reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

ja do Miostygyn biorę nac
pierwszy cykl z tym zestawem i ciąża

teraz 3 po poronieniu i jajko jest w lewym jajniku, co nigdy raczej nie ma miejsca bez leków... bo mam tylko z prawego jajnika a mam niedrożny prawy jajowod
Jakie jeszcze witaminy / tabletki polecacie przy staraniach? W tym cyklu piłam Miositogyn z polecenia @Takaja123. Myśle czy kupić coś jeszcze :) owulacje prawdopodobnie miałam w tym cyklu, wiec chyba działa, aczkolwiek ja raczej zawsze mam owu
 
reklama
ja do Miostygyn biorę nac
pierwszy cykl z tym zestawem i ciąża

teraz 3 po poronieniu i jajko jest w lewym jajniku, co nigdy raczej nie ma miejsca bez leków... bo mam tylko z prawego jajnika a mam niedrożny prawy jajowod
Jak ten NAC wyglada? Jak to znaleźć? Bo chyba w doz nie ma
 
Jakie jeszcze witaminy / tabletki polecacie przy staraniach? W tym cyklu piłam Miositogyn z polecenia @Takaja123. Myśle czy kupić coś jeszcze :) owulacje prawdopodobnie miałam w tym cyklu, wiec chyba działa, aczkolwiek ja raczej zawsze mam owu

Ja brałam tylko to 😉 według mnie wystarczający zestaw witamin przy staraniach :) a co to jest Nac?
 
Nac to inaczej kwas acetylocysteinowy.
znajdziecie go np w acc
i teraz są 2 opcje
bo albo w dniach płodnych na śluz albo jak ja biorę tak jak clo 3-7 dc
taki schemat jest w preparacie miovellia nac ale on strasznie drogi.
można kupić dużo taniej i więcej tabletek i tak też teraz zrobiłam

nie wiem jak inaczej wytłumaczyć że chyba to pomaga bo przy staraniach o drugie owu co usg z prawego jajnika...
dopiero po clo była z obu....

a teraz 1 cykl i ciąża więc musiała być owu z lewego (bo prawy jajowod niedrożny) , 2 cykle po zabiegu to nie wiem bo nieudane i nie byłam na usg a teraz 3 cykl i na usg znów z lewego jajnika...
może przypadek...a może nie

w zasadzie ten cykl raczej stracony bo i seksu mało i jakieś jaja ze śluzem

od przyszłego clo i ten zestaw

Mam tylko nadzieję że uda się poprzytulac w te dni bo albo nam się praca nie zgrywa, albo m zmęczony, bez nastroju itd. a przy haśle owu i musimy to już awaria....

Trochę bez sensu łykać leki, wywalac kasę na wizyty a nie kochać się w te właściwie dni...
 
Jakie jeszcze witaminy / tabletki polecacie przy staraniach? W tym cyklu piłam Miositogyn z polecenia @Takaja123. Myśle czy kupić coś jeszcze :) owulacje prawdopodobnie miałam w tym cyklu, wiec chyba działa, aczkolwiek ja raczej zawsze mam owu
Ja piłam inofem, ogólnie jest podobny ale czymś tam się różni od miosytogynu, pół roku starań i jeden cykl z inofemem i zaskoczyło ale oczywiście czy dzięki temu no to nie wiem [emoji6]
 
reklama
Do góry