij sobie specjalnie dla ciebie zrobiłam testy żebyś dobrze widziała. Gdzie test jest zalany. Ściemniam trochę żebyś dobrze widziała.
1585267690450.jpeg
1585267637980.jpeg
 
Do góry