reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As - trzymam kciuki bardzo bardzo mocno !!!!!!!!
aga_cin - cudowna kruszynka !!!!
dziewczyny czy ktoras z Was slyszala o kobietach ktore modla sie do swietego Dominika?
wczoraj Drzyzga w rozmowach w toku
miala takie kobitki ktore twierdzily ze to im pomoglo zajsc i donosic ciaze , nosi sie jakis pasek z modlitwa chyba na brzuchu
ja to z wiarem jestem na bakier ale jezeli nie zaszkodzi to czemu nie..
 
reklama
Aga_cina - ja niby taka młoda jestem a twojego maluszka przeoczyłam :szok: Boze, Boze jaki on śliczny! Ja też chcę takiego, buuuuuuuuuu
 
bibi u mnie sa lepsze ale i taz gorsze dni juz przeszlam takie skurcze jak z Wikim przed porodem (i znowu ten nieszczesny 24tc) ale udalo sie zachamowac ,juz mialam zatrucie pokarmowe po ktorym stawial mi sie cholernie brzuch ,i mam bardzo obolale miesnie brzucha bo malutka jak sie prostuje to wypych glowke zawsze w tym samym miejscu i te miejsce najbardziej mnie wtedy boli (nikt nie powiedzial ze bedzie latwo)ale pozatym jest wszystko wsio ok mala zdrowa dokazuje i to jest najwazniejsze

a co do tymiry ja tez sie martwie o nia ale nic nie wiem jak u niej magnusik pisala ostatnio ze zauwazyla ze sie loguje ale nic nie pisze ,ona jest juz prawie na porodowce wedlug suwaczka i szkoda ze nie daje znaku co u niej
 
Klaczek, scanow ci u mnie pod dostatkiem, za 5 tygodni i za 6 nastepne, a ogolnie to co 5 tygodni, chyba miejsca na parkingu pod szpitalem sobie wykupie ;-) a juz nie wspominajac co bedzie po 20 tygodniu. Ale na te pajaki cos by mi sie przydalo. Ja sie ich tak strasznie boje, fuj.

Na mdlosci pomagaja mi truskawki, ale co zrobic jak do sklepu mi sie nie chce, a te moje w ogrodku w doniczkach caly czas zielone, a jak czerwone sie zrobia to jakies ptaszysko mi je zezre.

Zurek! Zurek mam isc robic, zapomnialam.

bibiana, koniecznie pokaz mu same zalety takiej kuwety ;-) i jedzcie po tego kiciusia. Iiii, zazdraszczam takiego malego szczescia, wspinajacego sie pazurkami po spodniach, niedajacego zawiazac butow i atakujacego kawalek papierka.

monisiowata, widze swiezy suwaczek,gratulacje, bo chyba tego nie robilam :-)

zjola, mam nadzieje, ze w pierwszym cyklu zalapiesz taka Pszczole jak moja :-)

kasia,a co to znaczy stawiajacy sie brzuch? Bo ja jak czytam o niektorych objawach to mam dola, ze w ciazy nie umiem byc i ze z Victorkiem moze cos przeoczylam :-(
 
Ostatnia edycja:
As - trzymam kciuki za wizytę !!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&
aga-cina- racja,nie ważne co byle zdrowe,a wiadomo ze swoje ciche przypuszczenia sie ma :)
czasem jak mysle ze bardzo bym chciała córeczkę to zaraz pukam sie w głowe ze głupia jestem bo powinnam mysleć innymi kryteriami zeby było zdrowe i tyle.....ehhh beznadzieja wiem!!!!!
bredze chyba dziś :-p przez tą pogodę chyba :wściekła/y:
 
agacina stawianie się macicy czuć tak, jakby jakaś obręcz zakleszczała się na całym brzuchu. Jeżeli z jednej strony brzuch jest twardy a z drugiej miękki to najprawdopodobniej dziecko się wypina. Takie twardnienia można podzielić na 2 rodzaje: 1. masz je bo macica przygotowuje się do porodu i nie są groźne 2. masz je, a gdy czynność jest dosyć częsta może powodować przedwczesne skracanie się szyjki i to jest juz niebezpieczne mnie po tym zatruciu co chwila twardnial i musialam zwiekszyc dawke fenoterolu i doloczyc nospe ale teraz jest ok mam je juz bardzo zadko i sa bardzo krotkotrwale gin mi kazal je liczyc maks moge miec ich trzy(z powodu szwu) przez caly dzien jak jest wiecej to zwiekszam dawke lekow i lerze juz do konca dnia

nie martw sie ja z moim Wiktorem tez tego nie mialam ale ciaza ciazy jest nie rowna nie ma co porownywac co bylo w pierwszej a co jest w drugiej
 
Ostatnia edycja:
As - trzymam kciuki bardzo bardzo mocno !!!!!!!!
aga_cin - cudowna kruszynka !!!!
dziewczyny czy ktoras z Was slyszala o kobietach ktore modla sie do swietego Dominika?
wczoraj Drzyzga w rozmowach w toku
miala takie kobitki ktore twierdzily ze to im pomoglo zajsc i donosic ciaze , nosi sie jakis pasek z modlitwa chyba na brzuchu
ja to z wiarem jestem na bakier ale jezeli nie zaszkodzi to czemu nie..

Monisiowata jeśli chodzi o św. Dominika to ja modlę się codziennie odkąd dowiedziałam się o ciąży. Z początku podchodziłam do tego sceptycznie jak mi sąsiadka przyniosła pas i litanie. Jak trafiłam do szpitala modlitwa pomogła mi przetrwac najgorszy okres. Paska nie noszę ale medalik tak mam zawsze. Wiara czyni cuda jeśli my tez w to wierzymy, mi modlitwa pomaga w chwilach zwątpienia. Tu masz link do zakonu wysyłasz do sióstr E;mail i po niespełan tygodniu przysyłają ci na adres domowy pas, medalik i modlitwę
http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_pasek.html
 
Ostatnia edycja:
As - mocno trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę! Obyś same dobre wieści usłyszała.
Monisiowata - ja też mam pasek św. Dominika. Poszłam po niego osobiście do dominikanek.One co tydzień podczas wtorkowej mszy modlą się za osoby noszące pasek. Założyłam go jakieś 2 tygodnie temu, kiedy już byliśmy w trakcie starań o dzidziusia. Mam nadzieję, że ta modlitwa pomoże...
Zjola - powodzenia i owocnych staranek.
 
reklama
MAGICWORLD też mam taką nadzieję, że urodzisz piekną kruszynkę....
Lil.. no niestety nie każda kobieta może mieć blizniaki... tzn. donosić... mnie się nie udało.... a w 5 miesiacu miałam brzuch jak nie jedna w 8/9.... a mam 160 wzrostu....:(

ale mam humory... dre sie na każdego..... miałam dziś ochotę iść prywatnie do jakiegoś gina... ale mama mnie ogarnęła... po co wydawać kasę... i tak może nic nie widać jeszcze... musze byc cierpliwa...

agacina śliczna dzidzia!!

as &&&&&&&&&&&&&&&

mam ciągle myśli, że cos jest nie tak... :( boli mnie podbrzusze....
 
Ostatnia edycja:
Do góry