reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
zawsze jak proszę aby raz ON ugotował to słyszę" kochanie,ale mi lepiej smakuje jak TY zrobisz" no i weź sie kurcze nie pochlastaj .....:((
Zjola to juz niedługo,,a badania na pewno wyjdą OK :)))
Mnie tez szkoda Ilonki :((((buuuuu....... jakie to nie fer ,a tak sie cieszyłam ze są u niej II krechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilianna kciuki trzymam, ale i tak wiadomo ze bedą juz II krechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Ewelinko - u mnie ziemia zatrzęsie się dopiero w listopadzie. Lekarz odroczył starania z powodu zaśniadu :( We wtorek badamy kariotypy i zobaczymy, czy któreś jakiegoś błędu nie ma, bo coś nasze dzidzie nie chcą się rozwijać :(

Ilona - dzięki :)

Lilijanko - Ty wiesz ;-)
 
Witaj Ewelinko ;** fiu, fiu TY juz na półmetku jestes !!!!!!!!!!!!! :szok:suuuuper :)
gosiulek uwierz mi nieźle sie konserwujesz, jak patrze na Twoje fotki to mi wyglądasz na góra 25 lat- i tu w cale nie przesadzam !!!!! tez bym tak chciała młodo wygladać za 10 lat :tak::-)
 
reklama
Do góry