reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczynki chciałam zaznaczyc ze od godz 14stej nie pale:-)to cud zjadlam obiad i nie zapalilam hehe:-Djestem optymistycznie nastawiona ze nie potrzebuje tego cholerstwa i jak narazie,relaks,pelen luz:-pmam nadzieje ze sie uda a jeszcze cos M kupil mi te tabletki Niquitin mini ale je bede ssala w te grosze dni jak juz dopadnie mnie dolek narazie nie ruszam jak daje rade:tak:
czarna,anulka to dobrze ze seksik udany;-);-)ja dzisiaj tez musze sie zrelaksowac:-Danulka maluje penisy:rofl2:a to dobre nie moge ze smiechu:-D:-D nie zly z niego gagatek.
karola1388 nie zamartwiaj sie bedzie dobrze,macie poprostu grosze dni jak kazdy.
pozdrawiam was wszystkie kochane trzymajcie kciuki zeby mi sie udalo rzucic te cholerstwa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola- faceci czasami zachowują się jakby byli z innej bajki, on tez się pewnie przejmuje i w jakiś -głupi bo głupi- sposób musi odreagować?!

dulano- witaj, też czytałam twojego posta, przepraszam, że nie napisałam, ale bardzo mi przykro że cię to wszystko spotkało

Diana- ja pamiętam ciebie, miałam nadzieję, że skoro tak długo nie piszesz to wszystko ok. ja tez miałam byc październikową mamą, nie pisałam na forum, bo na początku nie miałam odwagi a potem nie było sensu, witaj i zostań z nami

angel- tak trzymać i nie puszczać (dymka oczywiście)

czytając wasze posty dotarło do mnie jaka ja jestem stara- ja mam prawo jazdy 16(słownie: szesnaście) lat
 
Ostatnia edycja:
aniunia nio w srode nastepna mam usg wiec sie dowiem.obstawiam od poczatq,ze bedzie chłopak.

dziewczyny macie racje...ja troche wyluzuje,moze przestane sie tak czepiac-choc mysle,ze mniej juz sie nie da,nie bede komentowac pewnych rzeczy i sama nie bede sie narzucac z czułoscia...poprostu moze to da mu cos do myslenia i sam zacznie przychodzic pierwszy??? emy wyprowadzka do mamy to juz ostatecznosc,bo ona bardzo lubi mojego meza i czesto jest tak,ze mnie sztorcuje o moje zachowanie wobec niego,ze mogla bym byc milsza itp wiec wizyta do niej na dluzej to juz ostatecznosc,bo pewnie bym sie nasłuchała...

zrobiłam kapusniak:-) mama mnie poinstruowała przez tel i jest gicio:-) ten da sie zjesc teraz czekam na pyraski i prazoki robie.nie ma jak to porzadny obiad po 19ej:eek: trzymam &&& za was palaczki:-)
 
Emy , buziaki :) ha , ja też mam chomiki - dwa , białego i szarego
moj jest na diecie, spasl sie, zaraza bo same pestki slonecznika wybiera do jedzenia, biega codziennie i dostaje mniej jesc, postepy sa. oczywiscie moj m koniecznie chce mu kupic samiczke, zeby sobie chlopak pouzywal. tlumacze mu ze samiczki to zolzy i moze jeszcze mu krzywde zrobic dziewczyna :-D

Suwaczek wstawiony i od razu weselej! Ładniutki!

Hejka Czarna , Emy - buziole !

Ale babki u mnie wieje , może mi cos przywieje???:-D
Dzis sprawdzałam młodemu zeszyty a tam na ostatnich stronach w religii same penisy narysowane i jeszcze sie tłumaczy ze to kolega mu narysował, mam tylko nadzieje ze katecheta tego nie widział;-)))))

TESciowa na kawe przyszła:crazy::szok::rofl2:musze zmykac .
milej kawki!
nie da sie skleic tych kartek w zeszycie coby tego katechety nie gorszyc? :-)
mowisz ze wieje? nam przywialo burze piaskowa. cholera zawsze tak jest ze jak posprzatam balkon to przylazi zadyma

dziewczynki chciałam zaznaczyc ze od godz 14stej nie pale:-)to cud zjadlam obiad i nie zapalilam hehe:-Djestem optymistycznie nastawiona ze nie potrzebuje tego cholerstwa i jak narazie,relaks,pelen luz:-pmam nadzieje ze sie uda a jeszcze cos M kupil mi te tabletki Niquitin mini ale je bede ssala w te grosze dni jak juz dopadnie mnie dolek narazie nie ruszam jak daje rade
Powodzenia!

czytając wasze posty dotarło do mnie jaka ja jestem stara- ja mam prawo jazdy 16(słownie: szesnaście) lat
jaka tam stara! nie uwierze. ja mam prawko 11 lat a 30-stka mi jeszcze nie stuknela!

buzka!
 
cześć dziewczyny;-)
Serce mi już do reszty pękło.... ;'(;'(;'( była przed chwilą siostrzenica, z tym swoim brzuszkiem, miałam rodzić 2 tygodnie przed nią... Będą mieć córeczkę... już nie mogę z tego bólu....
 
Witam się po przerwie....walczyłam o obecną ciążę strasznie - zaszłam w nią w monitorowanym cyklu z ładnymi wynikami i dzisiaj dowiedziałam się że moja beta spadła do poziomu 0,25 i ciąży już nie ma....Macica powiększona, szyjka zamknięta, cycki i brodawki bolą a dzidzi już nie ma..Boję się znowu tego krwawienia, mam nadzieję że na tym etapie zabiegu mi nie zrobią.I od następnego cyklu działam znowu. Do trzech razy sztuka. Jestem zahartowana wystarczająco - teraz już nic mnie nie zdziwi...

Najlepsze jest to że nadal nie znam przyczyny - w ciążę zachodzę, zagnieżdża się a potem heja coś się dzieje...
 
widze,ze tylko ja siusiok młody na bb jestem:-D emy burza piaskowa?????????????????????:eek: nie wiem czy chciala bym to przezyc...ja sie boje okropnie naszej burzy,a co dopiero takiej jak u was...:eek: a propo burz wlasnie ogladałam pogode i zapowiadaja u nas na pt i sobote:wściekła/y: kwiatuszku słoneczko przytulam cie cyberprzestrzennie zeby ci sie lepiej zrobiło...:yes: wy tak piszecie o tym prawku chetnie tez bym poszla,ale z moim charakterkiem to za 9 razem zdam,a za 10 dostane rower:-D moja siostra podchodzi juz 6 raz.teraz w nastepnym tyg ma egzamin...wkurza sie na siebie bo zawsze popelnia glupie bledy.raz nie wlaczyla swiateł:cool:,a dwa razy wymusiła pierwszenstwo...ehh moze sie zdecyduje w przyszłym roq po weselu jak kaski troche uzbieramy...anulka16 ja to do twojego syna to pytan nie mam zadnych:-D a mysle,ze katecheta juz gorsze rzeczy widział:-p czarna,emy wy macie chomiki?????????????????????????????? przeciez jak to sie zacznie rozmnazac to jest pozniej ich masa...to prawda???? moj maz zawsze sie smieje jak mi cos opowiada o seksie,ze ktos sie pókał jak dwa chomiki:-D:-D

obżarłam sie kapusniakiem jak prosiak:happy:

enya81 a moze to była biochemiczna hmm???? ja tak mialam w kwietniu.mialam objawy ciazowe,bete na jakms tam poziomie,macica powiekszona,ale ciazy amej w sobie nie było...tzn no tak jakby był sam hormon hcg,ale zarodka pecherzyka nic nie bylo...lekarz mi wtedy powiedzial,ze jak bym tak bardzo nie kontrolowala tego czy jestem w ciazy to nawet bym o tej biochemicznej nie wiedziala,bo poprostu @ by mi sie o kilka dni przesuneła.i faktycznie 2 dni lezalam w szpitalu i po wyjsciu dostałam@
 
Ostatnia edycja:
reklama
Enya bardzo mi przykro... Mi już do reszty serce pękło, juz nie ma co zbierać... Ale walczyć będę do końca. Jesli przez 3 nastepne cykle nie zaciążę, to zgłaszam się do prywatnej kliniki w Krakowie. Poruszę niebo i ziemię żeby dostać chodź odrobinę szczęścia...
 
Do góry