reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mamcia nie dziwię się ze się denerwujesz . Oby wszystko dobrze poszło :*

Dziękuję dziewczyny za kciuki.

Ja również życzę Wszystkim zdrowych Wesołych Swiat, otoczonych miłością.
Staraczkom wymarzonych 2 kreseczek, brzuchatom - żeby maluszki cierpliwie doczekały terminu przyjścia na świat, mamusiom - dużo zdrowka dla Was, dzieciatek i bliskich :)
 
reklama
mamcia To i ja potrzymam kciuki za powrót męża na czas &&&
Misia A ty nie masz Hashimoto? Coś mi świta, że to jeden z wyznaczników? A co do guzków, to naprawdę ciężko cokolwiek doradzić. Będziesz miała robioną biopsję cienkoigłową? Czy narazie tylko będziecie obserwować?

A u mnie z przygotowaniami totalna klapa. W domu mam bałagan (delikatnie mówiąc ;-)), nic nieprzygotowane. Rozłożyło mnie na maxa (tyle szczęścia, że temperatury nie mam). Od wczoraj jestem na antybiotyku, bo jednak zlazło mi na oskrzela. A na domiar złego dopadło mnie uczulenie i wyglądam jak panda (takie czerwone oczy zapuchnięte mam). No może dzisiaj już nie tak strasznie, bo wczoraj w przychodni dostałam Corhydron - tym razem 200 (a nie setkę). Do tego leki przeciwalergiczne i dzisiaj rano już udało się szerzej otworzyć oczy. Ale wokół oczu dalej mam taką suchą "sterydową" skórę. Jak to mówią - "Zawsze COŚ"
 
Dziewczyny kochane,
ja wiem, że Święta i przygotowania itd., ale mam nadzieję, ze znajdziecie chwilę i weźmiecie udział w 3 konkursach, które dedykujemy mamusiom z brzuszkiem i mamusiom maluszków. Bardzo mi zależy, bo w razie współpracy będziemy mieć na forum super ekipę ekspertów, tylko oni muszą wiedzieć, że to ma sens. Poproszę o pomoc
1.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/20
2.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/21
3.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/22

Poprzez "wróć do kalendarza" są tez inne dni konkursu i inne nagrody wiec serdecznie zapraszam :*

Życzę powodzenia i
WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT ♡
 
Dziewczyny z okazji Świąt życzę wszystkim staraczkom dwóch kreseczek na teście, brzuchatkom spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania a mamusiom pociechy z maluszków :) WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!
 
Witch zdrowka Kochana :*
Do tej pory nie miałam Hashimoto.
Wczoraj byłam na pobraniu krwi. Wyniki będę miała po świętach.
Wizytę u endokrynologa mam 12 stycznia....wtedy się dowiem coś na temat tego guzka....no i co będziemy z nim robić.
Lekarz który robił mi usg powiedział ze pewnie będę miała robiona biopsje....no i nawet gdybym miała Hashimoto to ta tarczyca jest dziwnie malutka i widać ze jest leniwa i nie pracuje.
Cały czas biorę Euthyrox 100....pewnie będę miała zwiększoną dawkę....bo kilka miesięcy temu jak badała poziom tsh to nie był zbyt ciekawy.....do tej pory jest pewnie wyższy.
 
mamcia oby mąż przyjechał i wszystko było w porządku:)

witch zdrówka życzę:)

Dziewczynki ja również Wam życzę zdrowych, spokojnych Świąt. Staraczkom życzę wymarzonych grubaśnych 2óch kresek, ciężarówkom życzę spokojnej ciąży i szczęśliwych rozwiązań a mamuśkom życzę dużo pociechy z dzieciaczków:)
 
Dziewczynki moje Kochane!! Bądźcie zawsze szczęśliwe! Osiągające swoje cele i spełniajcie swoje marzenia!! Życzę wszystkim mamom zdrowych i grzecznych dzieci, brzuchatkom szczęśliwej i spokojnej ciąży, a nam staraczkom abyśmy i my w końcu zaznaly tego prawdziwego szczęścia i spełnienia największego marzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY!!! [emoji8][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji173][emoji318][emoji72][emoji477][emoji319][emoji321][emoji322][emoji323][emoji313][emoji312][emoji320]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i ja równiez chcialabym Wam życzyc wszystkiego najlepszego na Święta... żeby każda z Nas miała siłę walczyć o swoje marzenia i nawet w najgorszych momentach nie traciły pogody ducha ⛄
 
Funia to powiem Ci ze ciężki rok... U mnie też łatwo nie było ale rok się kończy i musimy wierzyć że następny będzie należał do nas!!!

W kwestii badań.... No ja robiłam sporo badań po 2 stracie. Sprawdzałam zespół antyfosfolipidowy czyli toczeń, betaglikoproteiny itd. Robiłam posiewy na bakterie i chlamydie i te inne świństwa, robiliśmy z mężem kariotypy, sprawdzałam mutacje MTHFR, zespół Laiden, oznaczalam homocysteine, poziom witamin, hormony, miałam robione usg tarczycy.... Uff.... Chyba napisałam Ci wszystko kochana... A jeśli nie to jak mi się przypomni to napiszę :-* generalnie nie wyszło nic... Tylko wysoki poziom homocysteiny... Biorę metylowane witaminy, acard i mama dba Premium plus....

A dziś poświęcam się już przygotowaniom świątecznym :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Agatush to rzeczywiscie duzo tych badan robiliscie,ale przynajmniej wiesz ,ze zrobilas wszystko;)
Daj znac jutro jak testowanko:)
Moze i ja powinnam kupic lepsze witaminy ,bo w sumie biore od roku kwas foliowy ,ale taki najzyklejszy.
 
reklama
Dziewczynki kochane ja rowniez zycze Wam Wesolych Swiat:)
Brzuchatkom spojonej i szczesliwej ciazy,tym ktore maja dzieciaczki duuzo zdrowka,cierpliwosci i spokoju,nam staraczka kreseczek i cudownej ciazy:)
Iiiii duzo milosci dla Wszystkich :)
 
Do góry