reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kolejny dzień z wrażeniami... wczoraj 22:00 wpada policja... szukają ojca.... yhym....
ojciec pracuje jako stróż na autostradzie... jechał wczoraj po pijaku i spowodował kolizję... i uciekł z miejsca wypadku, a auto zostało, bo skasowane jest...... na szczęście nikomu nic się nie stało... znalezli go ok. 23:30...... siedzi od wczoraj na " dołku" sprawa karna się rozpoczyna........i kolejne problemy... dzwoniłam na policję, nie udzielą narazie info bo kryminalni badają sprawę.... nic nie wiemy..... muszę załatwić lawetę i auto zabrać bo każda doba kosztuje!!!!
MAM DOŚĆ!!!

i okresu nie ma........:(
 
reklama
Cześć babeczki :)

Poproszę o skrócik, bo nie nadrobię. Czy coś ciekawego działo się przez tydzień mojej nieobecności?
Teraz to już zostaję z Wami na dłużej :)

Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Witam was
Właśnie teraz znalazłam chwilke bo mam małe urwanie głowy w pracy, ale teraz jest czas na kubeczek teraflu i popisanie coś niecoś:-)dzis już gardło mnie nie boli ale czuję jak wszytsko poszło niżej chyba na dolne drogi odechowe zawsze tak mam wiec nie wiem czy nie zakonczy sie to wizyta u lekarza, musze wszytsko pokonczyc w pracy na wszelki wielki i jak cos to w poniedzialek do lekarza, goraczki nie mam, tylko oslabienie organizmu,ehhh i jak tu planowac staranka jak i tak nic z tego nie wyjdzie bo organizm jest osłabiony:-(no ale próbować trzeba może akurat, jakiś mały naiwny plemniczek się zagubi i trafi tam gdzie trzeba;-)
Ilona1990 nie denerwuj sie, nie mozesz ściskam mocno
Gosiulek73 ściskam cieplutko może główka przestanie boleć:-)
 
Ostatnia edycja:
Auc... No, tak - maly rozrabiaka... Przegwizdane, gosiulek i nie ma pomyslu co Ci podpowiedziec.
Ilona, w istocie "ciekawy" wieczor. Twoj ojciec dostal zarzut to go potrzymaja.
Zjola co to za latwizna? Czytamy!:-D
Ania, Ty nie licz na malego naiwnego plemniczka - Ty uslysz dziki, triumfalny wrzask calej hordy najezdzcow!
 
Dzień dobry :) małymi krokami zaczyna nam się weekend dziewczyny :)

monisiowata ja też jestem z dolnegośląska :) :)

aga_cina mnie tez strasznie męczyło - wymiotowłam dalej niż widizalam, tylko jak wstalam od razu okupowlam wc i tak do 12 do południa, po 3 mcu przeszło... ale pop dkoniec miałam takie zgagi i mała tak mi uciskała na zołądek, że znów mialm powtórkę z rozrywki, chyba tylko dzieki temu przytylam 7 kg. Ni cmi nie pomagało, ale machnełam na to ręką bylam szczęsliwa że w ciązy jestem :) i że dam radę :)

ilona1990 współczuje....wiem przez co przechodizsz miałam podobnie....dopadla mnie przez to nerwica i wskazane byly wizyty u psychiatry, ale nie poszlam.... no i si eskonczylo na tym z emam odeszl aod ojca, ja bylam ze swoim, a on zostal sam..... hmm w tym roku go pochowlam, zmarł ... tzn zamarzł w pracy, nie wiem czy dostał zawału nie mam pojecia nie zrobili sekcji...i pow ci ze mi go brakuje... i juz nie pamietam tych złych rzeczy i tego co przeszlam przez niego....ale nie bede sie tu rozpisywac na ten temat.... ehhhhh:-(
 
Kłaczku jeden wystarczy, bo coś sie obijaja ostatnio:-)więc niech sie choć jeden taki mały głupiutki znjdzie i zrobi inaczej niż cała reszta ;-)spoko wszytsko w swoim czasie jak ma być to będzie coś a jak nie to trudno
 
Ilonka- o matko........ cóż mogę napisać, trzymaj sie jakoś...... a ten brak okresu to albo przez stres albo przez bezowulacyjny cykl,bo chyba innego wyjscia nie ma ,,,,,, no chyba ze Ci testy nie wykrywają ciąży !!!!- bo tez sie tak zdarza !!!!
Bella - kosmos, tzn chodzi mi o te mdłości,bo ja tak jak TY wymiotowałam do 12 w południe dzien w dzien ale Ja to AZ do 7 miesiąca !!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaa............... !!!!!!!! Czyli my obie w tym samym czasie przytulałysmy kibelek !!!!! a jak przeszło to zgaga sie taka zaczęła ze reni nie pomagało, jedynie mleko ale tylko na chwilę , wiec zawsze na noc miałam koło łóżka litr mleka naszykowany juz, a nie raz wymiotowałam tak mnie piekło !!!!!!!!!!I ja mam taki urok bo w KAZDEJ ciąży wymiotowałam ,,,, czy to zdrowa czy obumarła czy w pustaku...... wiec i teraz jak zajde mnie to nie minie, wiec na pewno skorzystam np MAMMA MAMARIN - co poleca gosiulek
Smutna i Twoja historia o ojcu, jednak jaki by nie był to ojciec wiec to zrozumiałe ze tesknisz !!!!!!!!!Rodziny sie nie wybiera !!!!!!!
 
reklama
gosiulek73 u ciebie to są typowe migreny? bo ja jestem migrenowcem i wiem co czujesz. Pisałaś że ketonal nie zawsze ci pomaga. Powiem ci tak że ketonal nie jest odpowiednim lekiem na migrenowe bóle głowy- mi np nie pomagał w ogóle. Musiałam wziąć zawsze jak tylko zaczynało mnie coś ćmić i to coś mocnego np nurofen 400. Ale chwilami nie pomagao nawet to nie pomagało. A dodam że jak bolało to nie funkcjonowałam, rzygałam jak kot, przeszkadzało mi wszystko światło dźwięk itp Zawsze miałam w zapasie leki od neurologa typowe na migrene, ale nie moge sobie nazwy przypomnieć bo ponad rok już ich nie brałam

linea82 cudne te twoje łóżeczko, ale żeś okazję znalazła, gdybym nie miała już zakupionego to też bym się skusiła. A jak samopoczucie?
 
Do góry