reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mycha, "pustak" to troche wytrych, skrot. Po prostu latwiej tak niz "ciaza bezzarodkowa" lub "puste jajo plodowe" lub po tutejszemu "empty pregnancy sack". Szczerze mowiac kiedy uzywam tego okreslenia, nie idzie za tym zaden ladunek emocjonalny - ani zlosc wobec zjawiska, ani zal - po prostu slowo takie samo jak "trawa", "woda"...

Ja wiem, tylko nic na to nie poradzę, że jak czytam to słowo to tak jakoś mi dziwnie ;)

Kurczę, łazienka dalej nie posprzątana, mam lenia jak nie wiem co.
 
reklama
Cześć dziewczynki
u mnie wiru roboty ciąg dalszy... W dodatku chyba przeziębienie mnie bierze :-( gardło mnie boli. Co na to brać? Mąż zaraz mi coś w aptece kupi, może mu coś farmaceutka doradzi.
kłaczku, ja Cię rozumiem, jak piszesz "pustak", wtedy to trochę mniej boli.
ilonka, czekam na wieści.
emilchen, witam się z Tobą :tak:
 
Witam pięknie:)
Kahaka - ja w poprzedniej ciąży brałam na ból gardła tantum vedre, polecone przez moja gin. Stwierdziła, że gdyby coś się działo, to mogę to bezpiecznie brać. Poza tym płukanie wodą z solą. Podczytuję Twoje posty i szczerze podziwiam, że masz siłę chodzić do pracy.
As - mam nadzieję, że plamienia minęły.
Ilonka - trzymam kciuki!!!
A wszystkie pozostałe ciepło pozdrawiam!!! I zapalam swiatełko dla nowych Aniołków
[*].
A ja dziś byłam u gin. I widziałam moją kropeczkę:) Mam nadzieję, że będzie ok. Za 2 tygodnie kolejna wizyta. Nie dostałam żadnych wspomagaczy, bo mam dobre wyniki (a na co dzień biorę Acard, Folik i Eutyrox). No i dostałam L4. Wahałam się, co powinnam zrobić. Pracuję w szkole. Najpierw sobie myślałam, że lepiej będzie chodzić do pracy, żeby mieć zajęcie i nie myśleć. Ale po tym tygodniu trochę zwątpiłam w te zamiary. Chyba hormony mi szaleją, bo strasznie się w pracy denerwowałam i co dzień wracałam z bólem brzucha. Więc moja gin orzekła L4. Przynajmniej na razie.
Dziewczynki, zepsułam sobie suwaczek:(Tzn. najpierw chyba źle wkleiłam,bo nie przesuwały się dni, usunęłam go i teraz nie wiem, jak nowy wstawić, bo mi pole suwaczkowe zniknęło:(Wiecie, co z czymś takim zrobić? No nic to i bez suwaczka w ciąży można być:)
 
Witam pięknie:)
Kahaka - ja w poprzedniej ciąży brałam na ból gardła tantum vedre, polecone przez moja gin. Stwierdziła, że gdyby coś się działo, to mogę to bezpiecznie brać. Poza tym płukanie wodą z solą. Podczytuję Twoje posty i szczerze podziwiam, że masz siłę chodzić do pracy.
As - mam nadzieję, że plamienia minęły.
Ilonka - trzymam kciuki!!!
A wszystkie pozostałe ciepło pozdrawiam!!! I zapalam swiatełko dla nowych Aniołków
[*].
A ja dziś byłam u gin. I widziałam moją kropeczkę:) Mam nadzieję, że będzie ok. Za 2 tygodnie kolejna wizyta. Nie dostałam żadnych wspomagaczy, bo mam dobre wyniki (a na co dzień biorę Acard, Folik i Eutyrox). No i dostałam L4. Wahałam się, co powinnam zrobić. Pracuję w szkole. Najpierw sobie myślałam, że lepiej będzie chodzić do pracy, żeby mieć zajęcie i nie myśleć. Ale po tym tygodniu trochę zwątpiłam w te zamiary. Chyba hormony mi szaleją, bo strasznie się w pracy denerwowałam i co dzień wracałam z bólem brzucha. Więc moja gin orzekła L4. Przynajmniej na razie.
Dziewczynki, zepsułam sobie suwaczek:(Tzn. najpierw chyba źle wkleiłam,bo nie przesuwały się dni, usunęłam go i teraz nie wiem, jak nowy wstawić, bo mi pole suwaczkowe zniknęło:(Wiecie, co z czymś takim zrobić? No nic to i bez suwaczka w ciąży można być:)
Miśkam super ,że jest oki.
Wcale nie masz sygnaturki?
Napisz do modów to oni pomogą jak nie wiesz jak coś odzyskać :tak:;-):-):-)
Spróbuj też wyjść całkowicie z forum i zalogować się ponownie mi kiedyś taki numer pomógł to może i tobie pomoże.
 
As super pomysł z wróżka chyba od "super niani". a co do szkoły to ja też na 1 roku tak miałam od 8 do 20 nie da sie tyle wysiedzieć na szczęście ja już skończyłam swoje 5 lat narazie starczy może za rok coś dalej.
Bella szok, całe szczęście ze Wam sie nic nie stało.
Emilchen
[*] światełko dla aniołka
Bibiana super, że już będziesz miala tego kotka, ja mam pieska. dobrze jest mieć takiego przyjaciela w domu.
Gosiulek
[*] swiatełko dla córeczki siostry i trzymam &&&& za drugą z bliźniaczek
Ilona jak po USG?
Miśkam wejdz na test tak dziwczyny opisują jak robić suwaczki mi pomogło

Ja dziś kilka godzim spędziłam z moją 7 miesięczną chrześniaczką, taka mała słodycz a ile szczęścia przynosi, mam nadzieje że niedługo i ja będę na takie swoje małe szczęście czekać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry