reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karola niby specjalnych staranek nie było,ale wiesz,że gumki nie dają 100% pewności,a jak dziewczyny przeczytały,że jest mi niedobrze to trochę sobie dopowiedziały.A ja co prawda zdecydować się nie potrafię,jednak gdyby natura zrobiła mi psikusa to ucieszyłabym się i już;-)
juchu no nie strasz... Uff,ulżyło mi po tym poście o wizycie u lekarza
dorotka fajny suwaczek :-)
tekla super pomysł z tym podpisem:tak:
kwiatuszek &&&&&&&&&&&7 za szczęśliwe rozwiazanie
agnieszkaala żeby tylko wszystko było dobrze
prija gratuluję córeczki
liluś mówisz i masz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
neta nie sama,masz mnie do towarzystwa;-)
nisiao jeszcze nic nie jest przesądzone
matita kiedyś ból na pewno minie,takie jest prawo życia.Trzymaj się dzielnie do tego czasu.
kłaczek &&&&&&&&7 za serduszko
enya mimo wszystko ogromne &&&&&&&&&&&&&&
gatto gratulacje
katherine jak to nie widzisz sensu?A bliskość z mężem nie może być sensem sama w sobie?Nie obraź się,ale chyba troszeczkę zbyt "mechanicznie" do tego podchodzisz...
 
reklama
Gattinka przesliczna!!

Emy gratuluje ogromnie i kciuki, zeby wszystko było dobrze. Ciesze sie, że wam sie w końcu udało. Takie długoletnie staraczki dają mi nadzieje, że kiedyś i mnie sie uda!!
 
Anty, bez przesady, taki sens to jak najbardziej widze ;) Mowilam o sensie prokreacyjnym. Ale gdybysmy sie tylko na to ogladali to seks bylby tylko przez tydzien w miesiacu ;) a ja jakos tak nieprokreacyjnie mam najwieksza ochote przed okresem, kiedy to pod wzgledem czysto biologicznym sensu najmniejszego nie ma :p ale w sumie wtedy jest nawet bardziej na luzie, bo czlowiek nie ma cisnien.
 
katherina to mnie uspokoiłaś;-) Ja też mam zawsze największą ochotę w okolicach @:-)

I nadal żadnych wieści od naszych dziewczynek ze szpitali...:-(
 
Nie ma mnie tu tak często jak kiedyś, ale podczytuję Was regularnie. I też wchodzę tu co trochę sprawdzić, czy są wieści od Pleni i od Agi... Ech, a tu dalej nic. Będę dalej sprawdzać. Trzymam mocno kciuki za Was &&&&&&&&&&&&&

Karola, ja wciąż pokazuję mężowi zdjęcia Ali, pokaż krolewnę :-)

Anty, fajnie, że się pojawiasz. Co u Ciebie? :-)

Emeczko, dziękuję za wieści od Gatto :-) gratuluję serdecznie Gatto, piękna Cristinka :-)

Pozdrawiam :-)
W śr mamy połówkowe, dam znac po badaniu :-)
 
Część Dziewczynki dawno mnie tu nie było ale pisze z dobrymi wieściami :)
Moja Historia: w listopadzie (5.11) poroniłam wcześniutką ciążę (poronienie samoistne - sama się oczyściłam bez ingernecji lekarzy) i szczerze mówiąc lekarz kazał odcazkać mi chociaż 2 miesiączki i wtedy starac się dalej. Ja tak nie zrobiłam , tak naprawde cały czas kochalismy się bez zabezpiecznienia i nic nie wynikało. w styczniu stwierdzilismy że bierzemy slub(data na 27 kwiecień) i od tego moementu uważaliśmy co bym mogła poszalec na weselu i panieńskim ... a tu 14 lutego niespodzianka - // kreseczki. 15.02 beta 47,6 a dzisiaj 18.02 - 218. W piatek 15.02 byłam u lekarza który kazał brac duphaston 2x1 kwas foliowy 2x1 i aspargin 2x2. Na usg jeszcze nic nie było widac a okres miałam ostatni 17 stycznia. Kolejna wizyta 6 marca. 1 Wniosek jest taki, że jak sie człowiek nie stara to samo wychodzi (luz psychiczny bez parcia na szkło robi swoje) 2 Wniosek organizm sam wie kiedy może zajść w kolejna ciąże - nie ma reguły , bo u każdego procesy życiowe są całkiem inne. Dla mnie ta ciąża jest mega niespodzianką ale troszke przyspieszoną w czasie. Teraz modlę się by sie ciąża utrzymała.

Powodzenia, mam nadzieje że komus mój optymistyczny wpis pomoże i da nadzieję !!!

Buziaki !
 
reklama
szynszylka witaj.gartulacje i &&&&& zeby dzidzia rosla ladnie i zdrowo. kasiu witaj.jak sie czujesz??? prosze.piszesz i masz kochana najnowsza sweet focie naszej panny:-).akurat dzis wybieralam zdjecia do wydruku,bo kupuje antyramy i chce zrobic taka mala wystawke na scianie z malej zdjeciami.


130220131026.jpg


130220131031.jpg
 
Do góry