reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

lina - OGROMNIASTE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Malutka jest wręcz do zjedzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech sie zdrowo chowa :))))))))))
 
reklama
Lina , jaki cukiereczek !!!! Gratuluje serdecznie!

Magnusik , powiem ci że ja naprawde nie jestem rozrzutna , kupuje im to co potrzebne i wcale nie jakieś markowe .ksiązki drogie jak diabli , dawniej to zeszyt i ksiązka a teraz jeszcze ćwiczenia do każdego przedmiotu , koszmar jakiś. dla mnie ksiązka rzecz święta , żadnego pisania po niej , a teraz to nawet niektóre podręczniki się wypełnia i odsprzedać się nie da. opłat masa i się uzbierało:angry:

Co do starań - mój uważa że jeden strzał mu wystarczy - optymista:-D
Kobietka , jak będziesz je wklepywać w kase to się najszybciej nauczysz :-)

EwelinaK26 , wróciłaś juz? z tej Germanii ?
Anetha , mam nadzieję że wszystko u Was git , i tylko odpoczywasz od forum?
Monisiowata , gratuluje ! idź do tej asystentki i niech daje recepty na leki
agacina ??? jak się czujesz?

Bibianka , zajrzyj no !!! Zjola , Aniunia , mrówka, trawa - co to jakiś strajk ???
a-ha Zjola na wyjeździe , przypomniało mi się a IZW - zapracowana po pachy


Moje córki już się wdrożyły w szkołe , było trochę problemów z Mają (bo zmiana wychowawcy , zmiana pawilonu , zmiana szatni , nowe przedmioty) jest w 4 klasie . Blanka , wieczna optymistka jest w swoim żywiole, jest w 2 klasie . Zaczynają nam się "maratony kościelne" bo komunia w maju....
Pozdrawiam wszystkie , a kto zaczyna starania ze mną ???? przyznać się!
 
lina nie miałyśmy jeszcze przyjemności ;-)Gratuluje z calego Serducha !!!!!!!!!! Piękny ten Twoj skarb,nie jestem kanibalem ale tak jak ilona z chęcią bym Gabrysię schrupała !!!! Cudo...Własnie pokazałam ją mojej Zosi to się tak ucieszyła i tylko krzyczy - Dzidzi, dzidzi :)
Jeszcze raz gratuluję i ślemy Ogromnego BUZIAKA !!!!!!!!!
 
lina82 jeju jaka ona sliczna, dosłownie przecudna!!!! hmmmmm.... chyba będę się musiała zakręcić se swoim synciem koło twojej Gabrysi :p ale naprawdę Aniołeczek!!! wielkie gratulacje!!!!
 
Lina- gratuluję z całego serducha, aż mi się łezka z wzruszenia zakręciła.:-)
a co tu taki mały ruch dzisiaj wchodziłam na net z myślą o nadrabianiu sporej ilości postów, a tu tylko jedna stronka więcej gdzie wszystkie się podziały?:sorry2:
 
reklama
linea WIELKIE GRATULACJE!! TWOJA GABRYSIA JEST PIĘKNĄ DZIEWCZYNKĄ.......BOSKA!!!
UCAŁUJ JĄ.... I NIECH SIĘ CHOWA ZDROWA!!

JA dziś zaczynam brać luteinę na wywołanie okresu...:(
 
Do góry