reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OneMoreTime Nikos miał katar jak miał mniej niż pół roczku i Pani w aptece poleciła nam masc majerankowa ;)
Przeciagi niestety są najgorsze :/
U nas ostatnio jest przyjemnie w mieszkaniu bo na dworze w dzien max 21 stopni :)

Martusia dziękuję ze pytasz......niestety nadal to samo. Nikos w ogóle nie chce dac się tam dotknac :/
Jutro zadzwonię do przychodni może dostaniemy się do lekarza internisty, a jak nie to we wtorek do pediatry.

Angelstw który to już u Ciebie tc ? :)
 
reklama
Angel i to jest właśnie największy plus posiadanie starszego dziecka- człowiek nie ma czasu myśleć, że tu boli a tak coś kluje! Mi też w kolejnej bo teraz trzeciej ciąży bardzo szybko rośnie brzuch!!

Renata super wieści!! Rób remont i wracaj do nas :)

Misia to niezbyt dobrze. Ewidentnie coś musi być na rzeczy :/ Ewentualnie mogl się czegoś wystraszyc przy pielęgnacji albo kąpieli :/
 
Martusia mówiła, że ładnie wyszedł cały. Tez tak myślę bo się lekko ruszał po wyjęciu...

OneMoreTime na katar te plasterki Aromactiv probowalas?
 
Misia 9 tydzień sie zaczął wg OM choć na USG Skrzacik był o kilka dni większy ;-)

Martusia dokładnie! :-) jedyne co to rozmyslam często by przetrwać dopoludnie i zeby nie bylo gorzej niż wczoraj ;-) a później juz jest z górki ;-)

Właśnie nasikałam do kubeczka, czekam az Mąż wróci z nocki i jade upuścić trochę krwi :p Jaś jeszcze śpi co jest aż niespotykane zeby do tej godziny spał ;-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martusia dzieli nas tylko tydzień różnicy. Czuję się bardzo dobrze, gdyby nie mały brzuszek i ruchy małej to nie powiedziałabym, że jestem w ciąży :p ruchy czuję ale jeszcze są bardzo delikatne.
 
Dzien dobry dziewczynki chvialam wstawic fotke z usg w piatek co bylam ale telefon cos figle mi plata wiec sprobuje pozniej :-) tak wogole to jestem juz oficjalnie na L4 wiec luzik hehe mala tylko mnie pyta kiedy do pracy ide taka zdziwiona jakby ze wciaz w domu siedze :-) u nas pogoda sie popsula niestety zrobilo sie chlodniej cos mi sie wydaje ze w tym roku bedzie noestety przewaga mokrych dni :-) pozatym remontu ciag dalszy a ze maz ma tez wiele na glowie z wlasna firma wiec przedluzy sie pewnie jeszcze o tydz lub dwa ... Pracuje w domu z doskoku co mnie bardzo bardzo denerwuje bo ja chcialabym to miec zrobione teraz na teraz :-) pozdrawiam serdecznie Kazda z osobna i zycze milego dnia
 
Angelstw doganiasz mnie prawie z tygodniami i z brzuszkiem na pewno tez moj tez jest juz nieco widoczny no i nie mam od 3 dni mdlosci im blizej 12 tyg tym lepiwj za to znowu duza sennosc mnie nie raz dopada jak juz siade w fotel to zaraz zamykam oczy chocby na chwilke
 
reklama
Dziewczynki, widzę, że tylko ja jestem w tyle. Wszystkie już brzuchatki, albo z dzieciaczkami. Ja mam wrażenie, że ze mną jest coś nie tak, bo niby wszystkie cykle mam owulacyjne (testy pozytywne regularnie w 13dc) a jednak się nie udaje :-(. Na usg wszystko ok, jeszcze poczekam do września i zrobię HSC, może coś się tam pozapychało, albo jakieś zrosty się porobiły.

Renata, super, że z maleństwem wszystko ok.
Póki co pozostaje mi cieszyć się waszymi fasolkami i modlić o ich zdrowie.:tak:
 
Do góry