reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Majra tulam. Rocznice są ciężkie.

Karola to ja też jestem choleryk, możemy uścisnąć sobie ręce. Dobry tekst ciekawe czy na mojego męża podziała, ale musiałabym mówić o twardnieniu, bo on nie zrozumiałby tekstu pt. stawia mi się brzuch :D

Anty a co nie masz lusta w domu. Ja mówię codziennie lustereczkow powiedz przecie, kto jest piękny i młody na tym świecie - a ono mi odpowiada: jak to kto TY
No nieźle z tą koleżanką. Mojemu też musiałabym z pół godziny wcześniej powiedzieć, że rodzę, bo on zaś zbiera się strasznie długo.

Sandy dobre, ale się usmiałam. A gdzie rodziłaś? Jak to jest z prywatną położną, gdzie ją załatwić i ile to kosztuje :)
No masz dylemat z tą komunią. Chyba lepiej po urodzić ;)

Zjola
dobre z tą historią :)

Plenitude tulam - bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie. Bardzo dobre podejście - zająć się czymś innym. Tak trzymać.

Karola trzymam kciukasy za wizytę &&&. Ups to trzymam za środową. No za buciki też poszłabym :)

Elka jak ogólnie jest dobrze to dobrze. Prywatnie i tyle czekać wow...
Mnie rozniosłoby tam. Podeszwy z butów zdarłabym. Dobrze, że jesteś dzielna


Gatto to ja z chęcią poprasuję ;)

Żeby się uśmiać to możemy pisać takie historie o porodach i reakcjach mężów oraz o powodach do płaczu w czasie bycia w ciąży.

Rodziłam 2xw Tychach ,a położna to kuzynka[moja i jej mama były siostrami]-ma fajną szkołę rodzenia[to nie reklama].
A to czekanie spowodowane było tym ,że po pierwszym porodzie mało co nie skończyło się na usunięciu macicy[podziało się już po porodzie ,kontroli] i wtedy profesor nie zgodził się na operację ,tylko mieli mnie ratowac za wszelką cenę..
 
reklama
no wiesz, Sandy, ja zabieg miałam w Tychach a do Tych mam 17 km:-D:-D, kojarzysz moze dr. Witycha?chodze do niego ale cos ostatnio słuchy mnie doszły ze usg ma stare:no::cool::-p
 
Poszukaj opinii na necie ,ale chyba się jakość usług pogorszyła u niego ,ja chodzę na Owczarską ,bo mam tam rzut beretem ,a Ty mieszkach w okolicach Chełmku?,czy chodzisz do niego na Grota-Roweckiego
 
Ostatnia edycja:
dokładnie to chełm , do Chełmku rzut beretem:tak:, no wiesz opinie opiniami na necie, ja tam byłam zadowolona ale jak mi jedna laska napisała ze nie wykrył jakies tam wady przez to ze ma stary sprzet to wiesz...kiedyś jeszcze byłam u Krzystyniaka czy jakoś tak mu jest.

Angel , Elka juz o tej porze robicie bibi bibi???świntuchy Wy jedne:-p:-p:laugh2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry